reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Izabella ja jak leżałam w szpitalu miałam taki dzień że brzuch twardniał mi cały dzień, zgłosiłam to lekarzom na obchodzie i co?? I nic...I tak biorę nospę i magnez 3x1. Nic więcej mi nie dali...Jak miałam skurcze szyjkowe to owszem dostałam fenoterol i to wszystko. Właśnie w tej chwili brzuch mi twardnieje ale co mogę teraz oprócz leków i leżenia zrobić??? Nic...:baffled::baffled:
Ja mam zamiar na IP jechać dopiero za 5 tygodni;-)

Judy i ja właśnie dlatego czekam z utęsknieniem na ten 37 tydzień bo wtedy już niech się dzieje wola nieba:-)
 
reklama
Enya czasem to twardnienie połączone jest z bólem podbrzusza. Ale wzięłam jeszcze kąpiel i jest lepiej więc oby do jutra do wizyty.
Jutro zaczynam 33 tydzień więc jeszcze troszkę.
Leżmy jak najdłużej w dwupakach ;-)
 
Katinka a te kołaczyki to co to? Drożdżowe jakieś? Ja dzisiaj muffinek z białą czekolada napiekłam.

Byli dzisiaj znajomi i dostałam kolejną torbę pełną ubrań i 4 pary butów dla malutkiej :-) takich zimowych dla nie chodzącego dziecka. Ona córkę urodziła w grudniu więc ma sporo takich zimowych malutkich ciuszkow które mi brakowały bo ja w marcu Laure urodziłam.
 
Katinka - a nie za czarna? Nie przytloczy za bardzo? Do jakiego pokoju?

Ja dzisiaj oglądałam naklejki do pokoju dziecięcego i niektóre są śliczne. Tylko muszę na coś się zdecydować :)

Izabella - ja po kąpieli wylądowałam w szpitalu, bo wzmogła mi skurcze. A w szpitalu kazali zrezygnować z kąpieli na rzecz średnio ciepłego prysznica.

Asiulka - trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
Katinka a te kołaczyki to co to? Drożdżowe jakieś? Ja dzisiaj muffinek z białą czekolada napiekłam.

Różnie to nazywają: kołaczyki, szneki, może i drożdżówki. Są z dżemem, serem, makiem, jabłkami a te z budynkiem.

Katinka - a nie za czarna? Nie przytloczy za bardzo? Do jakiego pokoju?

Do salonu. Na tylko jedną ścianę. Sama już nie wiem. Wszystkie meble mamy białe, myślałam że może będzie ok.
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!

Katinka teraz czarny i biały modne. Szwagier kupił i remontował teraz mieszkanie zgodnie z najnowszymi trendami w katalogach i wszystko białe przełamane czarnym. My meble do młodej też białe całe kupiliśmy. Wszyscy na nie patrzyli dosyć dziwnie i pytali dlaczego nie dobrałam niektórych frontów np różowych. Uznałam że za 2 lata młoda nie będzie chciała różowych mebelkow. Gdybym miała chłopaka to bym właśnie czarno białe fronty wzięła.
 
reklama
Do góry