reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witaj Aschlee;* Zazdroszcze wizyty i strasznie sie cieszę. Ja już nie mogę się swojej pierwszej doczekać, ale najpierw czwartkowa beta...
 
reklama
na_cik - oby tak bylo. Faktycznie poki Maluch lezy i sie nie rusza to trzeba zabawiac , nosic...a teraz rece sa nudne. Tymek sam sie soba zajmuje, az czasem sie dziwiwe ze mnie tak nie potrzebuje ;-)

Aschlee - -pewnie, ze mozesz spytac :tak: jestem tutaj 2,5 roku. Maz dluzej. Szczerze srednio mi sie podoba i teskno mi za Polska, ale jak czytamy i slyszymy co sie dzieje, to dochodze do wniosku, ze jednak tutaj latwiejsze jest zycie i poki co nie planujemy powrotu. I szczerze balabym sie rodzic w Polsce ale to pewnie tylko dlatego, ze nie wiem jak to jest a tu bylam bardzo zadowolona z opieki
 
Mnie wczoraj wieczorem naszła ochota na jakąś sałatkę i jak tylko moja córa wstanie z drzemki, to idziemy na zakupy. Chociaż dziś już mi się tak jej nie chce, bo znów mnie mdli.

Ja mam w poniedziałek wizytę u endo. Ciekawa jestem jak tam moje tsh, zwłaszcza, że endo kazała nie brać na razie euthyroxu, a gin zalecił jednak brać i biorę.

Właśnie buszuję po stronie Empiku w poszukiwaniu ciekawych książek. Dawno już nic nie czytałam. Tzn przez kilka miesięcy męczyłam jedną książkę, ale chyba jednak przez nią nie przebrnę i odpuszczam.
 
Madziorrek kochana to ja trzymam kciukaski za pieknie dalej rosnaca betke i potem za cudna wizyte i czekam na foteczke Twojej Fasolki niecierpliwie:tak:

Gosiak to czas pozagranicami Polski mamy podobny ja juz sobie nie wyobrazam powrotu do PL niestety.Planuje tu zostac juz na stale.Duzo czytam co sie dzieje w PL bo wiadomo rodzina jednak tam zostala ale nie chcialabym byc zmuszona do powrotu.Z praca nie wesolo,z sluzba zdrowia nie wesolo,prawo stoi na bakier...szkoda ze czlowiek zeby godnie zyc musial uciekac z ojczyzny zostawiajac rodzine ale coz...;-)
 
Bolą dokładnie jak w trakcie @ albo na zbliżającą sie @
Mnie dr powiedział " nie wpuszczać tygrysa," więc nie wpuszcam
Bombelek twoja dzidzia 2mm i serduszko a moja miała 3,7 i brak to przez sprzęt czy co?
 
Bolą dokładnie jak w trakcie @ albo na zbliżającą sie @
Mnie dr powiedział " nie wpuszczać tygrysa," więc nie wpuszcam
Bombelek twoja dzidzia 2mm i serduszko a moja miała 3,7 i brak to przez sprzęt czy co?

dokładanie miała 2,8 ... nie przejmuj się na pewno wszytko jest ok i już serduszko będzie widać:tak: a w którym tc byłaś?
 
Na_cik tak mi po plamieniu kazał się wstrzymać jak narazie.. Raz juz poronilam wiec moze chce być zapobiegliwy po seksie z podniecenia miałam straszne bole tak jakby skurcze macicy....
 
reklama
Do góry