reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ale ten czas ucieka niesamowicie,kolejny tydzień za mną,czas rozpocząć nowy.
My wózek pojedziemy zamówić 15 września,bo są dni otwarte Tako i będzie zniżka ;)
 
reklama
Coraz bliżej końca ;) Lato się powoli kończy, brzuchy coraz większe a dopiero był styczeń i odległy koniec przed nami. Ehhhh dziwnie będzie bez tego brzuszka ;) Na dobrą sprawę za dwa tygodnie można się spodziewać pierwszych maluszków :D
 
Wawka - zdolniacha :) No ja właśnie zamierzam też zrobić taką awaryjną kołderkę :)

Mizzah - my daliśmy za wózek 2w1 1450 zł na miejscu - taniej niż w necie :)
A fotelik - nie wiem.... My mamy Maxi Cosi CabrioFix, ale on wygrany :)
A pod pajaca body z krótkim lub długim rękawem i.... pieluszkę :p
 
Mizzah ja wogole rozka nie mam ani otulacza. Z młodą uzywaliśmy rożka a teraz uznałam że damy radę bez.

Fotelik maxi cosi.

Ogólnie zasada jest taka ze dziecko powinno mieć dwie warstwy ciuchów. U nas najlepiej sprawdzało się body i na nie pajacyk.

Dorota no racja. Zleciał ten czas bardzo szybko :-) ale w dobrym towarzystwie zawsze szybko czas leci :-) ja napewno będę wrześniowa mama, dzisiaj pewnie po wizycie będę wiedziała dokładną datę narodzin naszej królewny :-)
 
Ostatnia edycja:
hejka, skoro tak pytacie o różki, śpiworki itp. to co tam, pochwalę się jakie ja mam ;-)

1) rożek z wkładem BECIK NIEMOWLĘCY ROZEK 100% BAWEŁNA USZTYWNIANY (4384812083) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
2) rożek polarkowy miękki z kapturkiem ŚLICZNY ROŻEK BECIK Z KAPTURKIEM DLA NIEMOWLĄT (4334023513) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. -do tego zmierzam jeszcze doszyć wiązanie
3) śpiworek śpiworek Do ŁÓŻECZKA, do wózka,dla niemowląt - SEN (4468987629) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
4) i jeszcze się skusiłam na otulacz MOTHERHOOD ROŻEK BECIK OTULACZEK ANTYKOLKOWY HIT (4488488752) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
No i oczywiście kołderkę z podusią też zakupiłam bo prędzej czy później się przyda.

Ja miałam dziś dziwną "sytuację" z rana... Poszłam sobie do kibelka, zrobiłam co miałam zrobić, wyszłam i zdążyłam raptem wejść do pokoju kiedy poczułam że robi mi się baaardzo mokro :szok: Wróciłam, patrzę a tam całe gatki po prostu zalane śluzem! Nawet wkładka nie podołała tej ilości... Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło i nie wiem o co chodzi :confused: Nie były to wody, nie był to też czop bo tego było dużo ale nie jakieś zbite tylko coś w stylu śluzu płodnego. W sumie taki śluz mam przez cała ciążę no ale żeby aż tyle??!

No i teraz siedzę i się zastanawiam o co kaman... :baffled:
 
Dzień dobry

Rożeków mam 4 w tym jeden typowy na chrzciny;-) i przy karmieniu było mi lepiej jak synek był w nim;-)

Wczoraj sąsiadka dała mi 4 pudełka ciuchów właśnie ostatnie pranie trwa ,poproszę mamę o pomoc w prasowaniu

Skurcze bh mam codziennie
10.09 jadę na wizytę i ustalam termin cc-tydzień temu mała miała 2 kg jak tak dalej pójdzie znowu urodze duże dziecko;-)

Kochane jeszcze miesiąc:-) u mnie cc pewnie będzie 6 paźdz ewentualnie 7;-)
 
Cyntia to bardzo dobra cena, ja oglądałam tako city o kosztował 2w1 1700 zł. To i tak w porównaniu do cen w Świecie dziecka mało.

Marrika i Cyntia dzięki :D bede teraz pamietac jak ubierać
 
Ja rezerwuję 2 października.;-) Mam plan ściskać mocno nogi przez cały wrzesień:-)


Dla Lili mam otulacz cienki (muszę jeszcze dokupić taki grubszy), 2 rożki i 2 śpiworki do spania. Kołderkę też mam, ale z niej będę dopiero korzystać za ok. rok.


Ania
dziwne, że lekarz nie skierował Cię do szpitala. Leż plackiem i dbaj o siebie. Trzymam za Was kciuki &&&


Wawka
świetny pomysł z tą kołdrą, Będę musiała go podkraść, bo mam jedną nie używaną kołdrę.


Mizzah
ja mam rożki jeden z wkładem drugi bez. Przy Oliwce tego wkładu krótko używałam, później wyciągnęłam. Położna na SR doradzała by lepiej z nich nie korzystać bo są za twarde dla takich maluszków. Jeden rożek jest cieńszy, a drugi gruby jak kołderka.


Dorota.D
rzeczywiście niedługo będziemy tęsknić za brzuszkami. Szybko nam zleciało :-)
 
Witam:) Przygotowuje się do prania, wrzuciłam wszystko do łóżeczka i jestem przerażona że tego jest tak dużo... Przesadziłam z ilością:):zawstydzona/y:

A ja chyba nie mam wogóle skurczy, albo mam i nie wiem że to jest to:):confused:
 
reklama
Do góry