reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Magda6m- mnie tez plecy dokuczają ze nawet oglądanie filmu jest dla mnie męczące bo nie moge znaleźć odpowiedniej pozycji... Ostatnio to ja chodzę spac szybko-np juz teraz padam...

Pscólka- dziekuje za info o wózkach :)

Mizzah- ja tez myślałam ze sie nie zdecyduje... Te szwedzkie emanjunga czy jakoś tak słyszałam ze dobre ale mi sie wygląd nie podobał...

Na szczescie kupiliśmy dzisiaj wózek i fotelik samochodowy!! Tak nas to ucieszyło ze az pó mieszkaniu jeździłam pustym wózkiem:) ale za to moja szwagierka (męża siostra/ wszechwiedzaca osoba) skwitowała nasz zakup ze:
złe pasy bo dziecko samo sie z nich wypnie (zbyt proste w obsłudze),
złe koła - jej dziecko takich nieakceptowalo bo go za bardzo trzeslo pó kamieniach
Dziwnie pachnie ten nasz wózek...
I ogólnie cos tam z budka nie tak... Mowię wam szkoda gadać... Taka wredna baba wszystkie rozumy zjadła...
 
reklama
Magda6m w pierwszej ciazy duzo chodzilismy do kina. Ostatni raz dzien przed porodem a potem 10 dni po :) Chyba powoli docieramy do momentu, w ktorym roznego rodzaju dolegliwosci ciazowe sprawiaja, ze marzymy o porodzie.

Mnie wrocila sennosc z pierwszego trymestru. Codziennie musze miec w ciagu dnia drzemke.
 
Magda u mnie to samo nudyyyy I nudyyyyy :/ sama w domu, nigdzie nie moge wyjsc bo mi zaraz brzuch rwardnieje. Nawet telewizji mi sie nie chce ogladac bo w salonie nue wygodnie :/ I tak wegetuje w lozku ; ( a doly w takim stanie coz chyba normalne ... wiec glowa do gory bo jest nas wiecej ;)I zawsze mozemy sie wspierac na forum :D
 
My juz tez mamy wozek taki latwo I lekko sie prowadzi ImageUploadedByForum BabyBoom1408227834.612111.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1408227834.612111.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1408227834.612111.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 90
Na szczescie kupiliśmy dzisiaj wózek i fotelik samochodowy!! Tak nas to ucieszyło ze az pó mieszkaniu jeździłam pustym wózkiem:) ale za to moja szwagierka (męża siostra/ wszechwiedzaca osoba) skwitowała nasz zakup ze:
złe pasy bo dziecko samo sie z nich wypnie (zbyt proste w obsłudze),
złe koła - jej dziecko takich nieakceptowalo bo go za bardzo trzeslo pó kamieniach
Dziwnie pachnie ten nasz wózek...
I ogólnie cos tam z budka nie tak... Mowię wam szkoda gadać... Taka wredna baba wszystkie rozumy zjadła...

No tak bywa, pamiętaj GARMELKA co mi napisałaś "hak jej w srak" ja się już nie przejmuję siostrą mojego. Sama decyduję, a jak co to rozmawiam z moim i jego pytam co myśli. Lepiej nam to razem idzie, wspólne decyzje i kompromisy są super!!!

Ja mam wózek z TUTKA, nie są drogie a wydaje mi się że dobre. Mój przetestowałam ekstremalnie, schody, droga po polach itp.
no i lalka płacząca siostrzenicy nie płakała a to taki wynalazek że jak ją Jagódka chciała wziąć z wózka to zaczęła wyć...

GRANDER ZEBRA

ja mam ten środkowy, biały.

Wczoraj byłam na ślubie i weselu u znajomych, wyszalałam się, fajnie było. Dziś odpoczywam i później przenosimy rzeczy bo jutro nareszcie okna nam wymienią, już nie mogłam się doczekać :angry:, miały być za dwa tygodnie a już miesiąc minął... :wściekła/y:
 
reklama
Hej Magdus!!! Jakoś się trzymamy! Ledwo i każda na coś narzeka ale dajemy jeszcze radę! Pisz co u ciebie! Myślałam niedawno o tobie. Pisz szybko :-*
 
Do góry