reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Magdus my sie nie znamymy ale zycze powodzenia, mam nadzieje ze juz teraz bedziesz miec 2 kreski! :-)

Dziewczyny czy ktoras z was ma juz brzuszek nisko? Ja dzisiaj wstaje,glowa mnie bolala i poszlam sie kapac i doznalam szoku:-o brzuszek opadl powaga to jes mega widoczne spytalam dla pewnosci mamy i mojego m no i potwierdzili. Mam wizyte w srode wiec licze ze mnie ginekolog uspokoji, maly musi do tego 36 tygodnia byc w brzuszku:-p
 
Magdus my sie nie znamymy ale zycze powodzenia, mam nadzieje ze juz teraz bedziesz miec 2 kreski! :-)

Dziewczyny czy ktoras z was ma juz brzuszek nisko? Ja dzisiaj wstaje,glowa mnie bolala i poszlam sie kapac i doznalam szoku:-o brzuszek opadl powaga to jes mega widoczne spytalam dla pewnosci mamy i mojego m no i potwierdzili. Mam wizyte w srode wiec licze ze mnie ginekolog uspokoji, maly musi do tego 36 tygodnia byc w brzuszku:-p

Ja też mam nisko brzuch,ja tego tak bardzo nie widze,ale moja mama mówi,ze obniżył mi sie w ciagu tygodnia jak sie nie widziałysmy i podobno jest duza różnica.
 
Mizzah ja tez mam kolatanie serca, na ogół 100-125/min. W szpitalu miałam robione ekg, echo i zakładanego holtera plus robionych dziesiątki rożnych badań. Niestety nie znaleźli przyczyny, wszystko wyszło w granicach normy. W końcu orzekli ze to najprawdopodobniej na tle nerwowym.
Ty bierzesz malutka dawkę dopegytu, zawsze w razie czego możesz zwiększyć. Poza tym wydaje mi sie skoro jedna tabletka na Ciebie działa to raczej zatrucie Ci nie grozi. Na mnie niestety dopegyt przestaje działać. Zreszta najwazniejsza jest kontrola na usg czy dzieciatko rosnie i jest odpowiedniej wielkosci do wieku ciazy, bo jeśli tak to trzeba brac leki i nie ma co sie przejmować ciśnieniem.
 
Magdus trzymam kciuki żeby się tym razem udało!! Czekamy na wiadomość.

Mój brzuch wysoko. Ale marzę żeby już trochę opadł bo strasznie mi na przepone i zoladek naciska. Zgaga i duszność coraz bardziej upierdliwe :-/
 
Bylam dzisiaj w biedronce i o dziwo proszki lovela sa w cenie 14,99...a bylam ostatnio to byly po 10zl. Chyba musieli sie cos pomylic z cenami ale w sumie ja na tym skorzystalam :-D
Jak tam dziewczyny po weekendzie u mnie byl imprezowy
Wczoraj bylam na 30-stce u kolezanki a dzis na grilu u brata i doszlam do wniosku ze takie imprezy to juz nie na moje zdrowie,hehe.
Krecilam sie jak owsik,nie moglam usiedziec na miejscu,maly mnie kopal w zebra,kregoslupa nie czuje...masakra czuje sie jak stara babuszka :-D
Nie ma to jak w domku przelezec pol dzionka:-D
 
reklama
rjoanka - gratuluję zmontowanego łóżeczka:tak:. A my już mieliśmy skręcone i postawione na właściwym miejscu, ale teraz byli moi rodzice i siostra z córcią i w tym miejscu spał tato, więc łóżeczko przenieśli do salonu. Rodzice wyjechali, a my się zorientowaliśmy, że łóżeczko nadal w salonie...:szok: Ciekawe czy M sam da radę przenieść? :baffled:


wawka - a to w czym Michalinka będzie spała? w turystycznym? u mnie hemoglobina jeszcze dobrze, 12,7:tak:


magdalenka - a może zrób sok z kiszonych buraków. Nie trzeba mieć sokowirówki.
Sok z kiszonych buraków na anemię i nie tylko... | karri naturakarri natura
Nie wiem jak u Was ale w Polsce można kupić w sklepach soczki jednodniowe, czyli świeże soki niepasteryzowane z buraka, tudzież z jabłka z burakiem też można dostać. Ja kupuję gotowane i przetarte buraczki w słoikach, bo z tego co się orientuję to żelazo nie ginie w wysokiej temperaturze. Poza tym buraki to nie jedyne źródło żelaza. Jedz dobrej jakoś grahamki, kasze, żółtka, natkę pietruszki, miód gryczany.


magda - my robiliśmy sobie wieczory filmowe w poprzedniej ciąży, a teraz po prostu odsypiamy, bo dni z naszym szkrabikiem dość męczące:-D. Mąż też wyskakiwał sobie na siatkówkę, czasem nawet 2-3 razy w tygodniu. Stwierdziliśmy, że skoro i tak ze mnie nie ma większego pożytku to niech nabierze kondycji przed narodzinami:-D.


magduś - miło że zajrzałaś, my już ledwo ledwo:nerd:. Nie stresuj się kochana na zapas. Życie pisze przeróżne scenariusze:tak: Trzymam kciuki za dwie kreseczki &&


syla - ten Jedo to już dla Mateuszka, tylko kupiłam go już jakieś 3 miechy temu. Mamy to szczęście że zaraz za drzwiami jest duża szafa z wodomierzami, więc mamy jakieś 2 metry ściany i tam stają oba wózki plus jeszcze rowerek Szymka. Sąsiadka jest singielką i generalnie na naszym piętrze nie ma już niemowlaczków, więc cała ściana dla nas:-D


kacha - u mnie chyba brzuch bez zmian (w każdym razie zgaga bez zmian:-D), ale w poprzedniej ciąży tez jakoś nie zauważyłam obniżenia


babina - ja miałam gości u siebie, trochę wokół nich skakałam, ale brzuch dał radę:tak:
 
Do góry