reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Garmelka, no ja siebie tez podziwiam z tym zawożeniem :) Ale jakie mam wyjście, rano nie ma tragedii bo tak nie boli i jadę tramwajem bo są z rana mega korki ale popołudniu juz jade autem bo bym chyba do przystanku nie doszła :(
Naprawdę stwierdzam, że po jakimś czasie nie pamięta sie bólu tego 9 m-ca. Dopiero w kolejnej ciązy człowiek sobie przypomina jak to boli....
 
reklama
Pscółka - too late ;) umieram teraz w bólach. Obzarstwo to jeden z grzechów głównych :)

Kotulcia - no a czemu nie :p jak już ciagniesz to pomachac nie zaszkodzi ;)

Dzięki za rady zatem zagotuje smoka przez 5 min :)
 
Dziewczyny co sie obijacie? Koniecznie chcecie do października? Hihihi
Moje maleństwo już dzisiaj zostało odłączone od kroplowek, bedzie wyłącznie na moim mleku. Co prawda pokarmu mam jeszcze mało, ale akurat starcza dla małego. Dzisiaj mieliśmy pierwsze kangurowanie, jutro może opuścimy już inkubator na stałe.

Mam pytanko do tych co już rodziły. Powiedzcie mi czy wam tez puchły nogi po porodzie? Mnie spuchły jeszcze bardziej niż przed. Ile czasu ta opuchlizna wam znikała? Czy coś można wziąć zrobić żeby to przyspieszyć?
 
Dzwonila do mnie tesciowa, mowi ze jutro mnie odwiedzi i zebym sie zastanowila i zlozyla zamowienie zachciankowe - i tak mysle mysle i cos ze mna nie tak bo nie mam zadnej zachcianki...:D Doprawdy tego nie rozumiem:)

Ma dyzur gin co mnie przyjmowal i mowi 'to pani jeszcze nie urodzila?' i smial sie ze mnie jak powiedzialam ze pracuje nad tym ale jak widac z kiepskim rezultatem. Mowi 'rodzimy rodzimy' - czy on mysli ze to mnie zdopinguje?:p tez bym chciala a im bardziej chce tym mniej moge. To chyba jak z prawiczkiem przed pierwszym razem, im bardziej chce tym bardziej wymieka - doslownie:D
 
nika - mi spuchły strasznie. Trzeba trzymać nogi do góry tyle ile to możliwe. U mnie trwało to kilka dni, potem chyba to wypociłam. Możesz spróbować także ćwiczenia na poprawę krążenia tj. w pozycji siedzącej z nogami na łóżku: kręcenie stopami, opuszczanie i zadzierania palców, w pozycji stojącej: stawanie na palcach, kręcenie kostką (jak biegacze na rozgrzewce) itp.
 
Cześć Wam wszystkim: )
Jestem po pierwszym ktg i okazuje się że mam spore skurcze mimo że w ogóle ich nie odczuwam,czyli synek się przygotowuje powoli, dostałam zgodę by rodzic w każdej chwili jednak jak wspomnialam że dziecko ciągle jest ustawione poprzecznie i nawet nie próbuje tego zmienić to cofnięto mi zgodę do przyszłego tygodnia bo trzeba będzie to na usg sprawdzić i znów zaczynam panikować bo nie wiem czy nie czeka mnie cesarka :/
 
Moje dziecię zmieniło porę aktywności. Do tej pory szalała w nocy a teraz w nocy spokój a w dzień szaleje. Oby tak jej po porodzie zostało.

Wawka u mnie tak samo. W nocy spokój, przesypiam całą. W dzień brzuch rozrywa, skurcze mam, brzuch co chwilę twardnieje, a jak nie brzuch to mały tak się rozpycha aż mi się wydaje że mi brzuch rozerwie!!!
 
reklama
Do góry