reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja z Lidla jestem zadowolona,dla straszej czesto kupuje,mąż sobie dzinsy ostatnio kupił za 40zł i zadowolony.ja jade wieczorem,mam nadzieje ze cos jeszcze bedzie;-)
 
reklama
Ja juz wszystko popralam az nie chce myslec ile bede miala jutro prasowania jak to wszystko wyschnie :szok:
Tylko sie zastanawiam czy posciel juz ubierac czy jeszcze poczekac,tylko poprasowac i schowac.
Wy juz macie lozeczka przygotowane?
 
Mizah na ból gardła Isla!! Świetnie nawilża.

Malinka ja już 4 razy w tym roku zostałam ciocia :-) moja siostra, szwagierka i niedawno kuzynka urodziła bliźniaczki :-)
 
Magdalenka9191, IzabellaM, Cyntia 85, Gnagna, Kotulcia, Karina26, Nika2000 ślicznie Wam dziewczyny dziękuję za życzenia ♡♡♡♡

Nika2000 - przesle ci na priv moja liste wyprawkowa i rzeczy do szpitala plus przykladowe zakupy z gemini. Sama ocenisz, które rzeczy uznasz za przydatne a które nie.
Aprops cisnienia jak tam się ma dziś Twoje ? Czy ty tez musisz mierzyć cisnienie dwukrotnie lub trzykrotnie ? Bo ja tak :/ Przy pierwszym pomiarze czuję jak mi sie ciezej oddycha i stresuje się. ..przy kolejnych juz nie :/ dziwna jestem.....

Dziewczyny piękne macie te ciuszki ale też wprawione oko. Ja jak wchodzę do lumpa to wychodzę ale z bólem głowy :/ Nic a nic nie umiem tam wyszukać.

Domka Ty uwazaj na siebie zosiu samosiu i rąk nie podnos do góry bo się to zle skończy. Wiem, że łatwo mowic ale musisz się oszczędzać.

Cyntia skleroza mnie dopadła wiec napisz jaki to wózek wybraliście bo wiem, ze ty tez na II piętrze mieszkasz bez windy.
 
Magdus my sie nie znamymy ale zycze powodzenia, mam nadzieje ze juz teraz bedziesz miec 2 kreski! :-)

Dziewczyny czy ktoras z was ma juz brzuszek nisko? Ja dzisiaj wstaje,glowa mnie bolala i poszlam sie kapac i doznalam szoku:-o brzuszek opadl powaga to jes mega widoczne spytalam dla pewnosci mamy i mojego m no i potwierdzili. Mam wizyte w srode wiec licze ze mnie ginekolog uspokoji, maly musi do tego 36 tygodnia byc w brzuszku:-p

ja mam od początku nisko i nadal tak jest:tak:

magdus fajnie że się odezwałaś :happy: też kiedyś myślałam co u Ciebie. Daj znać jak się rozwinie sytuacja ;-)

rjoanka ja te porządki robiłam na początku ciąży :tak: potem był właśnie przegląd ubrań, szafek w salonie, kuchni itp. Ileż to ja wtedy wyrzuciłam dużych worów na śmieci z różnymi szpargałami :szok: Aż sąsiedzi dziwnie patrzyli jak je wynosiliśmy. Ale za to ile miejsca przybyło :-)

Chyba coś się zmienia z moimi hormonami... Po wielu miesiącach gładkiej i idealnej cery wyskoczyły mi nagle 3 pryszcze... Czyżby kończyło się dobre :confused:

Czy wasze maluchy też tak często mają czkawkę? Mój to ostatnio ma nawet kilka razy dziennie :happy:

mój ma min 3-4 dziennie czkawkę ;-)

babina jakie słodkie.Ja tez w lumpie sie odtatnio obkupiłam w ciepleksze i wieksze rezczy dla młodej.

A rajstopki kupujecie??

O dodało mi bluze od siostry a pajaca kupiłam na wypis ze szpitala


ja mam ze dwie pary mniejszych rajstopek, i ze dwie trzy większych. Przy starszym synu używałam jak miał jakieś pół roczku bo była zima i było wygodnie :tak:

Mroczko, Mizzah gratuluję rocznic !!!

