reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Jak tak dziewczyny, nadal nudno? Bo z rozrywek wieczornych, to my wzięliśmy sie za porządki. Siedzimy i sortujemy dokumenty, faktury i cały ten syf papierowy co sie zebrał przez ostatnie kilka lat. Mąż codziennie wynosi worki śmieci, a miejsca robi sie coraz więcej :-). Kiedy jeśli nie teraz??? Plus dodatkowo to świetnie robi na psychikę, od razu człowiek czuje sie ogarniety i dobrze zorganizowany. No i można robić to w pozycji horyzontalnej. Polecam nudzacym sie :-).
Marzy mi sie kiedyś taki porządny przegląd i czystki w garderobie, ale nigdy mi sie to nie udało. Teraz też nie jest moment, ani nie mogę mierzyć ani figura po ciąży nie jest przewidywalna...no chyba ze przytyje 15 kg, postanowie nie zrzucac i wywale wszystko bo za małe...ale na taki scenariusz nie mam ochoty.
 
reklama
magdus fajnie że się odezwałaś :happy: też kiedyś myślałam co u Ciebie. Daj znać jak się rozwinie sytuacja ;-)

rjoanka ja te porządki robiłam na początku ciąży :tak: potem był właśnie przegląd ubrań, szafek w salonie, kuchni itp. Ileż to ja wtedy wyrzuciłam dużych worów na śmieci z różnymi szpargałami :szok: Aż sąsiedzi dziwnie patrzyli jak je wynosiliśmy. Ale za to ile miejsca przybyło :-)

Chyba coś się zmienia z moimi hormonami... Po wielu miesiącach gładkiej i idealnej cery wyskoczyły mi nagle 3 pryszcze... Czyżby kończyło się dobre :confused:

Czy wasze maluchy też tak często mają czkawkę? Mój to ostatnio ma nawet kilka razy dziennie :happy:
 
Pscokla I spolka dziekuje kochana :)
Moj maz dzisiaj mi zrobil sok z burakow I marchewki na swoj sposob .stral je zasypal cukrem I puscily sok. Zlal to do szklanki I kazal wypic. Mualam odruch wymiotny bleeee ale stal nade mna I mnie motywowal ;) pozniej sie zmusilam I sama z siebie wypilam kolejna szklanke. Czego sie w koncu nie zrobi dla maluszka :D
Ja dzis zamowilam w koncu wozek. Stwierdzilam ze lepuej jest sciagnac z pl bo tutaj w uk sa drogie I brzydkie. Zamowilismy coletto marcello turkus. Moze ktoras z was miala z nim stycznosc juz?
 
Czarna - oj tak :) Adi często ma czkawkę z rana. Nie wiem dlaczego akurat o tej porze :) Ale jak jest to 5 rano to mnie to rozbudza.

U mnie też nudy.

Jutro jedziemy zamówić wózek. Juuuupi! My za to klasyczny z kołami 14 cali :)
 
Magdalenka9191:

Zrób sobie kiszony barszcz z buraków, mozesz sobie sprawdzić przepis w internecie, ma super lecznicze działanie i jest pyszny, babciny przepis.
Ja tak robię:
Na 1 litr cieplej ale uwaga !!! nie gorącej !!! osolonej do smaku wody daje gdzies 2-3 średnich buraków dziele na pół i kroje w plasterki, do tego daje dwa zabki czosnku i skórkę z chleba razowego, odstawiam na dwa dni lub trzy dni, trzeba go codziennie przemieszac, przecedzam i daje do lodówki, podobnie robi sie ogórki kiszone, codziennie piłam jedna szklankę, ja uwielbiam ten barszcz, babcia zawsze mi robiła w dzieciństwie, bardzo zdrowy :-) polecam
 
Kochani dzis nasza 7 rocznica slubu I to bedzie najlepsza bo wkrotce po 7 latach bedzie to o czym marzylam :-) ImageUploadedByForum BabyBoom1408338127.306728.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408338127.306728.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408338127.306728.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 33
My mieliśmy wczoraj Naszą pierwszą rocznicę papierową :) :) :)


Dziewczyny, zaczyna mnie przeziębienie rozkładać ; ( Mężulek prycha kicha, smarcze się, gardło go boli. ...mam *spam* syrop, zaraz pojde kupić sobie coś do jedzenia to ogarne cytryny ( miód mam )....ale coś jeszcze? Macie cos sprawdzonego jeszcze?
 
Czarna, widzę, ze mialas jeszcze większą skale przedsięwzięcia niż ja. Gratuluję i zazdroszczę, bo poza papiery z moim lezeniem pewnie nie wyjdziemy. Ale to u tak dużo.
A czkawki mamy, tak dwa razy dziennie minimum. Najgorzej jak sie wtedy przytuli do pęcherza :-).
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy mroczko.
Mizzah, jeszcze imbir i czosnek. Na gardło są tabletki do ssania *spam*.
 
reklama
Do góry