reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Gamelka, w moim szpitalu też kładą tylko wytarte. I kompieli nie przewidują przy wypisie po 48 h.
Na szkole rodzenia nam mówili żeby jednak do szpitala pampersy 1 mieć, bo 2 na bank będą za duże i zawartość może zanieczyscic pepek.
 
reklama
Witajcie.

Rjoanka mysle, ze masz racje z pieluchami. My chyba zuzylismy dwie paczki jedynek. Mala wazyla 3200, ale wiadomo, ze po urodzeniu waga dziecka spada. Przy wypisie w 4 dobie wazyla juz ( przyrost po jeszcze wiekszym spadku) 2940.

Jesli chodzi o butelki, to przemyslcie to, ze te szerokie maja, co oczywiste :), szerszy "wlot". Duzo latwiej sie je myje i robi mieszanke. Wszystko oczywiscie jest kwestia wyboru. Co do trzymania przez dziecko, to nie mam zdania, bo ja karmilam 10, 5 miesiaca, wiec dziecko bylo juz bardzo ogarniete.

Ja nadal nie mam nic przygotowanego, a kiedy wczoraj wyciagnelam ubranka w rozmiarze 56, ogarnela mnie panika, ze to dzieje sie naprawde.

Judy te pieluszki z Lidla, jako pierwsze w historii zycia mojej corki, strasznie ja uczulily. Oczywiscie to nic nie znaczy, bo od znajomej slyszalam, ze u niej sie sprawdzaja.
 
Ostatnia edycja:
Mizzah- ja tez nie mogłam spac ale to dlatego ze ucinalam sobie drzemki w ciagu dnia- odkąd wstaje i nie kładę sie pó południu to padam koło 22;30.
A co do palenia to ja tez rzucilam tuż przed ciaza wiec pewnie dlatego jeszcze dodatkowe kg ... :(

Rjoanka- z tymi pieluchami to racja- dziecko moze sie obrobić po pachy w dobrym rozmiarze a co dopiero w większych pieluchach... :)

Ja dzis oglądam "uprowadzoną" - sama nie wiem jak wytrzymuje przed tv bo nic mnie nie interesuje a ten film oglądam juz 3 raz - lubię go:)

Rano jadę na badania.

Dobrej nocy cieżaróweczki :)
 
Ja tez nie ucinam drzemek...zaraz zacznę liczyć barany bo nie mam zielonego pojęcia co msm robić. Najlepsze jedt to, ze bezsenność byla mi obca az tu nagle pod koniec.
 
Garmelka to byś się z moim m nadała bo on Uprowadzona oglądał wczoraj 10raz :-D

Z córką kupiłam tylko 2 pampersy ale okazało się ze są o wiele za duże i na 3 opakowania cofnęlismy się do 1. Młoda urodziła się 3360 ale była krótka bo 51 i 2 były sporo za duże na początek.

Ja spać też nie mogę. Tzn zasypiam ok 12 a o 7 już oczy otwarte i idę kawę pić.

Wczoraj przyjechała koleżanka z dziećmi na nocke. Jest fotografem i wczoraj zrobilyśmy część zdjęć sesji ciążowej dzisiaj dokonczymy. Cudowne robi zdjęcia! No i nie muszę jej płacić :-D kochana moja :-D
 
Do północy wekowalam to leczo. Potwornie bolą mnie dłonie, ale dla 11 słoiczków warto było :)
Dziś zrobię trochę przecieru i parę słoików ogórków kiszonych. Jeśli wstanę z łóżka.... ;)
 
reklama
Cyntia, a ty nie mialas przypadkiem przykazane oszczędzać sie?
Marrika, też jestem ciekawa tych zdjęć.
Mizzah, Katinka współczuję nieprzespanej nocy. Musimy sie przyzwyczajać :-).
 
Ostatnia edycja:
Do góry