reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cześć kochane :) Najpierw zacznę od super nowiny że od wczoraj zostałam kolejny raz w tym roku (już 3) ciocią!! :) W tym roku też zostanę mamą i może kolejny raz ciocią ponieważ moja bratowa na termin na 4 stycznia :p

A teraz wyniki z dzisiejszego usg 29/30 tydzień ciąży termin na 31 października - 1300g i ponad 20 cm szczęścia :) Mąż zakochany w córeczce :)
Ale zła wiadomość jest taka że CRP mamy ciągle ponad 12..... Nie wiem czy któraś z was też ma jakiś stan zapalny bo my dostaliśmy skierowanie na do szpitala na arkońską :(
 
reklama
Mizahh i mroczko serdeczne gratulacje!!!

Ja przeziębienie leczylam domowymi sposobami sok z malin, herbata z cytryny. Lekarz kazał mi kupić na gardło tabletki Islaa i krople do nosa homeopatyczne dla dzieci, a jeśli miałabym gorączkę to polopiryne, ale na szczescie obyło sie bez.

Dziewczynki czy możecie mi pomoc i podpowiedziec co do wyprawki malucha trzeba kupić w aptece? To moje pierwsze dziecko i całkowicie nie wiem jak to ogarnąć, co kupić...
A może któraś przyslalaby mi listę swojego zamowienia na priv? Widziałam ze kilka z was pisało ze czeka na paczkę z gemini, to dobra apteka jedli chodzi o konkurencyjność cenowa?
 
Ostatnia edycja:
Gemini jest tanie. Polowr kupilam u nas w aptece, polowe tam. Bepanthen np. Gemini 23 zl a ja w aptece dalam 40. Za 100 g.

Po bad. Bylam w lumpku, 2 rzeczy za 2 zl :-) IMG_20140818_124509.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20140818_124509.jpg
    IMG_20140818_124509.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 42
Skoro tak piszecie o tych ubrankach z Lidla to muszę sie w takim razie przekonać...jak do tej pory nic nie miałam to dwie sąsiadki dały mi ubranka...jutro tez ma dotrzeć przesyłka od mojej bardzo dobrej przyjaciółki z czasów studiów ...i dopiero wtedy będę dokupować to co brakuje ...

kupiłam tez szlafrok i koszule do karmienia z italian fashion jutro ma odebrac wiec podziele sie z Wami wrazeniami;-)
 
Nika ja też robiłam zakupy w gemini bo jest taniej.
Oto lista moich rzeczy , dziewczyny cos dopisza ewentualnie : aspirator frida do nosa , podklady higieniczne bella 5 opakowań, majtki wielorazowe, oilatum emulsja do kąpieli, butelka, masc bepanthen baby, sudocrem, wkładki laktacyjne.
 
ruda - ręce opadają, ale dobrze że chociaż już Twój mąż zaczął reagować:tak:


kotlcia - dopiero pierwsza wrześniówka? to i tak nieźle wytrzymały:-D


Domka - ja rajstopek nie kupuję, bo i założyć się nie da, no i to chłopak to stroić go w rajstopki też nie będę:-D, ale do raczkowania będą super, bo półśpioszki to mi Szymek w kilka dnia na palcach przecierało. To i ja paluszkiem pogrożę za tą szafę - no no no :happy2:


malinka - to wysyp u Was, że hoho. Gratulacje:tak:.


nika - tak gemini ma bardzo niskie ceny, jak sprawdzałam kosmetyki to nawet taniej jak w Tesco. Kilka dni temu pisałyśmy o lekarstwach, podaję link
https://www.babyboom.pl/forum/pazdz...rnik-2014-a-69666/index1005.html#post10915174
 
Ja też nie mam jeszcze nic prane. zaraz wybiorę się do biedronki po proszek i płyn. Mąż kupił mi do prasowania żelazko turystyczne takie małe, na początku się z niego śmiałam ale teraz myślę że faktycznie może się tym lepiej prasować maleńkie rzeczy:)
 
U nas ten rok owocny w maleństwa :p Chyba ciąża i głaskanie brzuszków jest zaraźliwe :p hehe Albo nasi mężowie się zmówili :p Pod choinką w tym roku to będzie prezentów a prezentów :p
U nas jeszcze nie ma wyprawki ani pokoiku za to jutro jedziemy po wózek dla małej :D Żeby juz cos miec bo my wiecznie mamy czas :p
 
reklama
malinka: ja miałam podwyższone CRP ale to po przeziębieniu. Po czasie wróciło do normy.

Ja dziś w lidlu 300 zł wydałam na ubranka :szok: Dla starszej trochę kupiłam i dla maleństwa brakujący rozmiar 62/68. Teraz mogę powiedzieć, że mam wszystko dla maleństwa :tak:
A na jakość Lidla nie narzekam. Miałam ubranka dla starszej i były ok po praniu.
 
Do góry