reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mam teraz ktg. Wykazuje skurcze 99% wtedy, gdy je czuję, ale babka kazała mi na to nie patrzeć, bo to fałszuje niby. Mam zacząć krzyczeć? :p hihi

A, lewatywa jest spoko.
Tylko rozwarcie lipa - 2 cm.
 
reklama
Cyntia już niedługo przytulisz Adrianka :-) tutaj właśnie przed chwilą dziewczyna jakaś urodziła i ojciec tak krzyczał z radości, głośniej niż dziecko :-D
 
Cyntia powodzenia! A moze juz masz maluszka:-D czekamy!

Co do odchodzacych wod mojej najlepszej odeszly czesciowo i byla na obserwacji a urodzila dopiero 2. Tygodnie pozniej,podobna tam sa jakies warstwy i tak moze sie stac:-)

Ja spac juz nie moge besio bolal i mnie czysci i mam mdlosci (nie pierwszy raz wiec nie licze ze cos sie rozkreci)

Dzisiaj wraca moj M ojj ciesze sie chodz wiem ze bedzie mnie irytowac:-D
 
reklama
Cyntia trzymam kciuki:) a moze juz po?:)

Lekko padnieta po nocy bo sie z ksiezniczka cycowalysmy a ona lubi sie piescic i przytulac potem do cycusia:) dzisiaj sie usmiechnela chociaz wiem ze to nieswiadome jeszcze:)

W sumie spojenie lonowe mnie boli ale w ciazy bylo gorzej i miesnie ud:p a tak to po prostu bajka:) o bolu juz prawie zapomnialam:) wszyscy przychodza i sie ciesza ze w koncu urodzilam:p heh smieszne to:)
 
Do góry