reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia: właśnie zobaczyłam na Twoim suwaczku, że masz tylko 1 tydzień do porodu :szok: Mi zostało 36 dni. Kiedy to zleciało. Dobrze, że z uchem lepiej :tak:

Rjoanka
: fajna ta torba :tak: A jaki wybór mają.
 
reklama
Staram sie zrelaksowac ale jakos kiepsko mi to idzie. Jak maz przyjedzie to mnie poprzytula troche moze bedzie lepiej.

Cyntia ja mam odcienie od brazu do czerwonego taki sluz raz rzadszy raz zbity i uwierz mi tego jest tyle ze masakra, ostatnio myslalam ze juz calosc wyszla a tu jeszcze glut wielkosci malego palca i wychodzi dalej... Teraz takie drobniejsze pasma.

Boli mnie brzuch ale chyba nie skurczowo. Przyszla ta moja polozna to pogadalysmy przez cale ktg. Mowi ze rozmawiala o mnie z lekarzem i jak szyjka zacznie wspolpracowac to jest szansa zeby cos dzialac. Chcialabym rodzic na jej dyzurze:)

Ide sie zdrzemnac przed kolejny hardcorem masazu szyjki.
 
A ja się wczoraj popłakałam jak mała dziewczynka. Po wizycie u ginka przeczytałam że wszystkie coś chrupiecie więc wyjęłam sobie prażynki. I niestety tak je chrupałam że ułamałam cały ząb:szok: Na szczęście 7 na dole więc mało widoczny. Ale pół obłamało mi się przy samym dziąśle więc będą musieli ciąć aby wyciągnąć resztę:szok: No i niestety muszę z tym czekać aż mały się urodzi. Przepreaszam że tak marudzę o sobie ale tak mnie to zdołowało że dziś też humor do d**y.
 
Atu ja poleglam na rodzynce w czekoladzie:p dolna 6 mi sie ukruszyla na pesteczce z rodzynki w ciazy z mlodym. No nic nie poradzisz. Mialam 2/3 ubytku i dentysta tak zalatal ze nic nie widac:)

Ja mam lekkie nieregularne skurcze. Polozna mowi ze cos sie tli a ja ze sie okaze czy sie rozpali czy zgasnie.
 
Atu - zależy do jakiego dentysty trafisz. Przecież nie trzeba rwać. Ja podobnie jak Kotulcia nie mam 2/3 jednego z zębów i udało się wypełnić.

Kotulcia - biegaj po schodach jak się wstydzisz ćwiczyć z piłką. Po 2 schodki naraz :)
 
Kotulcia trzymam kciuki...moze wkoncu cos sie rozkreci :-)

Ja wkoncu sobie siadlam,od rano cos biegam,zalatwiam,piore,sprzatam,ze juz mam dosc. Kregoslupa nie czuje,brzuch tez boli i sie stawia. Czas na odpoczynek.
Moj czp w koncu dzis wyglada jak czop a nie lekkie plamienia,mam nadzieje ze moze tez cos sie zacznie rozkrecac,chociaz wiem ze po odejsciu czopu mozna jeszcze 2 tyg przechodzic.
Zamowilam herbatke z lisci malin na allegro bo nigdzie jej nie mieli,ciekawe kiedy przyjdzie,hehe moze nawet nie zdaze jej zaparzyc :-D
Polozna mowila mi tez o zaparzaniu rumianku,nie wiem za bardzo jakie ma dzialanie ale juz sobie zrobilam. Jutro mam zapodac sobie czopki ktore od niej dostalam,oby cos sie rozkrecilo
 
Babina - a rumianek nie działa rozkurczowo? Poczytaj w necie, bo ja to pijam rumianek, gdy mam problemy jelitowe/żołądkowe, bo niby działa rozkurczowo.
 
No to musze poczytac :tak:

Cosik musze zadzialac zeby ta moja szyjke zlagodzic bo cos nie chce sie rozwierac. Ostatnio jak bylam na badaniu to az mnie bolalo,taka jakas waska jestem heheh
 
reklama
Ja chyba musze stwierdzic ze liscie malin i wiesiolek nie dzialaja skoro moja szyjka stawia taki opor:p

Swoja droga ta polozna mowi ze z mlodym prawdopodobnie dostalam czopki z proglastynami - czy jak to sie pisze ale wiecie o co chodzi:p ale ze teraz sie juz tego nie stosuje. Jak ja ostatnio czytalam o jakims zelu wlasnie na szyjke z tymi hormonami.

Moje ognisko zgaslo:p skurcze przeszly.

Cyntia chodze, masuje sutki no cuda na kiju i oprocz zadyszki nic sie nie dzieje:) chociaz mam cicha nadzieje ze jak juz walnie to z grubej rury:) lepsze to niz meczyc sie tyle czasu ze skurczami/bolami.
 
Ostatnia edycja:
Do góry