reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dzieki dziewczyny za odpowiedz co do luteiny

palutte biedna ty ja sie troche ciesze ze nie musze do szpitala ale wiadomo 2 tygodnie to dla dzieciaczka duza roznica moja ginekolog badala mnie prawie 40 minut wiec mysle ze mi ta luteina wystarczy. Jak to ona powiedziala te 3,4 tygodnie musimy dac rade:-), tobie zycze jeszcze te 6,7 tygodni i daj czasem znac co tam w szpitalu:-)

enya wow masz ta dawke po byku:-p nie zazdroszcze:-)

A ja spac nie moge ehh nie mam pojecia czy to nerwy czy co:-( i jeszcze jesc mi sie zachcialo:-/
 
reklama
Ja tych płynów mało leje,tak na oko,dzidziusia z pół butelki zuzyłam,wiecej mi do płukania idzie.

dzis wizyta ale tylko bedziemy serca słuchac bo u innej dr bo moja ba urlopie.
Wg to musze sie na USG umuwic bo mam miec dooplera a dr od USG moze bedzie od wrzesnia,a jak nie to raczej tylko luxmed mnie ratuje,kurka ja zawsze z tym usg do tyłu.
 
pauletta - to się porobiło, dobrze że waga maleństwa już pokaźna:tak:. Trzymaj się tam w dwupaczku &&


enya - Ty to jesteś oaza spokoju, szacun:tak:. Ja też już umówiona do okulisty, mam nadzieję, że i tym razem będzie ok.


Męczący mam ten tydzień, codziennie wyjście do jakiegoś lekarza. Po powrocie zazwyczaj mam wrażenie że mi zaraz podwozie odpadnie:baffled:. Dzisiaj ortopeda z Szymkiem. Tylko jutro wolne, a w sobotę w końcu moja wizyta:happy2:
 
Ale miałam dzisiaj kiepska noc. Co chwile się budzilam z bólem. Zaczęło mnie boleć w boku, ale jak troszkę się pokszatalam to przechodziło, potem zaczęły się jakieś dziwne bolesne skurcze, jeszcze takich nie miałam. Masakra w głowie tylko miałam czy już nie rodzę. Troszkę się to wszystko teraz uspokoiło ale stracha miałam niezłego.
Zobaczymy co będzie przez dzień
 
Upralam część ciuszków olbrzymi progres jak dla mnie. Ja piore w proszku kupilam na spróbowanie taki mały jelpa ponoc na 3-4 prania, ake tak nasypalam, ze zostało mi na jedno. Mało ekonomiczna jestem :p
Ja dzis spałam calkiem ok, myślę ze to kwestia nerwów i przejmowania się zbliżającym porodem.
 
Babina, mam nadzieję, ze to po prostu niedogodności związane z końcówka. Trzymam kciuki żebyś jeszcze troche wytrzymala. Jeszcze nawet września nie ma.
Domka, ja wlasnie nalalam tego płynu tyle co zwykle, a potem spojrzalam na dawkiwanie i musiałam dolać drugie tyle.
Mizzah, to faktycznie musialas sypnac od serca:-). Miałam mała saszetke jelpa ze SR, myślałam, ze to na 2-3 prania, patrząc po moim proszku, a okazało sie, ze saszetka zawiera jedna porcje.
 
Ostatnia edycja:
Babina - moze połóż się, nogi do góry tak zeby byl dobry doplyw krwi i postaraj sie odpocząć.

Rjoanka - no ja to mam problem z tymi proporcjami jak mężowi doprawilam zupę to myślałam że się chłop przekreci : D
 
Babina - nie denerwuj sie tylko, spokojnie odpoczywaj :tak: ja z kolei w koncowce poprzedniej ciazy nie moglam kompletnie spac na lewym boku bo tracilam oddech i czula straszne klocie. Teraz w nocy ciezko mi sie obrac, bo cuje ciagniecie tak jakby nad pachwinami... dotrwamy, juz niedaleko :tak:

Najwyzsza pora zaczac rozgladac sie za lozeczkiem. WIem co chce tylko na uzywke poluje ... :sorry2:
 
reklama
rjoanka ja tez kupilam dzidziusia,koncentrat do plukania,sprawdzilam jest na 50 pran. Wlalam do jednego prania jedna nakretke,skoro to koncentrat to powinno wystarczyc :-)

Dzieki dziewczyny za pocieszenie. Dzisiaj nic nie bede robic,tylko lezec,odpoczywac i was czytac :-) Z reszta taka pogoda ze nawet sie z lozka nie chce wychodzic...pada i zimno.

Tak sobie teraz pomyslalam ze jakby mi przyszlo rodzic w taka pogode to nawet nie mam jakich butow ubrac bo w nic sie nie mieszcze, albo mi noga urosla albo mam opuchniete bo nawet w adidasy nie wchodze,heh:-D
 
Do góry