reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Marrika: napisałam posta i mi wcięło. Ta koleżanka to była w szpitalu chyba do około tygodnia, potem wyszła ale wypożyczyła lampę ze szpitala. Z tego co pamiętam to żółtaczka wyszła także w wynikach krwi. A co mówią neonatolodzy? Ta moja koleżanka się nie stresowała, lampy pomogły :tak:
 
reklama
Babina mialam taka zwykla koszule do porodu rozpinana za 15 z allegro. Na poczatku mialam biustonosz a potem jak juz poszlam pod prysznic na ta pilke to go nie zakladalam z powrotem. A koszula poszla potem oczywiscie do kosza bo byla cala poplamiona.
 
Wawka neonatolog mówi że to infekcja.crp na to ewidentnie wskazuje.żółtaczka może być przy infekcji. Najprawdopodobniej przez moje ostatnie zapalenie pęcherza młoda została zakazona wewnątrzmacicznie. Wyniki moczu są dobre.

Dziewczyny pamiętajcie żeby powiedzieć o wszystkich ostatnich dolegliwościach jak was będą przyjmować do porodu. Bo jak coś się z dzieckiem dzieje to mogą wiedzieć wcześniej przyczynę. Ja tych bakterii już ostatnio nie doleczyłam i nie miałam pojęcia że to takie istotne.
 
Marrika Aurelka szybko dojdzie do siebie. Moja Oliwka też miała zakażenie i żółtaczkę. Wyszłyśmy po tygodniu,wiec głowa do góry. U mnie również to wynikało z niedoleczonej infekcji dróg moczowych.
 
Ja juz po spotkaniu z polozna, ale super babka. Mala schodzi nizej, w takim tepie w czwartek nastepny powinnam rodzic. Ma ok 3,5 kg i nadal jest zle ulozona. Jak nie urodze do 6.10 to przyjdzie do domu zrobic mi masaz szyjki. Mam jednak nadzieje ze obedzie sie bez. Co do zoltaczek, to dzieci bardzo czesto rodza sie z zoltaczka. Marrika moja siostra tez miala infekcje, do tego wody odchodzy jej przez 3 dni a ona myslala ze popuszcza, dopiero jak chlustnelo to sie zorientowala. Mala miala kilka zastrzykow i wszystko dobrze sie skonczylo. Pamietaj ze musisz byc silna teraz, i ze bedzie dobrze bo inaczej nie moze byc:) Trzymaj sie tam i uszka do gory.
 
Witam Mamuski
Ja dzisiaj 37 tydzień i byłam na wizycie u lekarza. Rozwarcie trochę większe bo 3-4 cm więc już blisko. Mały waży około 3100.
Mam być gotowa na wszystko. ;-) doktorek mówi że mogę rodzic.
Czy wy też po badaniu źle sie czujecie. Boli mnie brzuch jak na okres.
 
Marika - trzymaj sie Kochana!!!

(Kurrrr... Posta mi zjadło pierwszy raz)

AurelkA ma imieniny wiec ja ucaluj od ciotki garmelki:) a moze śpi tyle bo zbiera siły na walkę z infekcja? Bedzie dobrze , zobaczysz... &&&

Czarna- bardzo lubie twoje sprawozdania- dziekuje:) czy Ty masz czas żeby oko zmrużyć?

Martina - Polozna dotarła? Co u was, odezwij sie...

Kotulcia- czuje ze juz ciśniesz ... :) &&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mi dzis brzuch strasznie sie napinal. Pewnie przez to ze duzo dzis zrobiłam. Czy wszystkie maja juz jakieś objawy zbliżającego sie porodu?? U mnie w sumie spokoj. Jedynie brzuch sie spina ale na tym etapie to normalne.
 
Do góry