reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
rjoanka - to okrutne, ale ciesze się, że troche nas zgrzeszyło dzisaj :)

mizah - to może szykuje Ci się jakaś rewolucja jelitowa? :cool2::eek:

ja cos spac nie mogę, w sumie żadna nowość... :crazy:

Agniecha - dopiero doczytałam o Twoich dzisiejszych prezentach - super! ja odziedziczyłam tylko jedna reklamowke bo bratanicy ale tak to niestety wszystko sami kupujemy.. :cool:

Kotulcia - dalej zbijasz bąki? :-) co wkoncu u teściówki zamówiłaś?
 
Hej dziewczyny. Od początku ciąży jestem zalogowana na forum ale to moja pierwsza na nim aktywność. :-) widzę, że nie tylko ja cierpie na bezsenność, no i śniadanie o 5 rano obowiązkowe :-D a później się dziwie, że waga tak rośnie. Ciekawe kiedy mój łobuz pojawi się na świecie.
 
Garmelka no cholera nie wiem co zamowic. To znaczy ze juz ze mna zle:p

Tesciowa sie smieje ze wezmie tescia (ktory u nas pelni role tesciowej bo sobie dogryzamy) to z nerwow na jego widok moze urodze:p nie wiem kogo bym musiala teraz zobaczyc zeby mnie cos ruszylo:p

Mloda tak czadu dala mi o 1 w nocy ze myslalam ze szyjka sama wyjdzie.
 
Cześć brzuchatki i mamusie...

Ja mam dość wczoraj wieczorem miałam tyle skurczy i młody tak mnie skopał aż myślałam że umrę. Mój siedział masował mi plecy bo nawet kręgosłup mnie bolał. I dopiero jak usunęłam to poszedł spać. Teraz mi powiedział że go wystraszyłam :(

Noc się przemęczyłam ale było spokojnie, teraz też jest ok. Zobaczymy jęk będzie później?

Sama się wystraszyłam i powiedziałam mojemu że dzisiaj kończymy wszystko w pokoju małego bo coś mi się wydaje że ja jednak nie dotrwam do 8 :(
Moja babcia przyjedzie w ten weekend i zostanie u nas ze dwa miesiące aby nam pomóc. Cieszy nas to bardzo.

Mam do was pytanie, sorry takie troszkę krępujące. Czy którejś nasiliły się upławy albo pojawiły jakieś a wcześniej nie miała? Na poczatku nie miałam upławów, miesiąc temu pojawiły się takie białe-lekko żółtawe, gin powiedział ze jest ok. Od 4 dni nie jest ich więcej ale z dnia na dzień są coraz ciemniejsze, wczoraj były ciemnożółte a teraz wydaje mi się ze są może nawet brązowawe, wydaje mi się że to nie wody bo są matowe jak upławy a nie woda. Denerwuje się a dopiero jutro mam wizytę.
 
Ostatnia edycja:
Kalinka ja mialam jak ty lekkie bialawo żółte uprawy,niby ok. A teraz mam brązowe plemienia i jest to czop. Myślałam ze czop to będzie taki galaretowaty śluz,ale lekarz powiedział ze niekoniecznie. Mogą być po prostu takie plemienia
 
Katinka84 niemartw sie to jest normalne takie upławy lekarz mi tak pow są gęste ? I jak są ciemniejsze to znak ze wkrotce wszystko sie zacznie :-). Ja od wczoraj zauważyłam bardzo bardzo gęsta wydzielinę .... Kotulcia moja dzis w nocy tez dawała czadu zasnęłam o 2 i juz pobudka po spaniu bardzo mnie boli brzuch na dole tak jak bym miała dostać zaraz okres :-((((. Masakra leze i chce mi sie płakać :-( maź poszedł do pracy a ja próbuje zasnąć ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Co za noc.....moja doslownie staranowała mi brzuch. No i mialam w sumie ponad godzine trwający skurcz, przyznaje się;, że lekko się przestraszylam :p Obejrzalam porody na TLC z jednej strony straszny ale pare razy sie pobeczałam :) Wkurzył mnie ł. tekstem ze on nie jest jeszcze gotowy i szykuje się na 7 października :/ Poprosiłam pomasuj plecy a ten ze on nie umie...no więc zniszcze go dziś. Tak wiem mam paskudny charakter no ale tak to jest z jedynakami :p Poza tym jestem za trzymaniem krótko faceta...Ponieważ nie czulam się za dobrze wczoraj powiedziałam mu tylko, ze ja mam z kim rodzić jak coś ( kuzynka) i jak ma być mi kłoda pod nogami to out nie będę go brać. ...sorry musiałam się wyzalic.

Katinka - mi się ewidentnie zmieniła konsystencja( gestszy) i wygladac na bialawi- zoltawy.

Katinka - jak nie wiadomo co wybrać to wybierz wszystkiego po troszeczku :D

Mroczko - jak tam Twoje cisnienie ? Z wpisow widze ze dzis srednie samopoczucue.


Ide zjeść śniadanie.
 
Do góry