reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

Witajcie ;) ja mam od wczoraj straszny szał na zakupy. Najchetniej bym już Groszkowi cos kupila, ale jeszcze chyba za wczesnie. Póki co wyposazylam P w nową wiosenną garderobę i sobie kupilam leginsy i tunike. Mielismy jechac gdzies na spacerek . a tu burza idzie :szok: pierwsza tej wiosny :-) do wieczorka !
 
reklama
Ja na szybko powiedzieć Dzień dobry :-) Wróciłam z pepików i zaraz zjedziemy do znajomych. Głowa mnie boli przez tą pogodę ehhhh. Jakby nie fakt, ze z tymi znajomymi umawiam się już pół roku to bym zadzwoniła i odwołała. Może nie padnę.

perle
ale nasz nastrój, bez kija nie podchodź. Jak paluszek?

Reszta jak wrócę późnym wieczkiem.
 
Cześć dziewczyny!
die_perleja też dziś się z rana tak wydarłam na swojego D że masakra i wczoraj to samo, ledwo wytrzymujeze mną, muszę dać na wstrzymanie ale tak mi nieraz ciśnienie idzie do góry że wybucham:szok:

u mnie chwilowa ulewa już była, ale taki wiosenny deszcz mnie cieszy, zmyje te brudy i może coś się w końcu zazieleni, mam nadzieje że z zimą koniec do grudnia.Pozdrawiam
 
Dzień dobry:))

Ale miły znowu deszczowy dzień:( pada i pada i przestać nie chce.
Oglądam sobie przepis na życie i odpoczywam po pomidorówce z makaronem:)

Mlody układa jakieś wojny transformerów dobrze że nie musze mu pomagać. Twierdzi że dziewczyny nie umieją bawić się transformerami yupi...

Pierucha korzystaj z czasu. czekam na dobre opowieści z urlopu:)

Takhisis nie przejmuj sie teraz. Kobiety są twarde. I nawet jeśli pójdzie coś nie po twojej myśli to i tak sobie dasz rade. Nawet z dwójką dzieci. Pamiętaj tylko że nie jesteś sama. Ludzie pomagają. trzeba tylko mówić o problemach.
A mężowi narazie patelnią przywal...

Die_perle ahhh oby szybko przeszło... Może ty się dziś połóż i nie wstawaj... żebyś sobie czegoś gorszego nie zrobiła.
ahhh


Vilandra młody pewnie kiedyś pożuci dojadanie. ale potem będzie sikanie... i inne powody wstawania:) Przynajmniej u nas tak bywa. Mamo pić. Mamo śniło mi się coś złego... transformer mnie ratował i takie inne.

Paulinek czekam na relacje w z targów. Nie słyszałam żeby u nas cos takiego robili.
Ale jak juz wspominałam u mnie to zadupie... dechy szczekają. Wiec czego sie spodziewać.

Kamea udanej imprezy:)

Malta pochwal się zakupami:)

Joanna i tobie też dziś hormony... Może tych facetów do komórki na czas wariacji hormonów zamykać żeby nas nie zaczepiali.



Pisałam czytałam i pisałam..i wciełam całą paczke pistacji. O dziwo nawet mnie nie mdli...
Nie zapeszam bo dziś ani razu nie przytulałam WC:)

Miłego popołudnia.
 
oj przebrnęłam jakoś przez chyba 15 stron! od wczoraj mnie nie było i to dlatego. Nie pamiętam już niestety dokładnie co kto pisał także wybaczcie, że napiszę tylko ogólnie. Przede wszystkim dziękuję za życzenia zdrowia dla babci, na szczęście dzisiaj ją odebraliśmy ze szpitala, leki dobrali odpowiednie, porobili badania i już jest ok :) a ja sama dzisiaj praktycznie siedzę w domu tzn bez mojego K bo najpierw był w pracy a teraz pojechali oglądać wóz strażacki bo on w Ochotniczej Straży działa i jest nawet komendantem także pewnie wróci wieczorem... ale mam nową grę na kompie także zaraz ide ciupać :-D miłego weekendu wszystkim życzę :-)
 
die uważaj na siebie.

Zaczynam się martwić bo u mnie dolegliwości ciążowych brak ostatnio i nawet hormony nie buzują.

