reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Gratuluje w końcu malutka się zdecydowała na wyjście.

Ja dzisiaj mam cały czas wrażenie jakbym puszczała,chyba ze to wody mi się sącza. Ale skąd to wiedzieć. No chyba ze to czop taki wodnisty
 
reklama
Kotulcia gratulacje!!! Nareszcie mała się zdecydowała wyjść:-D Po tylu masażach nie dziwię się, że tak teraz łatwo poszło:-)

Marrika Oliwka bardzo dużo spała w porównaniu z innymi dzieciaczkami z sali. Też się zdarzało, że musiałam ją wybudzać, szczególnie jak w "solarium" była.
 
Kotulcia - juuuupi!! Wielkie gratulacje!!

Marrika
- a może ta senność to reakcja na szczepionkę? Córeczka była już szczepiona? Tym bardziej, że piszesz, że jest jakaś infekcja, czyli organizm może potrzebuje troszkę czasu? Nie powinno się szczepić chorych dzieci, ale przy porodzie jeszcze nie wiadomo w sumie czy dziecko jest w pełni zdrowe :( Pewno córeczka potrzebuje jeszcze troszkę czasu. Na pewno będzie dobrze.

Swoją drogą ja wiem, że nie dam zaszczepić w pierwszej dobie, bo po pierwsze męczę się ze swoją infekcją ucha i męczę, a paskudztwo wraca, a po drugie z anemią od 16 tc. Jak mi przyniosą wyniki małego i będzie wszystko ok, to niech szczepią, ale też nie tym darmowym Euvaxem. Wolę dopłacić do Engerixu i być spokojniejsza.

Mam cały dzień skurcze, nieregularne, ale coraz częściej. Nie chce mi się mierzyć co ile :-p
 
reklama
mroczko - jak na pobudke o 4:40 i trasę którą dzisiaj przeszłam to całkiem nieźle się miewam, najpierw jedno centrum medyczne z synem do szczepienia (niestety wyniki miał złe i nie zaszczepili), a potem ze sobą kilkanaście kilometrów dalej w dusznym autobusie na usuwanie kamienia nazębnego. Masakra, zapomniałam, że to trzeba się położyć płasko na plecach, ale jakoś przeżyłam. Na obiad kupiłam gotowca, bo nie mam już siły na stanie przy garach. Mnie jeszcze nie czyści, ale "te" bóle to od czasu do czasu mam. Pocieszam się, że to świadczy tylko o tym, że to już sama końcóweczka i ta myśl mi pomaga:tak:.


Madzia - z opisu wygląda że czop:tak:


syla - niezły numer z tymi butami:-D. Mi tylko o rozmiar wzrosły stopy.


kate - przeczucia też ważne, ja to nawet na męża nie czekałam tylko jechałam jak wydawało mi się że coś nie tak:tak:


madziula - szyjką nie przejmuj się, ja miałam 4 cm i zamkniętą, a po 2 tygodniach odeszły wody;-)


Mizzah - powiem Ci, że od wczoraj o Tobie myślałam bo się chyba jakoś nie odzywałaś. Dobrze, że pojechałaś sprawdzić:tak:


wawka - dobrze, że poruszyłaś ten temat. Dziewczyny bezpośrednio po porodzie dzidzi faktycznie może przespać nockę, ale w kolejnych dniach to powinno funkcjonować w trybie 3-4 godzinnym, więc jak dalej przesypia dnie i noce to nie trafił Wam się aniołek, tylko albo ma żółtaczkę albo właśnie jakąś infekcję i po pierwsze radziłabym dobudzać na karmienie, a po drugie pójść na kontrolę. Nas wypisali ze szpitala z żółtaczką (taką w sumie na granicy normy) i Szymek był mega senny jeszcze chyba z tydzień, ale na szczęście przytomna położna jeszcze w szpitalu powiedziała, że mam go wybudzać i karmić (chociaż w zaleceniach szpitalnych tego nie miałam:no:). Mojej fryzjerce nikt tego nie powiedział i gdyby nie jej instynkt to córeczka mogłaby już nie żyć, bo jak po takiej "przespanej" nocce pojechała na kontrolę to się okazało że dziecko tak odwodnione i tak mało krwi miało, że nawet nie mieli skąd pobrać. Oczywiście dostała zjebkę, ale w sumie skąd miała to wiedzieć...


marrika - staraj się ją regularnie wybudzać i karmić. Jak nie idzie podszczypywanie to przebieraj pieluszkę, a jak to nie pomaga to na chwileczkę pod prysznic, u nas działało:-D


judy - nie ma reguły, ja urodziłam pierworodnego 2 tygodnie przed terminem:tak:


kotulcia - hoho, 59 cm, co za modelka;-) gratulacje


babina - a czy czujesz jak to leje się "w Tobie", czy tylko wkładka jest mokra?


cyntia - też szczepiłam engerixem
 
Do góry