reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

No wlasnie dziewczyny w pologu nie powinno sie stosowac podpasek. Sama sprobowalam juz w domu rok temu i dostalam straszny ochrzan od poloznej. Zobaczcie, ze te zwykle podpaski sa z tworzyw sztucznych i nie zapewniaja przewiewu. Nadaja sie tylko te stosowane przy nietrzymaniu moczu. Widzialam, ze w tym roku weszly cienkie z baby ono i canpolu. Czy ktos wie, czy one maja skrzydelka?
 
reklama
Z canpolu zaraz pokaze jak wyglada

IMG_0951.jpgIMG_0952.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0951.jpg
    IMG_0951.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 46
  • IMG_0952.jpg
    IMG_0952.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Ja po porodzie zuzylam tylko jedno opakowanie tych bella mama, wiec chyba ze mnie tak nie lecialo, potem przerzucialm sie na always te na noc dlugasnie i bylo juz oki.

Magdalenka - tutaj to chyba tylko tena lady te majteczkowe by sie nadawaly. Ale nie chche wprowadzac w blad bo z Polski przywiozlam jeno opakowanie bella mama :tak:

Ja nie wiem jak ja rodzilam, ze moja koszula po porodzie jak nowa :-D zero plamek nic...


Babina - zazdroszcze gotowosci !!! ja musze dzis przysiasc i dopisac juz ostateczna liste zakupow i ja zrealizowac . Niby juz nie duzo, ale pierdulek troche zostalo
 
zmobilizowałam sie dziewczyny i pozamawiałam rzeczy do torby;) jestem z siebie dumna;p

spis dla karmiących dobry pomysł, bedę szukać;)
 
Magdalenka: ale pytanie zadałaś :szok::szok: Zupełnie nie pamiętam ile mocno się krwawi. Ale po te podkłady to m ciągle do rossmana latał. Ale z tego co pamiętam to po miesiącu z połogu wyszłam :tak: Teraz to mam bardzo dużo tych podkładów.

Pscółka: ja przez pomyłkę małe zamówiłam i musiałam duże domawiać. Te małe do okresu się później przydadzą :tak:
 
U nas w szpitalu to dawali książeczkę o odżywianiu przy karmieniu piersią. Muszę poszukać gdzie to jest. Jak znajdę i będzie coś ciekawego to wrzucę.
 
Hej!!!! Produkcja widzę jak fabryce ;) Nie dam rady teraz Was nadrobić bo zaraz będę miała gości, ale widze, ze u Was prasowanie, pranie i pakowanie wre! Ja dopiero zmusiłam się do prasowania i okazuje się, ze polowa ubranek nie nadaje się do użytku. Jestem wściekła :(
 
Cześć dziewczyny.

Czytałam was i nadrobiłam. Ja z resztą zakupów czekam do Szkoły Rodzenia 2 września, bo u mnie szpital zapewnia podkłady na łóżko, kosmetyki dla maluszka, ubrania itp. Chyba że chce to mogę wziąć swoje. Dlatego zobaczę co mi położna powie.

Cyntia naklejki super, ja do małego też mam tylko nie wiem gdzie je przyklejić.

Mam dość tego remontu i syfu. Pomalowałam ściany, jeszcze jedną muszę poprawić drugi raz, panele w salonie położone, czekam na tapetę. Dziś jeszcze sypialnię pomaluję, jutro wytapetuję i listwy bo panele położone. Zostały kasetony na sufit, ale to już mój będzie walczyć bo ja nie dam rady z rękami do góry klejić.
 

Załączniki

  • 1409059885247.jpg
    1409059885247.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Babina - przddw wszystkim na poczatku nie jesc wzdymajacych rzeczy tj straczkowe , kapustaitp. Po jakims czasie mozna probowac wszystkiego. A tak naprawde to bardzo duzo zalezy od dziecka bo jednemu bedziedzie szkodzic np jablko a drugiemunie. Zman dziewczyny ktore jadly wszystko baaa karmiac popijaly cole i dzieciom nic nie bylo a inne mialy naprawde sciasla diete bo wszystko szkodzilo. Kobietki musialy eliminowac gluten , nabial , jajka bo wszystko zle wplywalo na maluszka. Tutaj trzeba intuicyjnie podejsc
 
Do góry