Dzisiaj byliśmy na spacerku w centrum a potem poszłam spać a M gotował :-)
 
Dziewczyny, które macie dziś zły dzień- trzymam kciuki za szybką poprawę!! :-) Czasami są takie dni, że lepiej nie wychodzić z łóżka :(

żabcia- nic tylko się cieszyć z końca objawów. Ja w pierwszym trymestrze miałam spokój. A teraz? Nie ma dnia, żebym rano przy myciu zębów sobie nie "użygnęła" :-D

My dziś byliśmy na takim miejscowym odpuście. Małż poszalał na karuzelach, a ja tylko z wielkim żalem stałam na dole i się przyglądałam. Ach, jak tylko bąbel opuści brzuch odbiję sobie :p

Miłego wieczoru!
 
dziamdziaki a to Twoj pierwszy szkrab? Bo jesli tak to moze byc roznie. Ja strasznie lubilam karuzele - im bardziej zwariowane tym lepiej. Po pierwszej ciazy natomiast jest mi od razu niedobrze...i rozwinal mi sie lek wysokosci :( Takze karuzelowanie juz nie dla mnie :(

die-perle jak paluch?? Ja zauwazylam, ze wszystko mi sie w ciazy duzo dluzej goi. Tez tak macie? I duzo latwiej o infekcje jakiejs ranki, wiec trzeba uwazac.

Moja Mala tez chodzi na balet. Od wrzesnia idzie do szkoly przy operetce, wiec bedzie miala juz czesciej zajecia i bardziej...cwiczeniowo niz zabawowo. Zobaczymy, poki co jej bardzo dobrze idzie i przecudnie jest patrzec jak taki szkrab tak fajnie zarzuca pozycje baletowe w ukladzie...ALe jesli nie bedzie chciala cwiczyc, to wrocimy do baletu zabawowego - nie ma presji.

Moje dziecko to w ogole najbardziej chcialoby jezdzic konno, ale mama mowi NIE. Po pierwsze sie boje, ze cos mogloby sie zlego stac...A po drugie mnie nie stac - musialaby przestac chodzic na wszystkie inne zajecia. A chodzi na balet, judo, niemiecki i szachy...I gdyby mogla to chodzilaby nie wiecej, ale ja za wiecej juz nie place, nie ma bata :) Moje dziecko jakby moglo to ciagle by cos robilo...I nawet o dziwo jej sie nie nudzi... Ostatnio sie dopytuje kiedy bedzie mogla znowu pojechac do klubiku dzieciecego w fitnessie (swego czasu czesto chodzilam na silownie a Mloda sie bawila w klubiku dla dzieci z opiekunka, jak sie dowiedzialam o ciazy to spasowalam, ale chyba teraz znowu zaczne :).



My kilka sesji mialysmy, ale zazwyczaj to ktos nas prosil, bo Sara ma dosc oryginalna urode, wiec byly za darmo. Nie wiem czy zdecydowalabym sie zaplacic tyle kasy. Zobaczymy, moze jakas rodzinna zrobimy po narodzinach.

Ja w piatek lece samolotem i o ciaze sie nie boje..Boje sie tylko, ze bede tak wysoko nad ziemia :p

villandra moja byla starsza jak zaczela przesypiac noce. I to tez nie naturalnie, bo przestawialam ja na wode tylko, a potem z wody tez zrezygnowala. Akurat na siku sie nie budzi, wiec moze Twoj tez bedzie mial mocny pecherz :) W przeciwienstiwe do mnie - ja powinnam w pampku teraz spac...

Ja tez kocham allegro...

A btw - suknie slubna jednak odeslalam :( NIe lezala idealnie - moj cyc sie w nic nie miesci :( Bede szyc na zamowienie, bo dosc szczupla jestem (mam 72cm pod biustem) a cyc olbrzymi, wiec nic nie pasuje na mnie :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
charlene- tak, to moje pierwsze dzieciątko. Mam mocną nadzieję, że u mnie nie będzie aż tak drastycznych zmian co do karuzel :) Im szybciej, wyżej i więcej loopingów, tym fajniej :-D no ale nie mówię nie..w końcu nigdy nic nie wiadomo. Teraz w czasie ciąży też zauważyłam u siebie, że krew jest duużo rzadsza.. Po zranieniu się leje i leje.. Ostatnio u ginekologa badali mi zawartość żelaza, to siedziałam z paluchem zawiniętym 15 minut, bo nie chciało przestać ciec :laugh2:
 
Do góry