reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Judy, ja mam skurcze nocne i parcie na pecherz ze mozna oszalec. Kucie w pochwie od 37 tygodnia. Pozatym murzynskie usta (bez urazy), czop myslalam ze mi odchodzi ale to chyba zwykly sluz byl. Jak przez cala ciaze bylo mokro to teraz sucho. Brzuch jak pilka, twardy czasami i ani drgnie w dol. Polozna okreslila dzisiaj ze mala jest w kanale na 2/5 cokolwiek to znaczy. Podobno przy 1/5 zaczyna sie porod, wiec brzuchem sie nie sugeruje. Gosiak troszke kielsko z ta polozna masz, nie znosze pracowac ze szkotami wiec pewnie polozna ze szkocji by mnie draznila. Pociesz sie tym ze z nia rodzic nie bedziesz i ze zostalo Ci tylko kilka spotkan. Moja kumpela nadal czeka na przyjecie do szpitala na wywolanie, od godziny 8 rano. Ja na jej miejscu bym z desperacji juz sama urodzila.
 
reklama
Kotulcia gratulacje!!!!
Jak znajdziesz chwilke to poprosimy relacje:-)

A teraz glupie pytanie bo widze ze malaa 59cm i mozesz mi zdradzic czy ma ubrane ciuszki na 56 czy juz na 62 bo moj maly bedzie tez wysoki i nie mam pojecia co z ciuszkami na 56 :-)

Odpoczywajcie!

Coo do czopu to mi tez nic nie wylecialo ale od jakis kilku dni mam sluz megaaa gesty
 
Nie wiem jak z ciuszkami bo spi wlasnie:) potem sprawdze bo ma szpitalne:)

Ale na styk chyba 56:)

Juz normalnie sobie chodze, zaraz ide pod prysznic. Relacje zdam jutro moze:) internet w tel mi zwolnil jak na zlosc:p
 
Juuupi Kotulcia gratulacjeeee! To niezle sie spisalas, mala wcale nie taka mala :)

garmelka no przez ostatnie dni troche chodze na rzesach ale staram sie tez polegiwac a wtedy do Was zagladam :) Ksawery jeszcze duzo spi w ciagu dnia.

Moj mial raptem 50 cm i poki co plywa w rozmiarze 56 :)
 
Kotulcia gratulacje Buziaki dla ciebie i małej wiedziałyśmy że dzielnie to zniesiesz:-) Jak już odsapniesz to prosimy zdjęcia i relację. Zazdroszczę że już po wszystkim a do tego tak dobrze się czujesz :laugh2:
 
reklama
Do góry