reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Babina a nie mozesz pojechac do szpitala i to sprawdzic? Mojej siostrze tak wody sie saczyly kilka dni i myslala ze popuszcza.
 
Pscolka karmią ją położne. A one już mają swoje sposoby żeby dziecko obudzić. Teraz po kąpieli zjadła to co naściągałam i jeszcze mi ja przyniosła do cyca i jeszcze sobie trochę pociągnęła.
U mnie instynkt wczoraj zadziałał. Wiedziałam że coś jest nie tak i drazylam temat. Może gdyby to było moje pierwsze dziecko to bym poszła do domu szczęśliwa ze mi się takie grzeczne trafiło. Na szczęście ma się ten instynkt. Wszyscy mi tu powtarzają że na szczęście jej tak szybko wyszło bo jakbyśmy poszły do domu to za dzień czy dwa byśmy już na dziecięcy trafiły. A wiadomo jak jest. Idziesz na dziecięcy z jelitowka a wracasz z zapaleniem oskrzeli
 
Pscolka mam takie wrażenie jakby mi coś leciało. Tak jak przy okresie, jak nagle wstaniesz i krew wypływa. Rano tak mialam,siadlam na łóżko żeby dojść do siebie wstalam i czuje ze coś leci. Tyle ze czop mi kawałkami odchodzi i uznałam ze to może to. Ale w sumie w ciągu dnia zdażyło się kilka razy. Skąd wiedzieć czy to wody czy coś innego np czop
 
Niby wody jak się sączą, to na leżąco, bo gdy się wstaje, to główka zatyka ujście.
Zawsze nie zaszkodzi sprawdzić w szpitalu.
 
reklama
Babina - a masz te paski z apteki, zeby sprawdzic czy tp wody? ?

Pscółka - kojarzysz jaka to kwota byla za tę szczepionke??? Czy oni mnie się pytają jaka chcę? ?

Mroczko- co tam u Ciebie? Jak tam wieczorne cisnienie ? Ja w południe miałam niskie a po robieniu farszu na pierogi wieczorem mi skoczylo :/ Muszę zaraz zmierzyć ponownie :/
 
Do góry