reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia mi podlaczyli oksy i skurczze byly takie sobie. Po godzinie do oksy dodali jakis lek naskurczowy zeby szyjke ruszyc i wtedy sie zaczelo:) chyba po 2-2,5h od zastrzyku mloda byla ze mna:)
Lek byl w formie zastrzyku domiesniowego.
 
reklama
Witam wszystkie mamy i gratuluję. Milczałam bo mój Synek Jasiu pojawił się na świecie 21.09.2014 o godz. 12.16 10 punktów waga 2460, dł 52 cm. Przyszedł na świat w 35 tygodniu przez cc termin miałam na 26.10.2014. Jest wcześniaczkiem, ja jestem w domu , a Jaś musiał zostać w szpitalu , dogrzewa się w inkubatorze nabiera sil.
 
Syla jutro z marszu mam się wstawić na oddziale o 8 i od razu przechodza do rzeczy :)
oczywiscie mam być na czczo :)

ANia78 - gratuluje kochana- nniech synek rośńie zdrowo :)

ale nas tutaj przybywa- a to dopiero wrzesień:)
 
magdalenka - niestety nie pomogę w dylemacie, bo on jednak medycznej wiedzy wymaga. Ale wydaje mi się że po znieczuleniu w kręgosłup będą Cie pytali czy jeszcze coś czujesz. Najwyżej jak się nie uda to wtedy narkoza.


cyntia - badanie krwi robią chyba w standardzie, tylko ja je dopiero przy wypisie dostałam wpięte w książeczkę. Teraz zapytam o nie przed szczepieniem. Ale numer, to do dzieła:szok:. U mnie po oxy poszło szybciutko rozwarcie, bądź dobrej myśli:tak:


kotulcia - to miłe ze strony personelu i super, że dobrze się czujesz:tak:


judy - to faktycznie fascynujące masz zajęcie:-D, ale super że już tylko jeden dzień i odpoczynek. Fajnie, że masz decyzję co do szczepień u nas jeszcze niedawno sanepid grzywny wlepiał za nieszczepienie. Teraz już w sumie nie może.


gnagna - kurcze to nie wiem jak to zrobić, bo kacha jest w pokoju i potem czytanie bajeczki i od razu spać. Muszę pogadać z M. Co prawda kaszka jest bez cukru, ale w sumie w mleku nie sprawdzałam.


agniecha - jeśli skurcze nie przechodzą po zmianie aktywności, kąpieli, nospie to mogę być te właściwe, one nie muszą boleć


mizzah - jak kilka razy wspomnisz to nie zaszkodzi;-). Ja niestety nie pamiętam czy ktoś mnie pytał. Ale wiem, że M za nią zapłacił, a potem ta szczepionka była wpisana w książeczkę zdrowia Szymka, którą dostaje się przy wypisie.

ania - gratulacje:tak:. A co się stało, że podjęli decyzję o cc? Dużo zdrówka dla Stasia:tak:
 
Witam wszystkie mamy i gratuluję. Milczałam bo mój Synek Jasiu pojawił się na świecie 21.09.2014 o godz. 12.16 10 punktów waga 2460, dł 52 cm. Przyszedł na świat w 35 tygodniu przez cc termin miałam na 26.10.2014. Jest wcześniaczkiem, ja jestem w domu , a Jaś musiał zostać w szpitalu , dogrzewa się w inkubatorze nabiera sil.

Gratulacje :)

Ale tu się dzieje :)

Mnie podbrzusze boli jak na @........
 
Babina - kazali ci przyjechać, tak???

Ania- gratulacje!!!!!! Ale napisz co i jak. Wszystko z malym dobrze? ?

Martina - a w nocy ile karmiasz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kotulcia wielkie gratulacje!

Ania gratuluje synka:)

Babina i cyntia kciuki zaciśnięte :)

Garmelka dzieki ze pytasz. Polozna dotarla. Dzis tez ma byc. Ciekawe czy maly przybrał na wadze. W środę spadl troche od niedzieli ale w normie wiec ok.

Ogólnie u nas wszystko dobrze. Maly słodziak w większości je i spi i powoli fajnie sie rozgląda;)
Ja czuje się bardzo dobrze. Krocze niemal jakbym nie rodziła. Chodze siadam nawet po turecku wiec chyba ok;) przedwczoraj mialam nawal pokarmu wiec lekka masakra ale od wczoraj jest już ok unormowało się.

Ciekawe kto następny i czy cyntia juz po:)
 
Do góry