reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Dzien dobry,

mnie bezsennosc poki co omija, choc jak przebudzi mnie Tymek ok 5 to czasem sie krece i wierce, aleeee zle nie jest.

Cyntia - nie dziwiwe sie , ze cos robic jeszcze 3 tygodnie i juz bedziesz donoszona ;-)

marrika -Rowniez czekam na zdjeica z niecierpliwoscia ;-) my tez w weekend z mezulem zadzialamy jakas sesyjke, zobaczymy jak wyjdzie.Poki mam cierpliwosc niech korzysta i pstryka :-D
 
Babina - niestety nic z tego nie uzywalam. Osobiscie nie jestem zwolenniczka kapania dzieci w tych specyfikach jesli nie ma takiej potrzeby. Rozumiem jesli pojawiaaj sie problemy skorne, wtedy jak najbardziej, a jesli nie to po co przyzwyczajac do tego skore. Po porodzie gdy skora byla przesuszona uzywalam do kapieli oliwy z oliwek dla malego. Pachnial troche jak salatka, ale bylo skuteczne :tak:
Oczywsicie nikogo nie krytykuje , abys nie poczula sie urozana :*
 
Dziewczyny co jest lepsze do kapieli emolium,czy oilatum

Ja mam Mustele i polecam

A tak w ogóle to Dzień Dobry...nie pośpię sobie bo sąsiad o 7 wierci chyba wiertarka udarowa bo huk jest niemiłosierny :/

Mam pytanie mogłybyscie podpowiedziec ci przygotowujecie do jedzenia na okres poporodowy np. Żeby zamrozić? Ja nie mam pomysłu a chętnie skorzystam z Waszych :)

P.s zmuscie mnie do prania proszę bo nie zrobię tego nigdy a mam stertę ciuszków, kocykow i poscieli:/ Kupiłam proszek jelpa i troszkę żałuję że nie żel. Nie wiem jak u Was ale u mnie w okolicy to jest jakoś mało spotykany predzej lovella, dzidziuś. ...nie wiem co mnie pokusiło. Jeszcze sode musze kupic.
 
Mizzah - wlasnie dzis rano na spacerze z psem zastanwialam sie co tu pogotwac, aby bylo nam latwiej i poki co jedyne na co wpadlam to klopsiki :sorry2: Cyntia za to zrobila mi smaka na leczo, ale nie mam wiekszych sloiczkow aby powekowac, chyba ze zamroze :confused:
Co do prania to nie jestes sama. Co prawda bodziaki , pajace, posicel i reczniki mam poprane ale jeszcze masa rzeczy czeka, choc to juz nie takie pilne. Dzis juz nie wstawie bo suszy sie juz nasz i miejsca brak.
 
Ja juz mam wszystko poprane,wczoraj poprasowalam,tylko torbe do szpitala zostalo mi spakowac ale jakos nie moge sie zmoc zeby cos zaczac pakowac. Nie wiem od czego wogole zaczac,mam taka mala torbe na kolkach ale chyba nie zmieszcze sie do niej wiec poczekam az szwagier wroci z wczasow i odda troszke wieksza to wtedy pomysle :-)
 
Mizzah ja stwierdziłam że na okres poporodowy mąż sobie poradzi z przygotowaniem czegoś - ewentualnie pójdą do teściowej:p Ja na bieżąco będę gotować sobie zupki bo są zdrowe i pożywne i szybkie:)))

Babina może zamiast tych środków do mycia które wydają mi się bardziej specjalistyczne i horrendalnie drogie zerknęłabyś na serię Ziajka i natłuszczający płyn do kąpieli, bardzo go chwalą. Daję link z opiniami:)

Ziaja Ziajka Płyn Do Kapieli Dla Dzieci I Niemowląt Natłuszczający 370Ml - Ceneo.pl

Ja w każdym razie zamówiłam i niby potem po kąpieli nie trzeba stosować balsamów ani oliwki.

Aaa tu jeszcze opinia osoby używającej tej Ziajki po uprzednim stosowaniu właśnie Oilatum:)

Ziajka do kąpieli – odkrycie miesiąca! | Dzieciowo mi!
 
reklama
Do góry