reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Hej dziewczyny.
Asiulka też mi się wydaje że to 10 kg to woda. To niemożliwe żebyś aż tyle przytyła. Postaraj się może pić więcej żeby to wysiusiać ;)
Ja też puchłam bardzo w pierwszej ciąży i boję się powtórki. Póki co jest nieźle, oby jak najdłużej.

Tylko wkurzam sie bo mimo że piję dużo to mam skórę jak Sahara, szczególnie na twarzy...

Dorota a co myślisz o orbitreku?
 
Witak Kobietki
Madziorrek piekny przyrost.Oby tak dalej:tak:
Lisica mam dokladnie to samo jak Ty duzo pije to skure na twarzy mam strasznie sucha
 
A propos picia w dużych ilośćiach. Ja już nie śpię po n ocach bo ciągle muszę pić. Zasypiam i budze się kilkanaście razy w nocy z taką suchością w gardle, że szok... Nie jestem w stanie śliny przełknąć bo jej nie mam... Też tak macie???

A co do zatrzymywanie wody w organiźmie może trzeba się skonsultować z lekarzem... Kurcze sama nie wiem...
 
Hej dziewczyny.
Asiulka też mi się wydaje że to 10 kg to woda. To niemożliwe żebyś aż tyle przytyła. Postaraj się może pić więcej żeby to wysiusiać ;)
Ja też puchłam bardzo w pierwszej ciąży i boję się powtórki. Póki co jest nieźle, oby jak najdłużej.

Tylko wkurzam sie bo mimo że piję dużo to mam skórę jak Sahara, szczególnie na twarzy...

Dorota a co myślisz o orbitreku?

Orbitrek fajna sprawa, jak sie ma na stanie w domu to już w ogóle super! Puszczamy M jak miłość i jazda ;)
 
To na bank zatrzymanie wody ale tak jak mowilam liczac od zaczecia tbl tj polowa grudnia i wtedy sie wazylam no i czulam ze puchne.. ale stopniowo. W piersszej ciazy w 7 miesiacu przybralam 8 kg! W 8 tak samo 8 ! W 9 jescze 2 ! Lacznie 26 kg na zatrzymanie wody kazali mi ograniczyc sol i tylko tyle. A ten lekarz mi odpowiada w sumie wiem ze on i tak nie bedzie przy porodzie wiec nie zmieniam go jak narazie. Ale poszukam gdzie indziej ratunku z zatrzymywaniem tej wody :/ ja pije wode zywiec niegazowana jak dla mnie przepyszna
 
Jeżeli chodzi o imiona u nas dziewczynka będzie Elenka a chłopczyk.... z tym jest gorzej ;) Znowu nie za bardzo mam koncepcje na chłopca :p W poprzedniej ciąży miała być dziewczynka i jest - Martynka :) Dla chłopca krążą mi po głowie dwa imiona Alan i Jędrek :)
 
Ja niestety mam problem z piciem, piję bardzo mało. Jak wmuszę w siebie 0,5l wody dziennie to to jest wielki sukces (choć czasem mam takie napady, że wypijam tyle na raz). Oprócz tego piję herbatę, od kawy mnie odrzuciło.

Dziś rano miałam się zważyć i zapomniałam. Trochę się boję tego co zobaczę, choć w sumie poza brzuchem nie widzę nigdzie dodatkowych kg. Ale ja niestety też z tych puchnących. Nawet nie wiecie, jak się boję lata.

Dorota, moi sąsiedzi z góry mają Elenkę - nigdy wcześniej nie słyszałam tego imienia. Ale podoba mi się ;)

Chciałam się pochwalić, że moja córka od wczoraj sama chodzi. Wreszcie! ;-)

Lista uzupełniona, mamy 17 mam.
 
Ostatnia edycja:
Ja chciałam Natalka i Tymek ale mojemu Tymek się nie podoba a stwierdził że będzie chłopak bo w kościach tak czuje!!! Zostaję przy tym rzucaniu lotkami w karteczki.
No i co jeszcze, nic nie spakowałam bo jak się z łóżka podniosłam to jakoś mnie wzięło i pierwszy raz od ubikacji nie odchodzę. Wcześniej mdliło mnie ale nic więcej a teraz prezencik na przeprowadzkę...
 
reklama
Witam :)
Co do picia wody to ja zawsze miałam z tym problem :/ jak jest ciepło to nie ma problemu ale teraz to na siłę pije . Co do wody Ż nam też pediatra zabronił podawać do picia dziecku,bo za szybko ciemiaczko zarastalo.

Nad imieniem się nie zastanawiałam i nic w głowie nie mam. Jak. Byłam w ciąży z corcia to już od samego początku wiedziałam że jak dziewczynka to będzie Kornelka ,bo strasznie mi się podobało tp imię :)
 
Do góry