reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
aga_sen, bardzo ci dziękuje :), dostałam duphaston i nospe. Bardzo sie boje bo plamienie takie brązowe jeszcze co jakiś czas jest, co prawda tylko małe kropeczki ale wolę żeby nic juz tam nie było :) Tyle co sie naoglądałam w szpitalu to masakra

Czarna, powodzenia, trzymam kciuki
 
aga_sen - -czyli jest podobnie jak w uk...usg 12 i 20 tydzien. Z tym, ze do 12 tygodnia nie ma wizyt, a ciaze gdgyby cos sie dzialo ratuja od 25 tygodnia (bynajmniej takie sa przepisy w uk ) . Wizyty u poloznej to nic wiecej jak zbadanie cisnienia, wagi (jesli chcesz), mocz (papierkiem), poznij sluchanie serduszka i mierzenie brzuszka. I oczywiscie pytanka jesli masz ;-) tal wygladalo u mnie.

Na pierwszy rzut oka rzeczywiscie wydaje sie jakby nie przykladali naleytych staran, ale traktuja cieze w sopsob bardzo naturalny, dlatego tez nik nie bada Cie "dowcipnie ", nie ingeruje. Ginekologa to widzialam przez chwilke przy porodzie bo mi sie Tymek ramionkiem zaklinowal, ale na szczescie polozne szybciutko go odrwocily
Ale wiem, ze jesli wystepuja plamienia lub jakies komplikacje wykonuja dodatkowe usg.

My po psacerze

Trzymam &&&&& za wizyty !
 
Dziewczyny Sunovia nie raz pisala żeby jej informacje wysyłać na priv wiec bądźcie tak miłe i to zróbcie. Lepiej jest mieć wszystko w jednym miejscu niż szukać po wątku danych :-/
 
Bobaski same wyznacza sobie termin ja miałam wg OM na 27.03 wg usg na 20.03 a syn po prowokacji urodził się 04.04 :p
 
reklama
Do góry