reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cyntia a no była :tak: chyba że wybrałabyś takie z niskim "podwoziem" to wtedy by się nie zmieściła ale w większości modeli wchodzi. Ja właśnie miałam wcześniej problem ze wszystkimi sprzedawcami na allegro bo albo któryś nie chciał mi dorobić szuflady albo barierek do tapczanika. U Piętrusa znalazłam full opcję ale jak widzisz bez przygód i tak się nie obyło :happy2:
A naklejki bardzo ładne :tak:

pscółka a no owszem bez zgody Ci nic nie zrobią ale co do lewatywy to nie lepiej się zgodzić? no ja się nie znam ale z tego co mówili na SR to po lewatywie raczej nic nie wychodzi przy parciu a bez to zdarza się niestety że dzieciaki razem z "dwójką" wychodzą :baffled: Więc mając na uwadze poród z mężem to chyba wolałabym mieć ten komfort i zrobić wcześniej... ale chętnie posłucham opinii doświadczonych :happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja stanik zdjelam dopiero jak mnie na cc brali. Mecze sie bez stanika, bo piersi za bardzo mi ciaza. Pojechalam do szpitala normalnie ubrana :)
 
Czarna ja nie miałam przy młodym lewatywy - ale zdziwiona byłam bo 6 lat temu to był standard w wielu szpitalach:p A o mnie zapomnieli:) Teraz też nie chcę i mam gdzieś czy "okupkam" lekarza czy nie:-) Nawet się o tym nie myśli przy porodzie a salowa sprzątająca po tej "rzeźni" niejedno widziała więc...:p

U nas pranie się suszy bo dzisiaj miałam skurcze rano krzyżowe - do południa co 20-10 minut i w panikę wpadłam i musiałam dokupić pieluchy tetrowe i flanelowe i prześcieradełko:) Ale uspokoiło się - no teraz czuję lekkie skurcze ale co pół - co godzinę, mam nadzieję że noc będzie spokojna.

Mąż który pranie robił i wieszał powiedział że dziwny widok - ja pytam że co - takich małych ciuszków? A on że nie - chodzi o ten kolor różu:-D
 
Kotulcia no właśnie ja dzisiaj też miałam wrażenie że przy stawianiu brzucha w krzyżu łupie :-/ ale staram się nie panikowac. Pamiętam dokładnie jak bóle krzyżowe wyglądają i te raczej bardzo słabiusienkie, ale jednak :-/

U nas ciągle różowo więc m przyzwyczajony :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry