reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Końcówka jest najbardziej męcząca:-(ją jak już byłam po terminie w szpitalu też płakałam przy pielęgniarkach bo miałam dość :-(
Dzisiaj też chodzę nie dość że nie wyspana to mnie depresja łapie, płakać mi się chce,czasem wydaje mi się że jestem beznadziejna matką skoro ciągle coś z moja córka nie tak,co wizyta coś źle, nawet wyżywić dziecka już nie potrafię:-( do soboty będę chodziła struta :-(
 
reklama
Cyntia no jest tu pilka ale skakanie bez skurczy chyba i tak by nic nie dalo? No rozwieramy sie:p u mnie wczoraj byl centymetr chyba wiec dobrze idzie:p 10 cm i meeeeta:)
Dziwne z ta lokalizacja lozyska? Co do wagi to pewnie inaczej cos zmierzyl lekarz i tyle... Albo poprzednio albo teraz.

Mona nie zadreczaj sie. Nie zawsze jest niestety idealnie...
 
Hmmmm tylko ja nie mam plynu do mycia naczyn dla dzieci ehhh.

Kotulcia/ Cyntia - a ja slyszalam zeby rozwarcie postępowało trzeba kręcić biodrami :confused: Tylko duze kółka krećcie. Jak nie pomoże to chociaż gimnastykę zaliczycie. Pozdrawiam Ciocia Dobra Rada ;)
 
Mizzah hehe gimnastyka powiadasz?:p ja i tak czuje sie jak zboczony wariat chodzac i macajac sie po cyckach i tarmoszac te sutki:p jak bede sie do tego jeszcze zataczac to w ogole smiesznie bedzie:p
 
cześć dziewczynki,
widzę że nie tylko ja mam dzisiaj zły dzień, chyba z dwa razy płakałam już,
w tamtym tyg narzekałam, że jest mi ciężko i źle, no chyba nie pamiętałam, że może być gorzej :(
tak mnie klementynka boli, rwie, ciągnie że aż. Wstać nie mogę. chyba już blisko....

Garmelka, dziękuje że o mnie pamiętasz :) Mateusza rzeczywiście cos w tamtym tyg rozkładało ale zostawiłam go dwa dni w domu, nafaszerowałam syropami i odpukać jest ok :)

Dzisiaj jak pojechałam po małego do przedszkola to spotkałam mojej koleżanki mamę ktora kazała mi przyjść do siebie bo ma dla mnie kilka drobiazgów. No i dostałam wózek chico, spacerówkę i gondolę w stanie bardzo dobrym, karuzelę co sama buja dziecię, dwie maty z zabawkami, grzechotki, nosidełko :) I to wszystko za darmo, bardzo to miłe było :)
No i teraz mam dwa wózki, ale nie szkodzi bo ten drugi będzie u mamy to nie bede musiała do nich wozić całego.
Wtedy humor mi sie poprawił :)
 
Już mi trochę lepiej, mąż kupił jakiś telefon, na razie wsadził zwykłą startówkę żebym mała gdzie dzwonić a jutro pójdzie wyrobić duplikat...
Porozmawiałam z nim i już lepiej, gdybym jeszcze była na miejscu a nie 50 km od domu a jak na złość mąż musi być całe dnie w pracy....
Wiem że to dla dobra maleństwa...
 
wawka - chyba nie przeszkadza. Przy podpisywaniu umowy jest masa pytań o wyniki różnych badań, ale e. coli jakoś nie pamiętam. Co do paznokci te u nóg obcinam jak Szymek się bawi w krzesełku do karmienia, a te u rąk po śniadaniu jak niania go trzyma na kolanach i zagaduje:-D. A dlaczego paluchy poparzone? Wrzuć po prostu do gorącej wody i zostaw na 5 minut. Ja później wyciągam takimi szczypcami jak do nakładania spaghetti:-D


garmelka - nie ma sprawy, chętnie pomogę jeśli tylko będę w stanie;-)


Mizzah - tylko nie zrób tego błędu co ja i nie zjedz całej paczki, o matko! ale mi teraz niedobrze:cool:. Siedzę i sączę rumianek. Jak wyparzyć to do zagotowanej i wyłączonej wody na 5 minut, a jak wygotować to wiadomo;-).


Ruda - bidulko, może czasem i lepiej że się nie odzywa... pamiętasz jaką współlokatorkę bodajże Czarna miała:-D


cyntia - z tym łożyskiem zaiste dziwna sprawa;-), jeszcze takiego przypadku nie spotkałam, ale dobrze że już rozwarcie w toku, oby tak dalej. Co do wagi to nie schizuj, u mnie w drugą stronę, że niby w ciągu 2 tygodni ponad 800 g przybrał, a to niemożliwe:tak:.


kotulcia - a kto powiedział, że poród nie może być na wesoło;-)
 
reklama
Ruda... A tv masz ? Moze jakis filmik czy serial spowodowałby sie choć na chwile zapomnisz o złym nastroju... Bidulko nie dołuj sie... Jeszcze troszkę!! My babki jestesmy nie do zdarcia! Wszystko zniesiemy:)

Agniecha- ja nie wiem co to jest, ale znowu ledwo do domu wróciłam... Miałam sie nigdzie nie szlajać (podziwiam Cie ze zawozisz i odbierasz synka) takie mnie kłucie w podbrzusze złapało ze zgięta szlam 1km/h :( podejrzewam ze niejeden ślimak był szybszy.... Straszny ból, az człowiek o oddychaniu zapomina... Bardzo chciałabym wiedzieć co to jest, zawsze na spacerze tak mam- czy to ucisk na nerw, czy sie cos rozwiera... A jak przychodzi co do czego u lekarza to mowi ze wszystko zamknięte, dziecko wysko. No to co to do jasnej dupy za ból?? :(

Aktualnie siedze w wannie, mam nadzieje ze dam rade wyjść...
Polecam obejrzeć Hells kitchen na Polsacie - tam szef Modescik tak drze jape na kucharzy ze stwierdzam ze nie mam co narzekać ze siedze w domu :)
 
Do góry