reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kurcze pscółka zamówiłam sobie te próbki tena jeszcze jakiś czas temu bo widziałam reklamę w tv że można zamawiać i dupa do dziś nie przyszły :no: Albo niepotrzebnie podałam prawdziwy rok urodzenia (mogłam się trochę postarzeć) albo wszyscy się na to rzucili jak zobaczyli te reklamy. A dziś widziałam te pieluchomajtki w Rossmannie no ale całe paczki to po co mi tyle... Nie wiesz czy można gdzieś kupić pojedyncze sztuki, np. w aptece jakiejś?
 
reklama
czarna - może być, że tak reklama w TV zadziałała:baffled:. Ja czekałam chyba z miesiąc, ale na szczęście przyszły na czas. No niestety kupiłam całą paczkę, bo już zabrakło mi adresów na które mogłabym zamawiać próbki:-D. Tak więc dziewczyny z Wawy jakby co mogę poczęstować, piszcie na PW:tak:


kacha - i tak mnie nie pobijesz, ja luteinę przez miesiąc aplikowałam doustnie, zanim przez przypadek nie zobaczyłam, że to tabletki dowcipne:-D
 
Pscolka :-o padlam ja chyba z 3 razy czytaam ulotke zeby sie upewnic ze mam jej wlasnie nie polykac bo mysle sobie moze zle uslyszalam hehe

Co ten stres z nami robi.
Musze wam jednak mega podziekowac bo myslam ze to bedzie juz do konca okropny dzien a tu prosze nawet sie posmialam:-d

A czy ktoras z was tez ma juz tak nisko dzieciaczka?
 
Kacha - no troszkę trzeba ją wepchnąć (po umyciu się, a ja to sobie nawet obmywalam palec spirytusem, bo na początku coś próbowało mnie złapać). A z siusianiem po aplikacji, to nie powinno wypaść ;) Z czasem się rozpuści i będzie wypływać.

Ja na wizycie w 30 tyg 6 dn usłyszałam, że główka jest nisko i szyjka skrócona o połowę.
 
Hej dziewczynki. My po wizycie i jutro szpital
sad.png
Szyjka sie skrociła. Brzuch twardy i skurcze. Do tego glowka mocno na nia naciska. Tak czulam ze cos jest na rzeczy bo az mnie od wczoraj bolalo w pipi i sikanie co chwile.Bede miala wymaz tego paciorkowca i zobaczymy jak sprawy sie beda mialy, gdyby bez poprawy to sterydki na plucka.
Dobra/wiad ze z mała ok. Wazy 1855 g
 
Cześć dziewczyny widzę że te nasze dzieciaki zaczynaja być ciekawe świata. Dobrze żeby jeszcze wytrzymały chociaż do września.
Ja mam wizytę w poniedziałek to zobaczymy co mój syn cuduje !! :-D
Pauletta- może dobrze że poloza cię do szpitala i dostaniesz sterydy, zawsze to pewniej że plucka wrazie czego rozwinięte będą.
 
Ostatnia edycja:
Pauletta - trzymam kciuki. Ale pamiętaj, żeby nie panikować. Już trochę nas tu z twardnieniem brzuszka i skróconą szyjką jest i wszystkie w dwupakach :)
Dawaj znać ze szpitala!
 
Pauletta witaj niestety w klubie....U mnie też krótka miękka szyjka, rozwarcie na 1 cm i mała nisko....Ale na szczęście pomimo skurczy szyjkowych w szpitalu rozwarcie się nie pogłębiło. Jak to w środku wygląda w sensie jej obecnej długości dowiem się pewnie 26.08 na wizycie bo w szpitalu nikt mi nawet dowcipnego USG nie chciał robić żeby pessara nie dotykać....Gdyby go nie było to raczej byłoby już pozamiatane a tak on ratuje sytuację:) Ja już jestem po Celestonie i miałam pobrany posiew ale nie miałam wyniku przy wypisie ze szpitala, jadę dopiero w piątek po wypis i wynik. Ale faktycznie duże Twoje dziecię:) Moja w poniedziałek miała 1650 gram czyli ponad 200 gram mniej niż Twoja. Zapowiada się na taką małą dziewczynkę jak pierwsza córa - donoszona, niby w 40tc - ważyła 3050 gram i 53 cm:) Ja mam zamiar ściskać do 37tc czyli jeszcze prawie 6 tygodni....
Tak jak pisze Cyntia jest nas trochę i jakoś ciągniemy:) Ja pessar mam od 17tc, marzyłam żeby donosić do 30tc i udało się. Teraz kolejny cel - 37tc;-)

Kacha ale Ci dobrze....Ja lutkę aplikuję już 7 miesięcy heheh i mam jej serdecznie dość a jeszcze teraz zwiększyli mi na 2x200 a że tabletki mam niektóre 50 to wpycham 4 na raz!!! Ja ze względu na pessar który czuć nie wpycham głęboko bo w sumie to wielkiego znaczenia nie ma -ważne żeby miało kontakt ze śluzówką.

Dzisiaj byłam u okulisty i na szczęście mam zaświadczenie że mogę rodzić SN:) Jeśli nie będzie takich problemów z tętnem jak przy córce i donoszę chociaż do 36tc do nikt mnie do CC nie zmusi;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale nam sie klub krótkiej szyjki powiększa....witajcie na pokładzie i ściskamy mocno nóżki: 1,2,3,!

Doznalam dziś szoku w związku z pierwszym praniem. Okazało sie, ze te płyny są strasznie mało wydajne! Cała butelka dzidziusia to tylko 8 pran!! Pomyślałam, ze może te droższe są bardziej skoncentrowane i za jedno pranie wychodzi w rezultacie taniej, ale szybki przegląd netu wykazał ze nie. Cena za pranie dochodzi w niektórych przypadkach do 2 zł. Koszmar. A wy liczylyscie w czym sie najbardziej opłaca prac?

Dzięki za cynk o pieluchach w piotrze i pawle, zaraz obczaje!
 
Do góry