reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej dziewczyny, ja od wczoraj borykam się z masakrycznym bólem mięśni, boli mnie dosłownie wszystko - jakby mnie grypa brała. Do tego bardzo często twardnieje mi brzuch, ale ból jest do zniesienia. Całą noc nie spalam, tylko leżałam i się meczylam - wstałam jeszcze gorzej obolala i polamana niż byłam wieczorem. Jak tylko mój M wróci z pracy, to dzwonie do lekarza i jadę na IP, na cesarke miałam się z nim umawiać dopiero za tydzień, ale mam przeczucie, że coś jest nie tak :-(
 
reklama
Kotulcia trzymam kciuki, żeby to już dzisiaj :)

Ja dzisiaj po wizycie, moja lekarka uznała, że mam tylko powtórzyć badanie moczu w innym laboratorium, bo upłynął zbyt długi czas pomiędzy pobraniem a badaniem i stąd te wszystkie nieprawidłowości no i niestety powiedziała mi, że szyjka twarda, zamknięta, więc w jej ocenie to przed terminem nie mam szans na urodzenie, czyli jeszcze jakieś 4 tygodnie :( a może i nawet do 1 listopada się pokulam
 
Witam dziewczynki:-)
Mały dzisiaj nadrabia całe szczęście , nastraszyl mnie wczoraj śpioszek jeden :-)

Czarna , gratuluje :-) Ksawery śliczny :-)
taki pulchniutki:-)

Kotulcia , jeszcze troszke :-)
Tezymam kciuki :-)
A naturalnie rodzisz ?

Codziennie Was czytam i juz mi sie myli która jak rodzi i jakie ma objawy he he

Zazdroszczę wam dziewczyny bo u mnie nic sie nie zapowiada , pewnie do terminu bede łazić :-) (13.10) albo dłużej hehe leniuszka mam w brzuchu :-)
 
Madzia naturalnie ale na wspomaganiu z oksytocyny:)

Po badaniu 4-5cm ale szyjka nie zgladzona i gin mowi ze. Na zgladzonej przebilby wody ale teraz to by sie kiepsko skonczylo. Mam skurcze i dostalam jakis zastrzyk na zgladzenie tej francy. Jak sie jej pozbede to juz szybko pojdzie.
 
Kotulcia dajesz dajesz! ;-) Ale będzie relacja on line :-) Trzymam kciuki! Mi po lewatywie dość szybko poszło w wc, jakieś 5-10 min i było po wszystkim.

Acha pytałaś o czyszczenie. No mnie uśpili na 10 min więc nic nie czułam ale nie wiem czy ta akcja nie przyczyniła się do mojego fatalnego samopoczucia na drugi dzień po porodzie. Bo byłam dość mocno osłabiona i do połowy dnia czułam jakby mi było trochę słabo i ciężko się oddychało. Potem już było spoko.
 
Ostatnia edycja:
Kotulcia dawaj dawaj!!


My w szpitalu zostajemy. Ja do wypisania ale młoda jakaś infekcje ma. Najprawdopodobniej dróg moczowych. Wysokie crp i czekamy na wyniki moczu. Wczoraj cały dzień przespała.karmiłam ja przez sen. Więc nastawilam się na to że nocka z głowy a moje dziecię zero głodu, płaczu i wogole sama się nie wybudzała. Poprostu zero aktywności. W nocy narobilam rabanu że coś nie tak. Rano ja wzięli i robią wszystkie badania i podaja antybiotyk bo ewidentnie jakaś infekcja jest.podejrzewają ze to ode mnie załapała infekcje pęcherza moczowego bo moje ostatnie wyniki nie specjalne. Zrobili jej usg brzuszka i wszystko ok. Pani doktor jeszcze dodatkowo zrobiła usg przez ciemiaczko i też ok. Mała na wszystkie odruchy w normie i idzie ja dobudzić i wtedy krzyczy ale sama nie budzi się. Kazali mi ściągać pokarm i karmią z butli bo muszą widzieć ile zjadła. Boję się ze nie będzie chciała po tym cyca ale teraz najważniejsze żeby ją wyleczyli
 
Marrika najwazniejsze to byc dobrej mysli,bedzie dobrze...trzymam kciuki za malutka

Czarna mam pytanko.Co mialas na sobie jak rodzilas,koszule czy jakis t-shirt wystarczy. Bylas w staniku,czy bez.

kotulcia ale masz przeboje z ta szyjka.
 
reklama
Do góry