reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
czarna - u mnie teraz poprawa cery. Mati miał ze 3 razy czkawkę, teraz jej znowu nie czuję ciekawe czy to przez to, że znowu się obrócił:baffled:. Szymek potrafił mieć czkawkę kilka razy dziennie, pierwszą zawsze nad ranem jak wzięłam kilka łyków wody:-D.


magdalenka - tylko pamiętaj że sok z buraka musi tak godzinkę postać, bo jak jest taki mocno świeży to może Cię zemdlić albo przeczyścić:-D. Poza tym lepiej go po łyczku pić.


mroczko - podwójne gratulacje:tak:
 
Dziekuje dziewczynki :) cos czuje ze z mezem zaczniemy produkcje z burakow hehe ;)
Moja czkawkuje co chwila .ale to moze byc tez przez te sterydy.
Mizzah I mroczko wszystkiego naj naj :) milego swietowania :)
 
Witam po weekendzie...

Magda6m trzymam mocno kciuki;-)

Justine i dołączyłam do Was dziewczyn insulinowych biorę na noc i rano po 2 jednostki i oczywiście dieta waga mi maleje ale brzuszek rośnie w piątek mam wizytę to zobaczę co slychać u mojego synusia..

Od dzis są ubranka dla maluszków w Lidlu..i pościele...szc zerze mówiąc zajrzałam po badaniach ...i kupiłam tylko skrpetki i spodenki...body moim zdaniem słaba jakość...a może ja jestem wybredna...pościel otworzyłam ...taka sobie ...ceny dobre ale mi całkowicie ciuszki nie podeszły ...natomiast kupiłam dla siebie sliczne butki tenisówki różowe PUMY w lidlu;-)))
 
Mroczko, Mizzah - GRATULACJE i wielu szczęśliwych wspólnie spędzonych lat życia!

Gdy położyłam się spać, młody kopnął mnie chyba w nerkę i oj bolało i to dobrą chwilę. Aż miałam mdłości tak zabolało. To aż tak mogą boleć kopniaczki?
 
Witam poweekendowow,

niestety nie ma szan aby Was nadrobic :-(

W niedziele pojechalismy na pchli targ i obkupilam jeszcze malutka, takze mamy 2 kombinezony w roznych rozmairach :tak: plus mase sweterkow itp.

Cyntia - kopniaczki moga bolec i to bardzo. Nerka delikatna i unerwiona takze nie dziwiwe sie , ze CIe zabolalao

Ania1978 - u na ste bodziaki byly jakies 2 tyg temu i ja nie narzekam, po praniu sa oki, ja lubie te ubranka z lidla choc za duzo u nas nie ma . Kupilam zarowno Tymkowi jak i dla malutkiej :tak: Faktycznie, ze jakosciowo do np nexta szans nie maja, ale za taka cene jakosc jest naprawde dobra, no i trzeba sie liczyc z tym ze maluszki szybkoo z nih wyrosna ;-)
 
reklama
Mroczko, Mizzah gratuluję rocznicy ślubu.

Ania też nie jestem fanką bodziaków z Lidla. Te które mam porozciągały się bardzo szybko. Pozostałe ubranka, w szczególności podkoszulki i bluzki z długim rękawem, uważam za bardzo dobre. W zeszłym tygodniu kupiłam dla młodej dwie takie bluzki, spodnie i rajstopy. Za całość dałam poniżej 40 zł. Zachęcam również do odwiedzenia Tesco. W sobotę kupiłam młodej jeansy na różowej podszewce haftowane w motylki za 12 zł (przecenione z 42 zł) oraz podkoszulkę przecenioną na 7 zł. Dla młodszych dzieci też można coś trafić.

U mnie niestety nic dobrego. W czasie remontu poszedł ekran w telewizorze w sypialni, więc jakieś trzy tysiące do tyłu. Potem mąż wyrwał w kuchni segregator śmieci. Mam nadzieję, że jest to kwestia montażu, bo to kolejny tysiąc. Jestem zdołowana, bo mamy ewidentnie pecha, a w tym tygodniu mam USG w III trymestrze i zaczynam się bać.
 
Do góry