reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Czarna - dzieki za relacje i przydatne informacje. To gratuluje męża! Mam nadzieje ze mój tez sie spisze... ;)
A dziadkowie juz widzieli maleństwo?

Moja zgaga jak zwykle nie daje mi spac, a rennie mi sie skończył :( mam jakis inny preparat, zaraz wybadam...
 
reklama
Magda 821 uffff to super lenia miał niedobry :-) cieszę sie ja za 6 dni idę na indukcję rodzę w pumpery w tonbridge odliczam godziny do konca kochana ... A do kogo jedziesz do lekarz Tajchman ???
 
Ostatnia edycja:
Mroczko:
No, do Tajchman a skad wiesz ? Ona jedyna sprawiła ze jestem w ciazy a byłam w Polsce, Corby i Wellingborough i przez 3 lata nikt nie umiał stwierdzić dlaczego mam problem z poronieniami ! U niej lecze sie od roku i zdhagnoziwala mi PCOS i niski progesteron , podleczyla mnie przez pół roku potem dała CLOMID na dojrzewanie komórek jajowych i oto Adrianek ma juz 37 tygodni i 2 dni :-) oczywiście 5 miesiecy brałam leki na podtrzymanie i od 3 miesiąca jestem na zwolnieniu, nie ufam angielskim lekarzom , za pierwszym razem przenosili mnie 3 tygodnie z obumarlym płodem mając wyniki krwi a do 5 tygodni mogli mnie zarazić sepsa i moze byc śmiertelne zakarzenie krwi! Za druga ciaza z krwotokiem czekałam na emergency i przyjęli mnie po 3h aż polecialo wszystko w toalecie, wzięli mocz i krew i na drugi dzien wyniki dali mi przez telefon i życzyli szczęścia przy następnym razie, ciagle inny lekarz i tak przez 3 lata robili badania i nic! Od znajomej dostałam namiary na Tajchman i jestem z niej bardzo zadowolona :-) prowadzi mi cała ciaze! Juz nie moge sie doczekać kiedy bede po, strasznie sie boje o niego :-)
 
Magda super ze mlody sie ozywil:)

My po nocce, czuje sie cala polamana:/ powietrze tu jest strasznie suche ze czuje to w gardle i nosie.

Czarna super porod:) mimo bolu jest co wspominac:)
Czy to czyszczenie bardzo boli, jak z narkoza.? U mnie przez tego krwiaczka lekarz skomentowal ze 'moze sie nie odkleic' ale nie chcial wyjasnic. Polozna chyba tez nie chciala mnie straszyc jak zapytalam o co chodzi, mowi ze wyjdzie w praniu i bedziemy sie martwic pozniej. Hmm nie wiem bo jeden z ginow mowil ze w miejscu krwiaczka robi sie zrost-blizna. Kolejny dzien w szpitalu:( trzymajcie kciuki zeby sie okazalo ze moja szyjka przygotowala sie na tyle ze mozna podac cos na wywolanie bo oszaleje tutaj no.
 
Magda- współczuje przeżyć :( bidulko, ale na szczescie teraz zostanie Ci to wynanagrodzone :)

Dzien dobry Dziewczęta!!
Jak nocka?
Ja myślałam ze sie cos zaczęło, tak mnie brzuszek bolał, ale chyba mam jakis skręt jelit.. Ups:/
Czytałam wczoraj ze pod sam koniec ciazy często zdarzają sie bezwarunkowe bąki :)
Ide wszamać śniadanko!
 
Czarną super relacja z porodówki!!!gratuluję postawy męża;-)

Czekam na wiadomość. Przepraszam że ciebie tak mecze

Kotulcia no to czekamy na rozwój sytuacji-gdyby nie cc to też bym miała ten sam problem co ty,bo moja szyjkat jest długa i twardą jak "koci ogon" jak to moja moja doktorka mówi!

Która następna?do soboty będzie jeszcze ktoś? Czy ją !?
 
rjoanka - haha, u mnie jeszcze wszystko na s czeka co najmniej tydzień:-D


kotulcia - powinni Ci dać jakiegoś starego i brzydkiego lekarza wtedy miałabyś motywację aby pierwszy masaż był jednocześnie ostatnim;-)


czarna - super, jakbym o swoim porodzie czytała:tak:. Mąż też wyciągnął Szymka i położył mi na brzuchu:-D. Generalnie miałaś trochę przejść i niejedna by pisała, że ma traumę, a Ty miałaś super podejście i tak trzymać:tak:. Czyli co do podkładów Bella to mamy podobne odczucia, dla mnie to jakieś nieporozumienie:wściekła/y:
 
reklama
Hej :)

U mnie dziś akcja pierogi, ogarne się i śmigam do sklepu po skladniki. Dodam, że będę robić je pierwszt raz i sama jestem ciekawa jak to mi wyjdzie.

Pscółka i spółka - obzarstwo przeżyłam co prawda miałam parę nieplanowanych posiedzeń na tronie ale oprocz tego, pekajacych trzewiow i wyrzutów sumienia było fajnie ;)

Czarna - maluch super, jeszcze raz gratuluję i życzę dużo zdrówka i cierpliwości ;) Bardzo dobre podejście, też wychodzę z założenia że połowę sukcesu to nastawienie psychiczne, kolejne dobra współpraca z położną i inne czynniki.

Kotulcia - no może sie wreszcie ulituja nad Tobą bidaku. Ciagniesz i ciagniesz a tu nic. No niestety nie u każdej poród wyglada raz ciach, czasem trzeba troszkę się wyczekac.

Garmelka - ja tez mam częste skręty jelit ale to pewnie piri piri :) a polamana to jestem od paru tygodni :p

Magda82 - bardzo dobrze, ze tak to sie skonczylo. Najwidoczniej bobo leniwe ale teraz jestes spokojna.

Mroczko - jak tam dzisiejszy poranek sie zaczyna -odliczanie włączone? ?? :)

Ja podklady mam belli :/ nigdy nie używałam, więc kompletnie nie umiem sie wypowiedzieć. W najgorszej opcji dokupie lub mąż juz po fakcie to zrobi. Póki co zostane przy tych co mam.

Ale Wam zazdroszczę tych rozwarć, progresow i bobasow. Ja juz tracę pomysły jak pomóc naturze, opricz ciagniecia za sutki i picia lisci malin - wszystkiego próbowałam.

Zastanawiam się czy nie pojsc dzis do Medicoveru do ginekologa i zobaczyć jak wygląda sytuacja...myslicie, ze to dobry pomysł ??
 
Do góry