reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Garmelka witaj z tymi bakami to prawda niestety :-)) Jak sie czyjesz dzis ? Spółka i psolka jak sie miewasz? Mizzah tak odliczanie trwa kochana 6 dni chyba ze coś sie rozkręci szybciej :-). Moja ksieZniczka dzis w nocy do 1 fikala sobie w najlepsze jak nigdy :-) a potem co godz kibelek czuje sie jagby mi ktos przywalił młotkiem w łeb musze wstać dzis mam kontrolna wizyte u położnej ju ostAtnia chyba tylko krew mocz i ciśnienie .... A zaś jutro jadę do szpitala do tego co leżałam ostatnio na badania przed indukcja porodu wole byc przygotowana i wezmę juz torby niech leZa w aucie ,,,,, dziewczyny jak bardzo mnie boli brUch tak Jagbym zaraz miała dostać okres i czyści mnie strasznie ( wiecie co mam na myśli) wcOraj miałam taki twardy brzuch jakbym miała kamienie rodzic :-) wstaje z wyrka śniadanko i jadę odezwę sie pózniej
 
Ostatnia edycja:
Cześć brzuchatki i mamusie.

Ja dziś mam wizytę więc wypytam co się dzieje bo ja od paru, może 3 dni wysiadem.

Czarna mały śliczniutki, taki słodziak. Mam nadzieję że mój też będzie miał czuprynkę. Ja jak się urodziłam miałam dużą i takie czarne jak twój Ksawery.

Idę robić śniadanie, mam ochotę na tosty z szynką, ananasem i serem.
 
Ja po badaniu. Szyjka troszke bardziej podatna, 4cm rozwarcia. Zostalam wybadana tak ze masakra ale wytrwalam, gin sprawdzil wody plodowe jakas rura i sa czysciutkie. Mialam w koncu lewatywe pierwsza w zyciu i mam 13 proc baterii w tel a cos czuje ze szybko z kibelka nie wyjde. Zaluje ze nie mam calego opakowania papieru toaletowego. Dziewczyny co mialy lewatywe - dlugo to jeszcze potrwa? Sory za takie atrakcje ale mam wrazenie ze na calym oddziale slychac co sie tu dzieje:p

Ale do rzeczy - jak juz sie oczyszcze to mam isc pod prysznic i wracam po kroploweczke z oksy. Boje sie no ale jak sie powiedzialo a to i trzeba powiedziec b. Trzymajcie kciuki bo po tym co teraz czuje to mysle ze szykuje sie jazda bez trzymanki ale pocieszam sie ze to wszystko przybliza mnie do zobaczenia mojej Kici:)
 
Czarna - cieszxe sie, ze mimo wszystko porod wspominasz pozytywnie, to nakjwazniejsze. Ja mimo bolu i tego, ze pozwolili mi przec za szybko przez co potem "czekalam " takze wspominam wszystko jak najlepiej.

Kotulica- lewatywy w zyciu nie mialam wiec nie wiem jak dlugo to trwa. &&& za oxy !!!!
 
Dobra ja juz po:p no nie jest zle, przynajmniej jak ten hardcore sie juz zakonczy:p czekam do 10 na kroploweczke:) maz ogarnia mlodego i przyjezdza do mnie bo nie wiadomo - moze nie zadzialac a moze ruszyc z grubej rury a chce miec komu plakac w rekaw:p lekkie skurczyki czuje nie wiem czy po boskim masazu czy po lewatywie:p ale cholera krzyzowe a te france nieefektywne sa:/
 
Czarna: gratuluję, śliczny maluszek. Jak słodko śpi. Cieszę się, że wspomnienia z porodu pozytywne i mąż dopisał :tak:

Kotulcia: trzymam kciuki by szybko poszło
 
Kotulcia podoba mi sie twoja relacja:-D czuje sie jak bym czytaka super ksiazke ale kurdee nie moge zobaczyc oatatniej strony aaa tak strasznie mnie korci.
Powodzenia:-)

Ja w nocy o 2 sie obudzilam i besio "gadal" Stas sie obudzil i bylam tak strasznie glodna ze musialam isc zjesc ehh. Wiem ze to moja wina bo wczoraj zjadlam o 18 jablko a potem tylko sie mleka napilam.

Mizzah jak robisz pierwszy raz pierogi to pamietaj zeby byly mocno ulepione bo sie rozwala w wodzie i bedzie po pierogach:p

aa i jakos Stasiowi sie nie spieszy ja juz nie wiem co tu robic bo naprawde mam dosc i zaczynam sie jednoczesnie bac i cieszyc, najlepiej bylo by miec gi juz obok:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej.
Kurde i na kocnówke sie przeziebiłam,garło boli,poty mnie zalewały.
M tez lezy bo go krzyz połamał.

No ale trzeba zaraz dupe zebrac do biedronki i apteki
 
reklama
Jezu dziewczyny jakie mialam skurcze mocne w nocy, prawie nic nie spalam. Teraz tez boli ale troszke mnie. kotulcia wydaje mi sie ze dzisiaj Ci sie tam rozkreci akcja i bedziesz kicie tulic :) Dzisiaj moja kolesanka ta co miala termin na 13.09 poszla na wywolanie, smieje sie ze z emocji urodze razem z nia. Chyba jej synio czeka na moja panne :) Szkoda tylko ze mamy rozne szpitale. Magda rozumiem obawy, sama dlugo staralam sie o ciaze i jestem po jednym poronieniu. Pamietaj, glowa do gory bo wszytko bedzie dobrze. Wypalakalysmy juz swoje, a teraz zostanie nam to wynagrodzone. Trzymam kciki za Twojego leniuszka:) Ja mam jeszcze jedno spokanie z polozna w nowej przychodni, zobaczymy co mi dzisiaj powie.
 
Do góry