reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

:tak:Wy się tak dziewczyny nie możecie doczekać wizyt a ja pierwszą będę miała w 10 tc :-p hehe...i tak na spokojnie staram się podchodzić. Tak naprawdę to chcę,żeby jak najszybciej zleciała ta ciąża a z drugiej strony chcę się jak najbardziej nacieszyć synkiem "jedynakiem" ;-):tak:
 
reklama
Hej kochane... u mnie infekcja powoli mija i doczekałam się swoich pioerwszych porannych mega mdłośći:)))) to głupio zabrzmi, ale ledwo żyje, a tak się cieszę.... Pierwszy raz w życiu:)))

O matko, oddam Ci jeszcze swoje jak tak bardzo się z nich cieszysz :tak:

Witajcie, kope czasu mnie nie było bo sprawy rodzinne zatrzymały dostęp do neta.
No ale u mnie po staremu, choć może mam nową bide bo od wczoraj mam mega katar i czuje, ze bierze mnie choroba :-(Muszę zajechać do apteki i kupić sobie coś. Dodatkowo dzisiaj tak mnie głowa boli, jakby mi ktoś szpilki wbijał, no masakra :-(
Do wszystkiego dodam, ze siedze z synem w domu który też jest chory :dry:
Mam dość
 
Monarti dzięki za info dziwne jest to uczucie bo zawsze je miałem na zajęciach w szkole czy na studiach jak za dużo pisałam Hehe dlatego tez zdziwiona jestem
 
Nacik - -wlasnie zdalam sobie sprawe, ze bedziemy mialy dzieci w tym samym wieku ;-)

Witam z rana, chwilke mam Tymek stara sie zasnac. Zaraz lece pomyc butle i wstawic zupke mlodemu. Spokojnego przedpoludnia :tak:
 
Dzień dobry wszystkim :) Skoro już Agamemnon poruszyła temat bólu głowy to powiedzcie jak sobie z tym radzicie? Ja zwykle miewałam migrenę od czasu do czasu, ale wiadomo brałam jakąś tabletkę i za 10 min mogłam normalnie funkcjonować. Trochę się boję co będzie teraz jak złapie mnie jakaś silniejsza migrena. Macie jakieś wypróbowane "domowe" sposoby na nią?
 
Po usg pecherzyk ciazowy bez cialka zoltego i niczego w srodku.Lekarz powiedzial że albo ciąża jest młodsza albo coś z nią nie w porządku.Z OM wynika 7 tydzien mam wyrzuty sumienia bo na poczatku ciazy (nie wiedzialam do konca ze jestem) bralam polopiryne,gripex itp itd na przeziebienie
 
Bobomama może po prostu jest jeszcze wcześnie i na kolejnej wizycie lekarz będzie widział coś więcej. Trzymam kciuki aby było dobrze! Nie obwiniaj się bo to nic nie pomoże a tylko będziesz się bardziej stresować
 
Witam :) właśnie zajadam się szarlotką z bitą śmietaną :-) :cool2: pychaaa
Co do wagi to ja na razie chudnę już 2 kg schudłam ,ale chyba z nerwów:wściekła/y: bo przez te moje plamienia to mam dziwny niepokój :(

aga sen; ja od paru nicy nie śpie na brzuchu ,bo mnie porostu boli ;-)

Bobomama nie martw się na zapas może tak jak lekarz powiedział że ciąża jest młodsza :)
i na następnej wizycie będzie widać ładne serduszko ::tak:

ja mykam obiad gotować i dziecko zawieść do rodziców bo na 14 do pracy :)
 
witam :)

nie wiem czy juz mogę do Was dołączyc i czy mnie wogle przyjmiecie :)
narazie dwa testy gdzie na pierwszym blada krecha jak nic a na drugiej juz calkiem fajna widoczna :) nie robilam przez dwa dni - jutrro zamierzam znow powtorzyc test, ale gdyby sie udalo to termin miala bym na koniecx pazdziernika :)

a juz jeden 11 miesieczny bombel lata obok mnie :)
 
reklama
Mnie na prawdziwą migrenę nic nie pomaga. A po specjalne leki nigdy nie sięgałam. Z resztą miałam parę razy w życiu. Czarna - mówisz o takiej prawdziwej migrenie? To jest katorga. U mnie przebywa przeważnie z kompletem objawów: przeczulenie na skórze buzi, światłowstręt, nerwoból połowy głowy, mdłości, każdy dźwięk boli. Na drugi dzień nie ma już tego bólu.
W wakacje 2012 r. nabawiłam się zapalenia nerwu trójdzielnego. Parę dni bolało podobnie jak przy migrenie, a pierwszego dnia nawet Ketonal Duo nie pomógł. A pobolewanie czułam jeszcze parę miesięcy, np po klimie w aucie czy wietrze.

Nie wyobrażam sobie mieć migreny w ciąży. Współczuje bardzo osobom, które muszą je przechodzić częściej.
Odkąd przeżyłam migrenę, to zwykle bóle głowy to już pikuś.

Kiedyś oglądałam program na temat wody w organizmie. Mówili tam, że często ból głowy jest sygnałem, że organizm jest za mało nawodniony. Warto wypić wtedy od razu szklankę wody i popijać co kilkanaście minut parę łyczków.
 
Ostatnia edycja:
Do góry