reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Magda 821 to super ze wszystko ok ja wrocilam z przychodni od położnej ktg wszystko ok mała ma sie dobrze :-) ciśnienie wysokie co 10 min mierzyła pobrała krew jesli do 18 niezadZwoni tzn ze wysZly wyniki ok a jesli zadzwoni to bede musiała jechac jesZcZe dzis do szpitala na obserwacje .... OpalowiedZialam jej o swoich objawiają na tym etapie 39 tydz to moze zdarZy sie w każdym momencie ... To juz ostatni raz byłam u niej naprawde zaje.. BabecKa po 50 i niepatrZy na człowieka z innego kraju jak na obcego. Nią poglabym rodzic uściskała mnie i pow ze życzy wsZystkiego naj i trzyma kciuki to bardZo miłe było az sie wzruszyłam zreszta ona tez ...rzadko zdarZa sie to ... Jutro jadę na 10 do szpitala na badania mam byc gotowa ze moge zostać właśnie skończyłam kleić pierogi i odpoczywam
 
Marrika - dzięki za pytasz, na szczęście fałszywy alarm. Brak ruchow. Ale po zjedzeniu gigantycznego batona i wypiciu soku pomarańczowego, mała uaktywnila się. Generalnie porodu nic nie zwiastuje, szyjka miekka ale zamknieta i mala jeszcze główką nie zeszla :( lipa :(
 
To dobrze że wszystko ok. Ja na samą myśl o ktg mam zawał. No ale dzisiaj z m stwierdziliśmy oboje ze to nasza ostatnia ciąża i poród. Więcej nie będziemy ryzykować.

Kotulcia rodzisz ty już??

Dziewczyny które zastanawiają się czy przed cc robic lewatywe! Namawiam was gorąco. Mi nie zdążyli zrobić i dopiero w nocy udało mi się wyróżnic. To było straszne! Prawie jak poród. Poprosiłam o czopek to mi dali dla dzieci. Myślała chyba że się nie zorientuje. M poleciał mi kupić dla dorosłych i dopiero 3 coś zdziałał. Masakra
 
Mroczko jak spedzasz z kims tyle czasu i ta osoba pilnuje I dba o Twoje i malenstwa zdrowie, to chcac nie chcac czlowiek sie przywiazuje i ma jakas taka sympatie. Ja ze swoja Clare nie zdazylam sie pozegnac, powiedzieli mi ze mimo iz zmienie przychodnie to bede mogla isc do niej na ostatnie spotkanie. No ale moja nowa przychodnia chce aby to spotkanie odbyla juz u nich. Ale to nic wysle jej kartke z podziekowaniem. Moja kocica nadal bawi sie w psa i lazi za mna w krok - krok, tylko na noc mnie zostawila jak moj L byl obok. A jak wstal dzisiaj rano to odrazu wskoczyla do mnie. Chyba mnie pilnuje:). Tak sobie mysle ze Kotulcia juz pewnie rodzi ;)
 
Mizzah: oj to dobrze, że z tym ktg jest ok. W poprzedniej ciąży miałam identycznie. Odesłali mnie do kawiarni szpitalnej na kawę i coś słodkiego i dzidzia się ogarnęła i zaczęła kopać.

Kotulcia: trzymam kciuki.

Marrika: daj znać jak się dowiecie co z dzidzią. Mojej koleżanki bobo się nie budziło bo silną żółtaczkę miało.
 
A moze by tak zalozyc nowy post,gdzie kazda moglaby wklejac zdjecia swoich maluszkow po urodzeniu i wogole,bo potem troszke ciezko znalezc jak ktos nie jest na biezaco z czytaniem :-D
 
Wawka no ona też zażółcona, rano zauważyłam. I długo trwało leczenie u tej koleżanki dziecka? Ja to od rana rycze i uspokoić się nie mogę. Martwię się bardzo
 
reklama
Do góry