reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Czarna Ksawery prześliczny, gratuluję :-)

Dziewczyny mam pytanko czy którejś z Was pogorszyły się jakoś strasznie ostatnie wyniki moczu. Odebrałam dzisiaj wynik i mało co zawału nie dostałam i leukocyty są i białko sporo ponad normę, nie mówiąc już o bardzo dużej ilości bakterii. Mam nadzieję, że laboratorium się pomyliło, źle próbkę pobrałam, albo zbyt dużo czasu upłynęło od pobrania do badania; przez całą ciążę wyniki były w normie, a teraz szkoda gadać. I tak się właśnie zastanawiam, może to efekt zbliżającego się porodu.
 
Czarna slodki jest:) taki pulchniutki na policzkach:)

Madziula mi sie pogorszyly, co prawda bialka nie mialam ale duzo bakterii i lekarz mowil ze bardzo zle te wyniki. Dostalam antybiotyk do picia Monural dwie dawki (a nic nie czulam ze sie cos dzieje - tylko siuski byly dziwnie pomaranczowe). I to bylo 2-3tyg temu a dalej nie urodzilam wiec to na pewno nie jest oznaka zblizajacego sie porodu:) i wazne zeby to wyleczyc jak najszybciej.
 
Czarna jeśli chodzi o butelkę to miej na uwadze ze są takie dzieci co jak spróbują z butli to odrzucają cyca. Ale są i takie które w każdej formie pokarm przyjmują :-)
 
reklama
marrika on dostał butlę już na dzień dobry w szpitalu więc nie miałam na to wpływu ale na szczęście je pokarm z każdego źródła równie chętnie :happy2: A dokarmiany był po pierwsze dlatego że pierwszej nocy nie spędziliśmy razem a po drugie nie przybierał na wadze początkowo więc trzeba było mu podać sztuczny pokarm
 
Do góry