My w sobotę również mieliśmy 6 rocznicę ślubu
:-) Z tej okazji dostałam piękny bukiet kwiatów i biżuterię od mężą, ja za to zabrałam swoich chłopaków do restauracji na kolacje i pozwoliłam w końcu męzowi kupić tv do sypialni :-D skorzystam jak teraz coraz ciężej się jest podnieść z łóżka ;-)

Wczoraj skręciliśmy łóżeczko i kołyskę :-) jedno do pokoju małego a drugie do naszej sypialni. Ustawialiśmy wszystko i mieliśmy problem wyboru opcji jak ma co i gdzie stać :confused:

Uważacie że łóżeczko pod oknem, takim małym wąskim, to zły pomysł??? bo jedna z opcji takie ustawienie przewiduje.

i drugie pytanie: jak myślicie koło przewijaka lepiej jak stałoby łóżeczko czy komoda oczywiście z ciuszkami????
bo właśnie albo opcja jest że stoi komoda i łóżeczko pod oknem albo łóżeczko a komoda dalej


 
To gratuluje ciocie :p hehe
A ja mam od dawna takie CRP i nie bylam chora zeby mam zdrowe juz na wszystko mnie badali nawet na boleriozę itp cuda niewidy a tutaj nie wiadomo co jest teraz w srode jade do szpitala moze tam cos wymysla czemu tak sie trzyma to crp :(
 
ja mam od początku nisko i nadal tak jest:tak:



mój ma min 3-4 dziennie czkawkę ;-)




ja mam ze dwie pary mniejszych rajstopek, i ze dwie trzy większych. Przy starszym synu używałam jak miał jakieś pół roczku bo była zima i było wygodnie :tak:

Mroczko, Mizzah gratuluję rocznic !!!

My w sobotę również mieliśmy 6 rocznicę ślubu
:-) Z tej okazji dostałam piękny bukiet kwiatów i biżuterię od mężą, ja za to zabrałam swoich chłopaków do restauracji na kolacje i pozwoliłam w końcu męzowi kupić tv do sypialni :-D skorzystam jak teraz coraz ciężej się jest podnieść z łóżka ;-)

Wczoraj skręciliśmy łóżeczko i kołyskę :-) jedno do pokoju małego a drugie do naszej sypialni. Ustawialiśmy wszystko i mieliśmy problem wyboru opcji jak ma co i gdzie stać :confused:

Uważacie że łóżeczko pod oknem, takim małym wąskim, to zły pomysł??? bo jedna z opcji takie ustawienie przewiduje.

i drugie pytanie: jak myślicie koło przewijaka lepiej jak stałoby łóżeczko czy komoda oczywiście z ciuszkami????
bo właśnie albo opcja jest że stoi komoda i łóżeczko pod oknem albo łóżeczko a komoda dalej



Dziękuję i również najlepszego ☆

Ja bym koło łóżeczka postawiła przewijak jakoś poreczniejsze mi się to wydaje. No i jak niespodzianka będzie w pieluszce to od razu bedzue blisko na przewijak.

Ja planuję ustawić z dala bo mimo, ze mam nowe plastiki to cos tam wieje plus blisko kaloryferu to niezdrowo.


Dziewczyny rozwazam zakup ( nie teraz) nawilżacza powietrza? Co o tym myślicie? A moze macie juz wypróbowane?
 
Martina- my tez wczoraj składaliśmy łóżeczko, przewijak, komodę i zastanawialiśmy sie nad ustawieniem. Wkoncu stanęło na tym ze przewijak z dwoma szufladami stoi koło łóżeczka a komoda na drugiej ścianie z boku
ImageUploadedByForum BabyBoom1408365671.365640.jpg

Mniej więcej tak to wyglada:) muszę sie teraz zabrać za zamawianie pościeli, pranie o prasowanie.

Cyntia-Mizzah- ja tez mieszkam na 2 pietrze bez windy i doszłam do wniosku ze czy wózek bedzie ważył 10kg czy 15 to i tak go nie bede targać na gore bo nie dam rady... Wzięłam wkoncu wózek ktory mi sie podobał i tyle. Planuje go zostawiać w garażu ( mamy miejsce postojowe w zamykana brama) maź ma zrobić porządek żeby sie zmieścił i juz! :)

Czkawka- co do niej to sie martwie... Nie wiem czy to normalne ale mi sie wydaje ze moja mała miała dopiero raz i to wczoraj... Tak mi pukało w brzuchu na dole ale albo nie umiem jej rozpoznać albo jej nie ma:(
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408365671.365640.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408365671.365640.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 53
martina969 - ja tez dlugo myslalam jaki bedzie uklad w pokoju dla malej ale zostanie tam ze nad łozeczkiem wisi półka pod półką bedzie kosz na bielizne(ale moze nie bedzie w pokoiku) dla małej obok komoda i łózeczko poniewaz zawsze moge coś postawic na komodzie i mam w zasiegu reki :) a na przeciwko komody bedzie szafa obok szafy fotel ratanowy z duza poduszką kupiny w jysk :D zeby mi sie dobrze siedzialo i karmiło a do tego i tak zamówiłam rogala :D Komoda bedzie blisko bo jak podgrzewac bedzie stal lampka nocna i pewnie cos sie jeszcze znajdzie :D
 
reklama
Do góry