reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Cyntia trzymam kciuki już dzisiaj przytulisz Adrianka:-)czyli jednak mnie przegoniłaś!!!!trzymam kciuki!czekamy na rozwój sytuacji:-)

Ja od 4 nie śpię,wiem że powinnam bo to ostatnie noce ale chyba emocje robią swoje
 
Cyntia 85 trzymam kciuki aby szybko poszlo &&&&&&& bedzie wszystko dobrze. Mizzah u mnie cisnienie tez Skacze albo 160/110 potem 150/90 potem ksiazkowe I tak w kolko tez wczoraj robilam pierogi :-)) Ruskie .... Dzien dobry Kochane ja juz niespie na 10 dzis jade do szpitala mam sie przygotowac ze moge zostac juz ... Wszystko spakowane dla mnie I kaski a mala teraz strasznie kopie czuje ze jedzie dzis do szpitLa .... :-) cwana bestia ....
 
Siedzę w pracy i to dosłownie... Wkurzające to strasznie. Nowa ma robic a ja tylko siedzieć i patrzeć jak by było cos nie tak to jej powiedziec. Usypiam z nudów a wiem ze jak bym jej pomogła była bym szybko w domu a tak to bede pewnie po czasie. Dobrze ze jeszcze tylko jutro i wreszcie wymarzone wolne. Zaczynam dzis 36 tydzien wiec postanowiłam przyszyć do prześcieradła podkład zeby w razie nocnej akcji nie martwić sie o łóżko :)
Jest jeszcze pare dni wrzesnia i jak tak bedzie szkło to kto zostanie nam na październik
 
Kotulcia ty jesteś dla mnie wzorem kobiety matki Polki!! Kurde nie trzeba się nad sobą użalać i nawet poród to się wydaje bułka w masłem :-D podziwiam cię :-D
 
Mroczko moze bedziesz kolejna?

W srode mialam wizyte. KTG podobno genialne. Nic nie wskazuje na porod w najblizszym czasie. 8 pazdzirtnika ostatnia wizyta.Umawiamy sie na cc i konczymy ciaze. Wszyscy mowia mi, ze mam wiekszy brzuch niz poprzednio.

Pscolka odpowiadajac na Twoje pytanie. Od jakiegos czadu mloda dostaje mleko w swoim pokoju. Zeby myje w lazience lub w lozku, bo ona kiepsko jeszcze wypluwa.Nie zasypia przy butli.Wczoraj miala pierwsza drzemke w swoim pokoju. Tez sie ds, ale trwa to jakis czas. Stosuje metode z programow telewizyjnych. Nie patrze na nia, nie rozmawiam z nia, tylko konsekwentnie odkladam do lozka, kiedy wstanie. Trwa to srednio 20 min i sie poddaje. Wtedy wychodze i nawet, jesli zawola, to mowie, ze ma spac i to juz wystarcza. Nie ukrywam, ze mnie takie usypianie najlepiej wychodzi, bo mloda od urodzenia zdazyla sie przekonac, ze akueat z mamusia, to nie ma bata...

Szczepilam tez engerixem. Mama wypisala mi recepte ( bo trzeba ja miec). Szczepionka czekala w aptece i zostala przywieziona do szpitala w czasie porodu. To bardzo wazne, zeby byla dobrze przechowywana. U nas dzieci po porodzie maja badana krew.
 
witam z rana,

Cyntia, trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&&& Żeby Adrianek szybko sie urodził :tak:

a ja całą noc miałam skurcze :( Jestem nie wyspana totalnie, Mateusza nie zawożę dzisiaj do przedszkola. W sumie to wydaje mi się że to skurcze. Bo nie bolały tylko były mało przyjemne. Takie napinanie bardzo mocne brzucha jak by miał pęknąć zaraz co chwilę. To skurcze?
Ja chcę wytrzymać jeszcze tydzień......
 
reklama
Wy o tych szczepieniach a tu nie szczepią po porodzie. W sumie nie ma nawet jednego obowiązkowego szczepienia. Jak jakieś chce to sama musze poprosić. Musze wiecej o tym poczytać zeby zdecydować jakie szczepienia sa mi potrzebne a jakie lepiej odpuścić.
 
Do góry