reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama


Dzisiaj robię sobie dzień lenia, przeleżę prawie całą niedzielę w łóżku. Przedwczoraj pojechałam obejrzeć rekonstrukcję wojenną gdzie mój mąż brał udział, a wczoraj byliśmy na 18-tce bratanka mojego męża. Czuję, że mój brzuch już miał dość tych wojaży, bo wieczorem strasznie był twardy.

[FONT=&quot]Czarna[/FONT] dzięki na namiary do tego sprzedającego, zamówiłam ten co Ty ze względu właśnie na długość.
[FONT=&quot]Pscółka[/FONT] gdzie Ty trzymasz te wszystkie wózki. Twój syn to ma dobrze, tyle fur.

Mroczko To Graco Symbio czy któryś z Coletto? Mi się one strasznie podobały, ale jednak wygrał Jedo.
[FONT=&quot]Magduś [/FONT][FONT=&quot]jak miło, że do nas „wpadłaś” My jak na razie wszystkie w dwupaku jeszcze (i miejmy nadzieję, że każda wytrzyma przynajmniej do 38 tc). Napisz co u Ciebie![/FONT]
 
Ostatnia edycja:
My też zdecydowaliśmy się na Tako Sporttime :-) szaro pomarańczowy :-)
 

Załączniki

  • 1408273564431.jpg
    1408273564431.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 37
Hej, hej :) mnie ostatnio dopadl kryzys, caly dzien przeryczalam... Ciesze sie ze jakos sie trzymacie :) i mam problem... Okresu ni ma a zielone swiatlo mialp byc dopiero po tym okresie :D
 
Magdus - też myślałam o Tobie. Okres przyjdzie i będziecie mogli starać się na nowo :) No chyba, że już się udało, co? :) A w poprzedniej ciąży długo się staraliscie?
 
Dwa lata sie staralismy... A wiesz, boje sie ze mam powtorke z rozrywki bo ja mam owu pod koniec cyklu i wtedy po jakims tyg od stosunku nialam dostac okresu a tu skape plamienie i nic i teraz jest tak samo dlatego sie martwie :o
 
Dwa lata sie staralismy... A wiesz, boje sie ze mam powtorke z rozrywki bo ja mam owu pod koniec cyklu i wtedy po jakims tyg od stosunku nialam dostac okresu a tu skape plamienie i nic i teraz jest tak samo dlatego sie martwie :o
Ja też miałam problemy z zajściem w ciążę,stwierdzono u mnie policestyczne jajniki,miałam pęcherzyki na jajnikach,brak owulacji jednak pomogła mi roczna kuracja tabletkami anty,i po odstawieniu po 6 miesiącach zaszłam w ciąże ;) Także trzymam za Ciebie kciuki mocno!
 
reklama
Magdus, trzymam mocno kciuki &&&&&& Musi się udać :)

A ja przedwczoraj wygrała aukcje z takim pięknym kombinezonem :) Za 15,50 sie udało
4496578981.jpg

Dzisiaj Mati pojechał z dziadkami na wycieczkę a ja sie w końcu wzięłam za przygotowanie. Po części popakowałam torbę do szpitala i wreszcie przygotowałam ciuszki do wyprania. Jutro zawiozę do mamy i będę prać bo u mnie nie ma gdzie suszyć a tam na balkonie to szybciutko wyschną. No i dodatkowo moja 14 letnia siostrzyczka zadeklarowała chęć prasowania :) Nie odmówiłam :)
 

Załączniki

  • 4496578981.jpg
    4496578981.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 46
Do góry