reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ja mam i kołderkę i masę śpiworków. Kołderkę zrobiłam sama, miałam cienką kołdrę dla dorosłych i przycięłam do rozmiaru kołdry dziecięcej, obszyłam ręcznie i mam :tak: A używam raczej śpiworki ale jak w nocy jest zimno to czasem narzucę także kołderkę na śpiworek. A na sam początek to dzidzia spała w rożku.

Ania: trzymam kciuki. Leż kochana ale wiem, że w domu to jest też stresujące bo się jest samemu. Będzie dobrze :tak:
 
Pscolka i Wawka dostałam sporo ubranek od kuzynki i szwagierki, sprawdzałam je przyznam sie5 dość powierzchownie i wrzuciłam do pralki. Dopiero podczas prasowania wyszło, że część ma zatrzaski na pleckach, część ma pourywane zatrzaski w kroku a część ma "dziwne" niespieralne brązowe plamy:/ Osobiście przed oddaniem komuś rzeczy zadalabym sobie chociaż tyle trudnu, żeby sprawdzić co oddaje i w jakim stanie :/

Ania uwazaj na siebie! Jesli lekarz kazał leżeć tp musisz to robić szczególnie właśnie dla maleństwa! Mówił coś o cc?? Najwazniejsze ze maluch juz ma prawie 2 kg to naprawdę dobra waga.

Cyntia pochwal się wózkiem. My na allwgro2 znaleźliśmy sklep ze sklepem stacjonarnym, ceny duuuuuzo tańsze, wiec albo jedo albo tako :)

Poza tym hola hola co to za typowanie :p Czy my przypadkiem nie jesteśmy październikowki ?? ;) Przywołuje do porządku.

Korzystając z okazji wetkne się w watek otluaczy itp. Ja mam tylko 1 rożek taki zwykly z wkładem kokosowym. Jakos im bliżej tym bardziej mi się odwidzial więc chcialabym tutaj popytać/ podejrzeć jakie Wy macie? Miekkie? Z wkladem? Polarowe? Bawełniane? Podczepiam się pod pytanie Magdalenki moze spac w rozku ale w swoim łóżeczku?

Druga kwestia fotelik samochodowy: recaro czy maxi cosi? Internet jest dość mylacy....macie już swoje doświadczenia, podzielcie się proszę.

I ostatnie:) jesli dziecko sie rodzi i mam np. polarowy pajacyk to wkladam cos pod spodem??? Sorry ale ja nie mam na ten temat wiedzy. I na czuja pewnie zrobie ale wole sie podpytac.
 
Ostatnia edycja:
Mroczko - Kochana, a czytasz, co piszemy? Bo te objawy/odczucia ciągle się tu przewijają przecież. Masz pewnie skurcze Braxtona-Hicksa :) Na tym etapie to nawet pożądane ;)

Ja mam twardnienia od maja, a teraz, gdy w zasadzie powinny być, by przygotowywać macicę, to ich prawie wcale nie ma ;) A wcześniej nieraz parę razy w ciągu godziny.

Marrika - kciuki za wizytę :)

Garmelka - ja kupiłam śpiworek Feretti z długimi rękawami, które można odpiąć :) rozmiar 100 cm
Taki żółty z kwiatkiem. Jest ciepły. Dałam za niego 45 zł.

Ania - masz też nas :) Może śniadania Ci nie zrobimy, ale towarzystwa dotrzymamy :)

Wózek kupiliśmy Tako Acoustic. Wkleję później fotkę. Teraz leżę w wyrku jeszcze :)
 
Śpiworek kupię trzeba próbować ale pewnie okaże się że najlepszy będzie rożek i kocyk . kiedyś pisałam, że kupiłam kocyk womar milutki jak wyprałam to już wcale taki milutki nie jest;-( może któraś z WAS poda mi linka do jakiegoś fajnego milutkiego kocyka zastanawiam się nad firmą POOFI, słyszałyście coś o tych kocykach?
 
Madziorek można jak najbardziej. Ja tak kładłam czasem córkę. Z tym że tylko w dzień, w nocy spała pod kołderką. Śpiworka nie miałam. Teraz dostałam od koleżanki śpiworek i zobaczę czy nam się sprawdzi
 
reklama
Pscolka i Wawka dostałam sporo ubranek od kuzynki i szwagierki, sprawdzałam je przyznam sie5 dość powierzchownie i wrzuciłam do pralki. Dopiero podczas prasowania wyszło, że część ma zatrzaski na pleckach, część ma pourywane zatrzaski w kroku a część ma "dziwne" niespieralne brązowe plamy:/ Osobiście przed oddaniem komuś rzeczy zadalabym sobie chociaż tyle trudnu, żeby sprawdzić co oddaje i w jakim stanie :/

Ania uwazaj na siebie! Jesli lekarz kazał leżeć tp musisz to robić szczególnie właśnie dla maleństwa! Mówił coś o cc?? Najwazniejsze ze maluch juz ma prawie 2 kg to naprawdę dobra waga. Ja tez jestem sama i nie mam nikogo. Moja mama nie zyje a tesciowa no coz....mamy nie zastąpi. Maz w pracy cale dnie a z ojcem tyle o ile poza tym jest 300 km ode mnie.

Cyntia pochwal się wózkiem. My na allwgro2 znaleźliśmy sklep ze sklepem stacjonarnym, ceny duuuuuzo tańsze, wiec albo jedo albo tako :)

Poza tym hola hola co to za typowanie :p Czy my przypadkiem nie jesteśmy październikowki ?? ;) Przywołuje do porządku.

Korzystając z okazji wetkne się w watek otluaczy itp. Ja mam tylko 1 rożek taki zwykly z wkładem kokosowym. Jakos im bliżej tym bardziej mi się odwidzial więc chcialabym tutaj popytać/ podejrzeć jakie Wy macie? Miekkie? Z wkladem? Polarowe? Bawełniane? Podczepiam się pod pytanie Magdalenki moze spac w rozku ale w swoim łóżeczku?

Druga kwestia fotelik samochodowy: recaro czy maxi cosi? Internet jest dość mylacy....macie już swoje doświadczenia, podzielcie się proszę.

I ostatnie:) jesli dziecko sie rodzi i mam np. polarowy pajacyk to wkladam cos pod spodem??? Sorry ale ja nie mam na ten temat wiedzy. I na czuja pewnie zrobie ale wole sie podpytac.
To tyle z puli pytań:)
 
Do góry