reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Mi dzis brzuch strasznie sie napinal. Pewnie przez to ze duzo dzis zrobiłam. Czy wszystkie maja juz jakieś objawy zbliżającego sie porodu?? U mnie w sumie spokoj. Jedynie brzuch sie spina ale na tym etapie to normalne.

Mnie momentami jak chodzę zakłuje w podbrzuszu, szyjce- ale to tak ze sie zginam z bólu- trwa to moze 5sekund ale jest niespodziewane i cholernie bolesne. Brzuch tez mi sie napina, ale nie opadł, nie odszedł tez żaden czopek :)
Pociesza mnie to ze niektóre dziewczyny tez nie miały objawów a urodziły rach ciach:)
 
reklama
Ja tez dopiero kończę 35 wiec moze faktycznie jest jeszcze na to czas. Ponoć pierwsza ciąża jest zazwyczaj przenoszona a ja chciała bym jednak urodzić w okolicach terminu. Zobaczymy co to bedzie :)
 
wawka - u mnie to samo, wypatruje chocby czopa i nic...i taki pic na wode z ta krotka szyjka. My praktycznie na tym samym etapi ;)

Kotulica chyba rodzisz wreszcie co ?? &&&&&

renisiu - fajnie, ze jestes zadowolona zpoloznej, bo ja ze swojej nie. Zaluje, ze nie ma tej co w zeszlym roku, ale pracuje teraz tylko w szpitalu, wiec moze trafie na jej dyzur. Ta jest szkotka i nie dosc ze ciezko mi ja zrozumiec momentami to jakas taka oschla jest
 
Ja też dopiero 36tydzień zaczęłam i brzuch mi się czasami napina i twardnieje i od czasu do czasu ból jak na okres. A pozatym to od wczoraj krew w nosa mi idzi nie jakoś bardzo ale 2 -3 razy dziennie.... denerwujące trochę. ..
 
reklama
Do góry