reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Izabella: witaj w klubie. ja od piątku leżę ze stawiającym się brzuchem. Jutro mam wizytę z córką u ortopedy i muszę odwołać. Mam nadzieję, że mi przejdzie bo jutro m do pracy idzie i zostanę z dzieckiem sama.
 
reklama
Wawka boję sie że znów wcześniej urodze na szczęście mam umowiona wizytę u gina jutro to może dotrwam bez szpitala.

Oj czuje że teraz większość z nas będzie miała dość :-)
 
Izabella dziekuje :*

Kobitki może komuś sie przyda...
26-27sierpnia są dni super pharm i dla posiadaczy kart sa promocje m.in.: gel do prania jelp 1,4l - 14,99, termometr bezdotykowy microlife nc120 - 49,99 zł, pampersy maxi pack wszystkie rozmiary - 34,99. Dodatkowo za zakupy za mon. 80 zł dostaje sie kupon na 15 zl na kolejne zakupy.
 
Witam:) Czytam was cały czas, ale pisze rzadko....
Na szkole rodzenia położna powiedziała nam, że kąpanie maleństwa w emoliantach jest super ale żeby kąpać co drugi dzień w nich... a co drugi w samej wodzie lub dodac do wody 50 ml ( czyli kieliszek ) swojego mleka Co wy o tym myślicie???
 
Tez mi sie dzis caly czas brzuszek stawia i do tego dosc mocno kluje w pochwie.
Zadanie na jutro: pakowanie torby do szpitala :) bo cos mi sie zdaje ze nie ma na co czekac
 
ruda ze swoim mlekiem super pomysł:) Na pewno nie uczuli a i tłuste jest:) Tylko chciałabym mieć tyle pokarmu (o ile tym razem uda mi się wyhodować w ogóle) żeby móc sobie pozwolić na dodawanie mleczka do kąpieli:)
 
Madziorrek pięknie wygladasz, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.

Hej ;) nie wiem czy mnie kojarzycie jeszcze:) Cyntia napewno ;)

Pamiętamy :) gratulacje i kciuki zaciśnięte. Oby wszystko było dobrze.

Ja dziś troszkę leniuchowałam, troszkę posprzatałam. Jutro zamawiam tapetę, taka mi się podoba i jest w promocji. Co wy na to?

Tapety na ścianę, tapety ścienne - Sklep Internetowy - e-Tapety.com.pl

Jadę dziewczyny do piekarni bo wzięło mnie na świeże kołaczyki, mniam!!!
 
reklama
Kołaczyki jeszcze ciepłe, jej pycha. Sorry że może narobiłam komuś smaka.

Znalazłam taki przykład tej tapety, ta co jest na bocznej ścianie w pasy. Ściany mam jasnoszare a meble białe.
 

Załączniki

  • 1408911378010.jpg
    1408911378010.jpg
    49,6 KB · Wyświetleń: 79
  • 1408911412474.jpg
    1408911412474.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 54
Do góry