reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Dziewczyny właśnie byłam w wc i na papierze toaletowym zobaczyłam dość dużą ilość śluzu,taki galaretowaty,przezroczysty i trochę żółtawy.Może to czop?

Wózek nam dziś przywiezli,stoi już i pięknie się prezentuję :)
Jak znajdę czas to zrobię Wam zdjęcie.
Torbę wczoraj spakowałam,wreszcie bo nie mogłam się za to zabrać.
 
cześć Kochane,

zawiozłam małego do przedszkola, zjadłam śniadanie i poszłam spać. Stwierdziłam, że trzeba korzystać jak jeszcze można :)

Kotulcia, &&&&&& żeby dzisiaj maluszek pojawił sie na świecie :) To ile po lewatywie Cie trzymało na kibelku? ;-)

Domka, zdrówka :tak:
 
Madzia tak to czop. Mi to już ten czop od niedzieli odchodzi i jakos odejść nie potrafi. Tak po kawałeczku. Wkurza mnie to bo ledwo co luteine odstawilam i pożegnałam się z wkladkami ,to znowu czop się przyplatal i zaś wkładki.

Dzisiaj mi bratowka powiedziała żebym sobie 4 kiwi zjadła,na rozkrecenie akcji. Podobno tak jej ginka polecała jak była w ciąży
 
Miała któras do czynienia z karta apteczną z Pzu? Na czym to polega?
Była któraś może dzisiaj w netto i widziała te poduszki do karmienia? Mąż mówi że jest mała a ja niestety nie mam jak pojechać zobaczyć
 
Madzia tak to czop. Mi to już ten czop od niedzieli odchodzi i jakos odejść nie potrafi. Tak po kawałeczku. Wkurza mnie to bo ledwo co luteine odstawilam i pożegnałam się z wkladkami ,to znowu czop się przyplatal i zaś wkładki.

Dzisiaj mi bratowka powiedziała żebym sobie 4 kiwi zjadła,na rozkrecenie akcji. Podobno tak jej ginka polecała jak była w ciąży

Dobrze wiedzieć,dzięki za informację ;)
Bo znów przed chwilą byłam w wc i też znów dość trochę było,także mi też chyba etapami odchodzi ;)
 
Agniecha tak porzadne i efektywne 15min. Ale w sumie ulge poczulam i teraz mam skurcze na oksy i nie mam parcia na dwojeczke a przy mlodym sie z tym meczylam i przy kazdym skurczu myslalam ze mi sie chce wiec stwierdzam ze lewatywa nie jest zla. Czekam na rozkrecenie skurczy.
 
reklama
Czarna Ksawery jest prześliczny:-) Cieszę się, że masz takie dobre wspomnienie porodu. Łatwiej się będzie zdecydować na drugie ;-):-p


Madzia93
to pewnie był czop


Kotulcia
z Twojej córeczki wyrośnie silna i uparta kobietka. Najpierw wygrała z tymi krwiaczkami, a teraz wyjdzie dopiero jak będzie jej się chciało:tak:


Domka
kuruj się! Zdrówka życzę.:-)

Agniecha ja również odpoczywam jak Oliwka w przedszkolu, bo później marne szanse;-)




U mnie nadal nic, jedynie jakieś lekkie skurcze.


Przedwczoraj musiałam kupić sobie buty, bo w żadne się nie mieściłam. Jak nosiłam rozmiar 37 to teraz mam 39. Wieczorem wybrałam się na babski wieczór do koleżanki i po kilku godzinach jak wychodziłam okazało się, że tak mi nogi spuchły, że nawet w moje nowe buty się nie mieszczę.:szok: Na szczęście moja przyjaciółka nosi rozmiar 40 i w jej butach wróciłam do domu.
 
Do góry