reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
martina - do szpital wzielam tylko te bella mama, takich duzych na lozko nie. Jak cos przecieknie raz dwa wymienia przecieradlo na nowe, wystrczy powiedziec. Na przeciw mnie lezala babeczka, ktora mial ze soba chyba tylko zwykle podpsaki bo z 4 razy jej przescieradlo zmieniali. Liscie malin kupilam w poprzedniej ciazy na ebay :-p 100 g torebka a byloooo tego sporo. Jeszcze mi zostalo. Pilam 2 razy dziennie, nie na przyspieszenie porodu a wlasnie na "polepszenie macicy " ;-) cz cos dalo ?? nie wiem, ostatnia faza porodu ta parta zajela mi 45 minut, wiec nie wiem czy to duzo czy malo jak na pierwszy raz :tak: Jak cos jeszcze Cie trapi pytaj smialo ;-)

dziękuję kochana ;-) jesteś ni zastąpioną skarbnicą wiedzy z UK :-D

pierwszy poród miałam w Polsce, latego jestem zielona trochę. Koleżanka miesiąc temu rodziła ale miała cc więc chciałam wiedzieć jak to jest przy sn.
ja też kupiłam dwa opakowania tylko tych podkładów dla mnie. tak więc łóżkiem sie nie bede już przejmowała. :-)

a jeszcze jedno pytanko? robią tu tak rutynowo ktg pod koniec??? miałam robione bo sprawdzali mi raz skurcze po małym krwawieniu ale nie wiem czy ogólnie robią przed porodem. Za tydzień mam wizytę i jak coś spytam, bo pewnie jak powiem że tak źle się czuję to i tak powie ze to normalne;-) już się przyzwyczaiłam że tu wsio jest normalne :blink:

gosiak coś takiego? :
Premium Wild Harvested Dried Raspberry Leaf - 50g Dried Herb / Herbal Tea | eBay

bo widzę że są liście w saszetkach, no ale raczej to na pewno nie, tabletkach itd.
 
Ostatnia edycja:
kotulica - wow 10 minut to ja teraz tak poporsze :-p moja szyjka tez nie zadlugo od jakies 5 tygodni (bylo wtedy1,5) wiec licze na szybka akcje ;-)

Domka - ja jeszcze nie i nie wiem czy bede pic tym razem, w sumie sie nie zastanawialam jeszcze nad tym
 
judy ja też cały czas mam dużo śluzu, no ale dziś to był taki wodospad rano że aż mnie zatkało :szok: ale poczytałam przedtem wrześniówki i widzę że u nich też kilka dziewczyn ma teraz takie akcje więc może rzeczywiście to jakaś zapowiedź... :confused:

kotulcia - no obyś miała rację z tą szybkością porodu :-D gdzieś tam po cichu też na to liczę ;-)

Ja liście malin sobie odpuszczę bo jakoś średnio w nie wierzę ale za to od następnego tygodnia mam zamiar pić już herbatkę na laktację. Jak nic nie da to pewnie i nie zaszkodzi. Poza tym wezmę się wreszcie za ćwiczenia kegla i spróbuję tego masażu krocza. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie.

By the way.... ja rezerwuję dni od 15 do 20 września na rozpakowywanie się ;-)
 
martina tylko prosimy Kotulci nie wpychać się w kolejkę do rodzenia:-)

gosiak ja nie piłam herbatki a faza parcia zajęła mi 10min:-) Więc z herbatką czy nie w sumie nigdy żadna się nie dowie co by było gdyby...
Teraz też bym chciała tak szybko urodzić ale ta szyjka cholera trzyma - obstawiam że Czarna i Cyntia będą miały łatwe porody - sądzę że przy tych już skróconych szyjkach szybko pójdzie jak ich macice tak wcześnie zaczęły się "wyrywać" do akcji:-p


będę grzeczna i poczekam, masz termin dwa dni przede mną więc nie będę się wciskać poza kolejkę :-D;-)

tylko proszę nie czekać do końca, bo ja chyba nie dam rady tyle :sorry2:

ja pierwszy poród miałam 23h, taki ból ze masakra więc szczerze liczę że gorzej nie będzie i teraz pujdzie szybko. mnie wtedy odeszły wody a nie miałam rozwarcia i nie pomagały kroplówki, kąpiele, piłki i te masakryczne masaże. dlatego się męczyłam, więc dlatego liczę że teraz wezmie mnie samą

czarna to ja biorę 10-19 :-D 10 na ur mojego taty ;-)
 
Ostatnia edycja:
Babina magnez w nadmiernych ilościach jak najbardziej powoduje rozwolnienie:)

Najlepszy jest w sumie Maglek bo reszta może mieć za mało magnezu w magnezie;-)

Ja mam 2 rożki, jeden z wkładem, drugi bez, śpiworek, 3 kocyki w tym jeden taki puchowy, do wózka mam malutką cienką podusię i polarkowy podkład. Wystarczy:)

Kotulcia ja też przewiduję że u mnie szybko pójdzie zaraz po zdjęciu pessara:) Z córką jak dojechałam do szpitala miałam już 5 cm rozwarcia a jeszcze wody mi nie zdążyły odejść. Gdyby nie spadało jej tętno i nie skończyło się CC to urodziłabym w 2 godziny:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czarna- mnie ginekolog ostrzegała ze moze byc tak ze jak posiedze dłuższa chwile i wstane to moze sie lac ze mnie. Powoli tego sluzu przybywa :)
 
Do góry