reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Justine super zdjęcie :-) cudeńko! Jaki nosek jak kartofelek :-)

Ja obstawiam że Kotulcia pierwsza się rozpakuje. Ewentualnie Katinka jak całe mieszkanie wytapetuje sama ;-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za komplementy :) Jak go zobsczyłsm to też wydał mi się pyzaty, a tu Pani gin mówi że szczuplutki ;/ a ten pyrkaty nosek to zupełnie nie wiem po kim ;P
 
Justine super zdjęcie :-) cudeńko! Jaki nosek jak kartofelek :-)

Ja obstawiam że Kotulcia pierwsza się rozpakuje. Ewentualnie Katinka jak całe mieszkanie wytapetuje sama ;-)

Jejku dziewczyny, nie kraczcie bo płakać mi się chce. Co ja na to poradzę.
Jutro pomoc nadchodzi, tata ma firmę urządzającą ogrody, robią płoty, bramy itp. i nie ma co swoim chłopakom dać do roboty bo pada i dopuki pogoda się nie poprawi to u mnie będą robić co im powiem. Nie martwicę się, więcej nie robię bo kasy mi juz brakło. Reszta musi poczekać (jeden pokój i przedpokój). :D
 
Ostatnia edycja:
Katinka tu to teraz powinnas lezec I pachniec a chlopy niech sie wykazuja. Ale tak to juz jest z tymi facetami caly czas cos wazniejszego maja na glowie albo tekst "zaraz" ...ajc !!! Wstydzcie sie faceci!!! Nie jeden w takim stanie to by sie zaplakal ...
 
marrika dziękuję za nominację:) Nie mam nic przeciwko:)

Wybieram datę 8 września - rezerwacja dokonana:p

Co myślicie o liściach malin i wiesiołku?:cool2: Z młodym nie próbowałam a sprawnie mi poszło więc nie wiem czy to faktycznie działa:)

magdalenka dlatego to kobiety mają możliwość bycia w ciąży - facet by tego nie udźwignął ani fizycznie ani psychicznie;-)
 
Muszę się Wam wyżalić popołudniu poszlam do toalety a tam pelno krwi biegiem do mojego lekarza mam leżeć plackiem jak babcia po wylewie -słowa gina bo łozysko jest przodujące zasłaniające szyjkę jak coś się będzie działo. to szpital.Ktg wyszło dobrze w piątek mam kolejne ja chyba juz całkiem osiwieje. mam nadzieje że Jaś mi to wszystko wynagrodzi.... Wazy 1800 g i termin z 26 przesunięty mam na 14
 
Justine ja co prawda nie miałam USG 3D/4D bo i tak wydałam kupę kasy w tej ciąży ale moja niunia z kolei ma podobno długi nosek hehehe.Ja już sobie wyobrażam ten kindol po mamusi:-)

Aniu bardzo współczuję tego strachu :( Mnie teraz w szpitalu powiedzieli że dziecko po sterydach na płucka i ważące ponad 2 kg już sobie super radzi więc jeszcze troszkę wytrzymaj a będzie super.

Ja rezerwuję 3 października:-)
 
Ania - to raczej będziesz miała cc? A dalej krwawisz? Bidulko.... Jak każą, to leż, by Jaś jak najdłużej w brzuszku posiedział. A waży już fajnie - toć to prawie 2 kilo :)

Justine - ale fajny buziolek :) A jak cukry przy insulinie? Sama sobie wstrzykujesz?

Kotulcia - ja rozważam :D ale zależy co lekarz powie na wizycie w poniedziałek :)

My też już odebraliśmy wózek :)
 
reklama
Ania bidulko... Trzymaj sie!! A czemu skierowania do szpitala nie dostałaś? Pewniej byś sie czuła...

Justine- ale przystojniak no no :) do schrupania :)

Cyntia- wy jaki wkoncu zamowiliscie wózek?

Ja juz leżę i chce spac ale jak zwykle w trójkącie... Mój M , ja i ta ździra- zgaga !!! :(
 
Do góry