reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

cześć dziewczyny, cieszę się, ze wszystkie jakoś się jeszcze trzymamy, oby jak najdłużej.
Mam do Was pytanko, jakich butelek zamierzacie używać dla maleństwa, ja sama myślałam o Avencie, ale byłam w zeszłym tygodniu u koleżanki (matki 2-latka) i ona mówiła, że nie warto Aventa, bo smoczki drogie i ze względu na to, że butelki są takie szerokie to dziecko ma potem problem z samodzielnym trzymaniem butelki, a lepsze są takie np. z Carrefura Mówiła, że jej mały jak miał pół roku to trzymał butelkę samodzielnie, a jej koleżanki syn, który był na Avencie, dłuugo później zaczął sam trzymać butelkę.

Ja planuję zakupić Dr. Brown'sa. Słyszałam wiele pozytywnych opinii, więc chce się przekonać. W razie czego mam też jedna aventa bo była przy laktatorze.


Aprops jedzenia....to ja powinnam zamilknac bo skubnelam w niedzielę troszkę przepysznego łososia wędzonego nadziewanego serkiem * niebo w gębie! !) I skosztowalam zupy kurkowej...
 
Ostatnia edycja:
reklama
garmalka - nie wiem czy w każdym, ale u mnie tak było:tak:. Dziecko jest kąpane następnego dnia po urodzeniu, czyli jeszcze w szpitalu;-).


madzila - kup jaką uważasz, to i tak dziecko zadecyduje czy będzie chciało z niej pić:tak:
 
Pampary dostałam za darmo w rożnych marketach jako prezent dla ciężarnej. Nie wiem czy kupić jeszcze jedynek czy odrazu dwójki .. Szkoda ze w Pl takich paczek nie dają.to akurat paka z lidla.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408474966.812531.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408474966.812531.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 42
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408475167.977685.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408475167.977685.jpg
    38,3 KB · Wyświetleń: 35
Ostatnia edycja:
Garmelka - tu w uk od razu mi maluszka polozyli, zabrali na chwilke bo tlen musieli podac a potem 2 godzinki na mnie i dopiero potem wazenie. Tylko tu wychodzisz na nastepny dzien ;)

Madziula - ja uzywalam aventa i maly nie mial najmniejszego problemu z trzymaniem butelki. Fakt ze tu przed roczkiem odbutelkowalismy sie ale trzymal ja sobie nawet 1 raczka ;)pewnie zalezy od dziecka. Zdarza sie ze dzieci sa bardzoooo wybredne pod wzgledem butelek.

Ja pamietam ze przy malym zuzylam chyba z 3 opakowania tych 2-5 kg. A urodzil sie 3310g
 
reklama
Dziewczyny czy Wy tez macie problem ze snen?? Kręcę się wierce i usunąć nie mogę :(. Jeszcze zjadlam jabłko i teraz latam do wc :/...
 
Do góry