reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej dziewczyny:) macie jeszcze jakieś wolne miejsca dla październikowej przyszłej mamy? Mam na imię Asia i skończę 29 lat w tym roku. Mam 2 letniego synka. Jakiś czas temu zobaczyłam na teście 2 krechy, najpierw bladą, później wyraźniejszą a za trzecim razem już całkiem ciemną :) Wizytę u gina mam 27 lutego. To będzie 7 tydz więc mam nadzieję, że potwierdzi ciążę i wszystko będzie ok :) pozdrawiam Acha. doczytałam was do 30 strony... i się zmęczyłam, ale z biegiem czasu postaram się nadrobić :)
 
reklama
Witajcie nowe mamusie ;)

Ja dzisiaj mam wizytę u lekarza w sobote w szpitalu sam pęcherzyk był a teraaz ta wizyta z NFZ wiec nie bede rezygnować z niej moze da mi coś na te upławy ;/ troche nie miły zapach ;/ wiec musze coś z tym zrobić. Może da skierowanie na ust bo on tam niestety takiego sprzętu nie ma...
 
Bobomama - a jaki duży jest ten pęcherzyk? Może być po prostu młodszy pęcherzyk i za parę dni zawartość się pojawi.
Polopiryna mogła tylko pomóc przy zagnieżdżeniu! Ja biorę jako wspomagacz ciąży małe dawki polopiryny (Acard) codziennie od owulacji. Gripex to głównie paracetamol, najłagodniejszy lek przeciwbólowy. Na tamtym etapie to pewno jajeczko jeszcze turlało się po macicy. W tych pierwszych dniach nie ma wpływu to, co jadłaś. Nie myśl o tym.
Może zrób betę w odstępie 2 dni.
Kiedy masz następną wizytę?
 
Ostatnia edycja:
Hej mamusią asia :-) tutaj miejsca jest dużo rozgosć się
Bobomama - kiedy masz następne Usg? Będzie dobrze

Cyntia współczuję tej migreny :-( jakieś sposoby domowe? A te plastry na czoło? Np apap ice? Można ?
Dziewczyny sposób na mdłości który się u mnie sprawdził na czczo przed wstaniem wypijam wodę z cytryna i miodem :p od razu trochę lżej:-)
 
Madziorek - oj jeszcze będziesz przeklinać te mdłości :-D hihi

Monarti - o której masz wizytę w piątek? Ja idę na 10:00 (11:00 polskiego czasu).. też siedzę jak na szpilkach... mam nadzieję, że zobaczę serduszko

Sonka_86 & alexxandra1984 & mamusia-asia- witajcie w gronie październikowych brzuszków :happy2:

na_cik - ja to bym chciała mieć za sobą 1szy trymestr.. i już się nie martwić...:confused:

agamemnon - kuruj się kochana i wypędź to choróbsko

bobomama24 - nie stresuj się... będzie dobrze.. ja też początek ciąży zaczęłam grypą i mega dawką aspiryny, gripexu i tego podobnych specyfików.. podobno na samiutkim początku to nie ma wpływu na maluszka... poczekaj do kolejnej wizyty u lekarza.. na pewno będzie dobrze - musisz myśleć pozytywnie.. zrób betę i zobacz jak przyrasta

motylek05 - szarlotka :happy2: mniam mniam... ja też upiekłam w ubiegłym tygodniu.. zniknęła w mig :)

Cyntia85 - dzięki bogu nigdy nie miałam migreny.. a co do tej wody to się zgadzam.. ja nie cierpię pić wody chociaż wiem, że to konieczne.. bóle głowy i zawroty głowy często są pierwszym znakiem odwodnienia.

Asiulka87Sosnowiec - te upławy to lepiej faktycznie niech lekarz zobaczy bo jak niemiły zapach to stan zapalny albo grzybek się przypałętał.. lepiej za wczasu się za to zabrać.. daj znać jak po wizycie


Ja dziś już dużo lepiej.. mdłości już trochę mniejsze no i o wiele więcej energii :) Dzisiaj mamy piękną pogodę więc postanowiłam wziąc naszego psa na spacer no i przez tą bestię skąpałam się po kostki w błocie :szok:
W piątek do lekarza i coś mi się zdaje, że od poniedziałku wracam do pracy.. już mam dosyć siedzenia w domu
 
reklama
Do góry