reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Czarna- no nic dodać nic ująć... Nie bedziesz musiała zgłaszać go do naszego ulubionego programu "kto poślubi mojego syna" :) UROCZY:)
Super ze jesteście juz razem:)
 
Czarna a zabrały ci go na noc żebyś odpoczela? U nas zabierają tylko po cc albo bardzo ciężkim sn. Ale po sn tylko i wyłącznie na jedną noc. Nie dokarmiaja wogole w pierwszej dobie a i w następnych nawet jak ktoś chce to nie chcą za bardzo dokarmiac. Jest generalnie ciśnienie na naturalne karmienie. I w sumie dobrze :-)
 
U nas bez zmian, każą leżeć i czekać do piątku na kolejne badania... aj
Samopoczucie dzisiaj dużo lepsze, mąż był odwiedził kupił grzechotkę dla małego:) a jutro rano pojedzie po poduszkę do karmienia do netto:) Koleżanka z sali odezwała się tylko raz ( pomimo tego że ja ją próbuje zagadywać) obrucona jest cały czas do mnie tyłkiem a obraca się tylko jak ja dam 2 zł do telewizora... dziwni są niektórzy ludzie
Laski dzisiaj dowiedziałam się że po wyjściu ze szpitala należy mi sie karta apteczna z PZU wie któraś na czym to polega??
 
Piękny maluszek, aż zazdroszczę że masz już go przy sobie i że nie musisz się martwić czy będzie bolało jak bedziesz rodziła:)
Ja teraz o tym myślę na okrogło
 
Ruda- lepsza taka niż jakaś co miałaby Cię zagadac... ;) ale faktycznie przyryta... Jak sie odwróci na tv to weź specjalnie wyłącz :)
Jeszcze troche i wszystkie będziemy tulic nasze skarby:)
 
Mroczko:
jestem w uk i zastanawiam sie czy zadzwonić do szpitala bo mały jakiś nie aktywny dzisiaj i wczoraj tez mało kopnięć czułam! Nie wiem czy jechać do szpitala. Posłuchałam serca i niby ok ale nie czuje kopnięć! Mam nerwa i nie wiem co zrobic! Co byś zrobiła na moim miejscu? Moze jak serce bije to nie mam sie czym martwić? Chyba poczekam jeszcze z godzinę jak nie zacznie mnie kopać to jadę chyba!
 
reklama
Magda, jeśli jesteś w stanie, to zapodaj coś slodkiego, poloz sie na boku i intensywnie oddychaj jak do porodu, torem brzusznym. Pod koniec ciąży 6 ruchów w 2 godziny jest wystarczajaco. Jeśli masz zle przeczucia, skontaktuj sie z IP. Instynkt i przeczucia też sa ważne!!!



Odkąd wiem o ciąży, co tydzień w środę wieczorem czytam w necie o tym, co będzie sie działo u mnie w brzuszku w kolejnym tygodniu. I dziś zrobiłam to po raz ostatni, dalej niż 40 nie ma....finiszujemy dziewczyny!!!!!!

Aaa o chciałam Wam powiedzieć, ze przesąd ze sprzątanie przyspiesza poród wymyślili z pewnością mężczyźni-po prostu chcieli mieć czysto w domu zanim kobieta zakopie sie w pieluchy...
Idąc tym tropem zaczynam wątpić w kolejne "s" czyli seks i sutki. To samo lobby miało w tym interes.

Tak czy siak wieczorami jest przyjemnie, a płytki w łazience oslepiają. Objawów czegokolwiek oprócz swira brak.
 
Ostatnia edycja:
Do góry