reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dzięki dziewczyny za wsparcie! Nikomu nie życze tego co przeszłam,nawet najgorszemu wrogowi bo to były najgorsze chwile w moim życiu,jeszcze nigdy tak się nie bałam.
 
reklama
babina - nawet wtedy nie jest to wskazane bo możesz dostać krwotoku i łożysko może się odkleić i zanim dojedziesz do szpitala dzidzia może już nie mieć jak oddychać, więc nie żartuj sobie nawet tak proszę:no:
 
katinka - widzę, że masz już syndrom wicia gniazda, stąd tyle siły i determinacji w Tobie :-D

Ten syndrom to mnie już dawno dopadł, ha ha ha. Żartuje. Po prostu nie lubię żyć tak w remoncie, na walizkach i bałaganie. Też się trochę boje że przesadzę z tym myciem, malowaniem, tapetowaniem i innymi rzeczami, ale jestem taka że prosić się w nieskończoność nie będę a skoro wszyscy mają to w dupie to sama dam se radę. Ile można mówić facetowi że nie mogę tyle robić? Chcę mieć wszystko tak do 20 września skończone. Więc jak co to sama zdążę na spokojnie.

Wnerwienie na kogoś to najlepsza determinacja. Dwa lata temu to samo przeżyłam i z nerwów że nie mogę się doprosić pomocy sama całe mieszkanie wyremontowałam jak jeszcze w Holandii mieszkaliśmy. Jak to mówią "Umiesz liczyć? Licz na siebie!!!".

Slonko12 myśl pozytywnie, trzymam kciuki, będzie dobrze!!!
 
Ostatnia edycja:
Slonko- współczuje, powodzenia z mała na badaniach żeby wszystko było dobrze&

Katinka- ty sie kobito opamiętaj!!! :)

Babina, Agniecha- przypominam ze to forum PAŹDZIERNIKOWE!!! Zaciskac nogi:)

Pscólka- ale mądrości napisałaś o ho ho :) ja brałam magneB6 a teraz magnezin bo taki mi w szpitalu zapisali i faktycznie ma podpalona dawkę 200mg.

Mnie dzis znowu lekko pobolewa w klementynie ale mniej niż wczoraj... Znowu dzien lezenia... :(

Cyntia muszę zamówić jeszcze:
Pościel (poszewki +wypełnienie)
Ręcznik kąpielowy
Termometr bezdotykowy
Nianie
Pieluchy tetrowe (bo mam 4 szt ale beznadziejnej jakości)
Podusie do karmienia
Wanienkę ze stojakiem

I chyba tyle... Ogólnie wydaje mi sie ze bardzo mało ciuszków mam:( 10 pajaców r. 56 wystarczy?
Mam kilka body i 4 spodenki, 3 śpiochy, skarpetki i czapeczki. Ale jakoś tak biednie... Nie wiem czy kupować czy nie.... Od mojej mamy ostatnio dostałam reklamówkę pięknych ciuszków a tak to w sumie sama kupuje..
A wy ile macie sztuk i czego w rozmiarze 56?
 
Magda - patrz na dawkę. Ja biorę 3x dziennie po 100 mg.

Mroczko - Kochana babeczko, edytuj posty zamiast dodawać ciągle jeden pod drugim, ok? ;)

Dorota - a byłaś na tej sesji?

Slonko - któraś z Kobietek ma podobny problem z dzieckiem. Ale już nie wiem. Bo to nie Ty pisałaś o podejrzeniu padaczki u córci ze 2-3 miesiące temu? Oby już się nie powtórzyło....

Pscolka - mnie ciężko wkurzyć ;) Ja to od razu rycze :p
A wiesz, że w szpitalu położna kazała mi troszkę natrzeć w środku tą maścią? Ale nie robiłam tak. Z resztą dobrze, bo posiew wyszedł ok.
 
reklama
Oj nie nadrobię was, ale produkujecie

Garmelka: ja mam mało sztuk 56. 3 pajace, 6 body, kilka kaftaników i półśpiochów. Więcej mam rozmiaru 62. A teraz wylicytowałam jeszcze za 20 zł zestaw w rozmiarze 62-68 ubranek używanych na allegro. Dzieciaki szybko rosną w pierwszych miesiącach. Zawsze możesz dokupić jak zobaczysz, że 56 nie starcza. Ale powinno Tobie wystarczyć.

Ja jestem wczoraj po wizycie. No i moja dzidzia obróciła się głową do góry :szok::szok:. A była już ustawiona głową do dołu. Czy któraś z was też tak ma?
 
Do góry