reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Czarna też zamówiłam ten otulacz z Motherhood Mam nadzieję, że się przyda.

Ruda
ja miałam podobnie w poprzedniej ciąży. W ogóle nie miałam skurczy przepowiadających, albo były tak słabe i ich nie czułam. Teraz to czuję twardnienia i czasem mnie zaboli jak na miesiączkę.
 
reklama
Witam dziewczynki :)

Widze ze dzis temat rozkow,spiworkow. Powiem szczerze ze ja mam tylko jeden rozek i tyle,a w lozeczku kolderke z podusia. I tu rodzi sie moje pytanie,czemu kolderek bedziecie uzywac dopiero pozniej,czy taki maluszek nie moze spac pod kolderka?

Wczoraj moj rozmawial ze swoja ciocia ktora jest polozna i ktora chcielibysmy przy porodzie. Powiedziala ze teraz to mam sie szczegolnie oszczedzac,zeby nie wywolac sztucznie porodu. Mowila ze 34-36 tydz ciazy jest zlym momentem na rodzenie bo u dzieciaczka cos tam jeszcze sie rozwija i gdyby dzieciaczek sie urodzil w tych tyg to moze miec potem jakies problemy.
Moj sie przejal i znow musze lezec,nic nie robic i sie oszczedzac.
 
Babina takie małe dzieciaczki szybko się rozkopują z kołderek i jest duże prawdopodobieństwo, że się kołderką przykryją i nie będą potrafiły się odkryć.
 
babina ja jeszcze nie wiem czy kołderkę będę używała tak całkiem później, ale tak sobie myślę że na początku to maluszkowi jest pewnie cieplej i przyjemniej w jakimś rożku czy czymś takim ciaśniejszym. A że facet się przejął to dobrze :tak: wykorzystaj to do prac domowych :-D
 
Ja to bym go chetnie wykorzystala do roznych prac,tylko problem w tym ze u niego od slow do czynow daleka droga. Nie mowie ze by nie zrobil tylko jakos zawsze ma czas na wszystko...ja jak juz sobie cos postanowie to to poprostu robie,a nie zostawiam na jutro :-)
 
Dziękuje wszystkim za ochocze wypowiedzi o kombinezonikach, pościeli, udostępnieniu linków itd. :):-)

Ja dopiero wstałam :szok: zasnełam prawie o 3 :( moja Mała to jakaś bokserka - tak mnie waliła po pęcherzu że latałam co chwilę z jedną kropelką a jej tłuczenie było takie silne, że jak leżałam na lewym boku to aż mi materac wibrował

Któraś z Was ma CocoonaBaby ( z tego co pamiętam) i chciałam sie dowiedzieć czy się sprawdza?
Polecała mi go kolezanka, mówiła ze jej syn wogóle kolek nie miał. Tylko że 500zł trzeba za niego dać...
:baffled:

I jeszcze co do firmy WOMAR - co to takiego ? polecacie?
ja się zastanawiam nad:
Red Castle Magiczny kocyk otulacz kokon (4517004131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
lub
STERNTALER __ rożek becik otulacz króliczek Hetti (4535039299) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
no i to:
Śpiworek do spania firmy WOMAR (4520148501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Któraś pisała, że po praniu kocyk Womar nie był juz taki jak przed, moja bratowa miała otulacz z mothercare (Czarna Ty chyba go zamówiłaś) i tez mówiła, ze się skurczył i zmechacił... Wydaje mi się, że trzeba takie rzeczy delikatniejszym praniem potraktować...
 
marrika dziękuję za nominację:) Nie mam nic przeciwko:)

Wybieram datę 8 września - rezerwacja dokonana:p

Co myślicie o liściach malin i wiesiołku?:cool2: Z młodym nie próbowałam a sprawnie mi poszło więc nie wiem czy to faktycznie działa:)

magdalenka dlatego to kobiety mają możliwość bycia w ciąży - facet by tego nie udźwignął ani fizycznie ani psychicznie;-)



Kotulcia ja pije herbatkę z liścia maliny od tygodnia a wiesiołek wczoraj kupiłam. Mi babcia mówiła, że kiedyś też się piło liść maliny przed porodem więc zobaczymy :) A no i do tego u mnie dochodzi masaż krocza bo ja bardzo boje się nacięcia :szok:
 
Cyntia fantastycznie calosc wyglada :) pewnie nie mozesz sie doczekac :)

A ja dzis stwierdzilam, ze bylabym zachwycona, gdyby urodzila mi sie coreczka taka juz poltoraroczna. Oj, to jest jednak bardzo ciezka praca. Nie oszukujmy sie :)

Garmelka ja mam cocoonababy. Moja tez nie miala kolek. Nie wiem z jakiego powodu. Ja dostalam go w prezencie i nie robilam wczesniej wywiadu, ale po porodzie konsultowalam sie z lekarzem specjalizujacym sie w rehabilitacji niemowlat i ona byla zachwycona wlasciwosciami tej poduszki. Mowila, ze idealnie nadawalaby sie tez dla wczesniakow.

Atu chyba jednak naciecie lepsze niz pekniecie?
 
reklama
Do góry