reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ja zasnelam przed telewizorem i juz sie obudzilam. Musze jednak w najblizszych dniach kupic ten telewizor do sypialni.

Enya popraw mnie jesli sie myle, ale wydaje mi sie, ze chodzi takie zwykle paski do sprawdzania ph. Lekarz mi takim sprawdzal w poprzedniej ciazy, kiedy powiedzialam, ze mam duzo wydzieliny. Nie mam duzego doswiadczenia, ale mnie wody plodowe nie przypominaja niczego innego. Nie mialam watpliwosci co to plynie ;)

Bardzo dokucza mi blizna po cc. Nie moge juz nosic spodni ciazowych, z bielizna tez ciezko, bo wszystko mnie uraza. Na 100% bede miala kolejne cc. Ciekawa jestem, co mi wpisza w skierowaniu, bo lekarz argumentuje to moja psychika. Na dzien dzisiejszy mloda ma ulozenie miednicowe, wiec chocbym chciala, to nie urodze sn.
Prosze Was, nie bojcie sie cc. Znam te tragiczne historie, ale wiekszosc moich kolezanek tak urodzilo i zadnej nic nie jest. To raczej po sn bywa roznie, ale tez raczej bez trwalych uszkodzen.
 
Witam wszystkich.
Dzisiaj na szczęście się wyspalam, nic nie bolało, nie kuło :)
Chyba pomogło całodniowe wczorajsze leżenie i obijanie się. Mąż mi tylko w nocy uciekł do pokoju obok, bo uznał ze strasznie chrapie i spać nie może. Hehe nigdy nie chrapalam, a teraz podobno jadę jak smok :)
Wczoraj ubrałam łóżeczko i doszło do mnie ze teraz to już bliżej niż dalej. Co wejdę do pokoju to sobie myślę ze za niedługo będzie tam leżał nasz synuś, az mnie to czasem wszystko przeraża. Pierwsze dziecko więc i obawy sa
 
Dzien dobry I po Spaniu zasnelam o 2 wstalam o 6 z strasznym bolem Nogi tak mi daje w kosc ta prawa strona rwa kulszowa Gora do tego kibelek co godzine :-( dzis 34 tydzien ciąży jeszcze 40 dni :-) ja wszystkie ubrankA dla mojej kasi wypralam tutaj w angielskim proszku ImageUploadedByForum BabyBoom1408685332.256286.jpg jak I w plynie dawno juz sa wyprasowane I czekaja na ten wielki dzien . Torby do szpitala rowniez spakowane moja zawartosc wyglada tak dla przyszlej mamy: 3 op. Podpasek poporodowych Recznik Kosmetyczka szlafrok 2 pizamy na zmiane majtki jednorazowe i 3 sztuki bawelniane skarpety wkladki laktacyjne husteczki mokre woda I przekaska ( batony musli) dla malenstwa torba wyglada tak : Recznik kocyk 5 pieluch tetrowych mokre husteczki 1.5 paczki pieluch pampers kosmetyki (( wole miec )) smoczek butelka ( wypazone) 3 body, 3 pajacyki, czapeczka 2 sztuki w tym jedna grubsza I ubranko na wyjscie do domu ciepla bluze wzielam jedna lapki niedrapki jedna sztuka nosidelko juz czeka I kocyk w nim tez :-)) tak to u mnie to wyglada wczoraj rowniez napisalam plan porodu I w sumie jestem gotowa na kazda sytuacje :-)))) mam nadzieje ze komus pomoglam jesli czegos zabragnie zawsze wasz maz czy partner moze dowiesc ..... A wy mamuski juz spakowane pochwalcie sie swoja torba moze cos dopakuje co umknelo mi ????
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408685332.256286.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408685332.256286.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 33
Dzien dobry babina witaj w klubie chrapiacych Ponoc tez tak mam podziwuam tego mego meza bo w nocy strasznie sie krece I co chwile do tego kibelek a jak juz wroce to zanim sie uloze to musze swoje postekac :-) to juz koncowka I tez sie przyznam ze mam obawy bo to pierwsze tak dlugo wyczekiwane I ciesze sie strasznie I tak na zmiane to chyba normalne ze kazda sie boi Na kiedy masz termin ? Bo ja 1 pazdziernik
 
Cześć dziewczyny. Ja od samego początku nie mam żadnych problemów, żadnych infekcji w 'klementynie', wyniki dobre. Tylko z cycuchów ciekło czasami i jak były upały to trochę mi nogi spuchły w może trzy dni. No i to zapalenie płuca, ale poszłam odrazu do lekarki i był antybiotyk. Więc choć bym chciała to nic nie mogę wam poradzić.

Wczoraj po 15 jak skończyli ten parapet itp. pomyłam dwa największe okna balkonowe i posprzatałam w dwóch pokojach. Dziś w planach kuchnia i mały pokoj, no i przyjedzie duża lodówka, komplet wypoczynkowy do dużego pokoju, regał do sypialni, panele i drzwi do wszystkich pokoju. Nareszcie coś będzie zrobione. :thumbup:

Zdziwi się mój jak wróci bo nic mu nie mówiłam, a tyle będzie zrobione. Jutro duży pokój pomaluję. Zostaną tylko kasetony do przyklejenia dla mojego, bo jak się spreżę to i panele położę. Powaliło mnie, wiem!!!
 
Witam! Ostatnio długo mnie tu nie było ale staram się regularnie czytać Was. U mnie trochę ostatnio zamieszania było z lekarzami i wogóle.

aniaa79-
lekarz mi powiedział że brzuch może twardnieć do 10 razy w ciągu dnia,jeśli więcej to konieczna jest konsultacja i sprawdzenie co się dzieje.
 
Dziendobry dziewczynki:-)
Mam pytanie:-) mam częste w nocy skurcze lydek, lekarka kazała mi brac magnez 3x1 i nie wiem jaki kupic. Mieszkam w uk. Sa specjalne dla kobiet w ciazy ?
 
reklama
Do góry