reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

CZesc laski jestem w 35 tyg pow mi czy ktoras z was tez ma takie objawy?mam od tygodnia takie parcie na pecherz I wrazie nie Ze zaraz mi wyjdzie przez cipke Niby nie boli ale dziwne uczucie ... Albo uklucia po bokach brzucha I twardniejacy na chwile brzuch ? Pomozcie
 
reklama
Ania leż grzecznie i wszystko będzie dobrze!

Ździra zgaga!! :-D:-D garmelka twoje teksty czasem mnie do łez doprowadzają! :-D ja niestety też z tą zdzira zasypiam cholera :O

Mroczko mam wszystko to samo gdzieś od miesiąca :-/ wczoraj doszło łupanie w krzyżu poprzedzające twardniejacy brzuch :-/
 
Ostatnia edycja:
Marika- czyli jestesmy statystycznie co którymś małżeństwem w którym pojawia sie ta "trzecia" ... :)

Dziewczyny, juz któryś dzien zastanawiam sie co wkoncu zamówić: normalna pościel czy kombinezonik... Wiem ze zdania da podzielone. Te które stosują kombinezon to powiedzcie mi rączki sa na zewnątrz prawdę? To Dzidzia przecież moze zmarznąć? Czy odkrywacie je jeszcze czymś?
 
garmelka ja mam dwa rożki i otulaczek - super mięciutki kupiony na allegro za 10zł w idealnym stanie:) Pościeli zaczniemy używać później:)

165942353_1_644x461_otulacz-dla-niemowlaka-blanketsbeyond-rzeszow.jpg

Aaa i z dwoma rożkami kupiłam taki śpiworek - ma opcje włożenia do fotelika bo ma wycięcie na pas (za dwa rożki i ten śpiworek dałam 25zł) on był kiedyś w lidlu za 50zł

a-95007-lup-einschlagdecke-kl-04-vpgp.jpg
 

Załączniki

  • 165942353_1_644x461_otulacz-dla-niemowlaka-blanketsbeyond-rzeszow.jpg
    165942353_1_644x461_otulacz-dla-niemowlaka-blanketsbeyond-rzeszow.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 68
  • a-95007-lup-einschlagdecke-kl-04-vpgp.jpg
    a-95007-lup-einschlagdecke-kl-04-vpgp.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 65
Ostatnia edycja:
Mroczko to co opisalas to juz kilka z nas ma;-) mozna by powiedziec ze nasze nalenstwa sie na swiat szykuja i juz chyba powoli maja do tego prawo. Ja np mam klucia krotka szyjke i stas jest juz bardzo nisko od 32 tc wiec trochce za wszesnie dlatego biore leki zeby dotrwac do tego 36tc, ty chyba juz bliska tego tygodnia wiec nie masz sie raczej czym martwic:-)

Najzabawniejsze jest to ze za kilka tygodni wszystkie bedziemy chcialy miec te dolegliwosci hehe
 
Ostatnia edycja:
Mroczko no ja ci wczoraj odpisałam :-D

Dzisiaj mam wizytę. Już się nie mogę doczekać. Ciekawe ile mała waży. Będziemy w końcu wiedzieli mniej więcej jak duża się urodzi.
 
Ostatnia edycja:
cześć :)
Ale we Wrocławiu pochmurno, i co tu w taka pogode robić, hmmmmm

Mroczko, z tego co mi sie wydaje to są normalne objawy na tym etapie ciąży. Ja te z czuję od kilku dni że mała jest nisko, czuje nacisk na pęchez i tez momentami mam wrażenie że zaraz mi mala wyleci. Kłucia w szyjke też mam, do tego zacząl mnie boleć kręgosłup. Objawów zbliżającego porodu bedzie teraz przybywać :)

Garmelka, ja przy Matim miałam śpiworek do spania, ale coś przekonania nie miałam, spał jakoś niespokojnie. U nas długo Mati spał w rożku i przykrywałam jeszcze kocykiem. T ylko on urodzil się w zimie jak na dworze było -15 stopni, a w domu 18 itp. Ale mam koleżanki których dzieci spią ciągle w śpiworkach i są zadowolone. Mi został spiworek po Matim więc pownie spróbuję

Cyntia, pochwal się wózkiem :)

Mi wózek przyjdzie jakoś za tydzie, juz doczekać się nie mogę....
 
reklama
Dziękuję za wsparcie. Krwawienia już nie mam. odesłał mnie do domu bo mówi że w szpitalu będę się bardziej denerwować a dom to dom...tylko ż jestem sama mąż w delegacji tato co drugi dzień cały dzień w pracy moja mama nie żyje za 2 tygodnie ma przyjechać teściowa nie wiem czy to dobry pomysł ale chyba inaczej nie dam rady. Wszystko dla Jasia. Mało rzeczy mam przygotowane zakupy można przez internet ale trzeba poprać poprasować ...nie wiem jak to będzie.

Mam zamiar kupić rożek i śpiworek 85 cm z firmy Feretti bo maluszek musi byc opatulony a póżniej dopiero w gre wejdzie posciel
 
Do góry