reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2013:)

Dzień dobry, wróciliśmy wczoraj koło 21, a głowa tak mnie bolała, ze od razu do łóżka poszłam z okładem na głowie.
Dzisiaj jadę na zakupowe podejście nr 3 jak nic nie kupię to oszaleje...

Miłego dzionka

charlene sesje wcale nie są drogie wystarczy poszukać. Najdroższa sesja Oli to koszt 200 zł w studio, a najtańsza 30 zł i nie żałuję ani złotówki wydanej, bo sama bym jej takich fotek nie zrobiła.
 
reklama
Dzień dobry!

Ja nie zauważyłam, żeby moja krew była rzadsza niż przed ciążą...

Dziewczyny, czy was też przestały kompletnie piersi boleć? Trochę się stresuję, bo kończę dziś 12 tydzień i po raz pierwszy obudziłam się i mnie nie bolą piersi ani trochę, nawet pod naciskiem.
 
Antiope, miałam takie dni, że przy dotyku nie bolały, czasem zamiast bólu swędziały brodawki, czasem też coś "mrugnęło" w którejś piersi. Podobnie potem z mdłościami - raz znikały, raz się pojawiały. Miałam podobne obawy, ale z tymi mdłościami, bo początkowo były tak silne, że męczyły mnie wymioty 5-6 razy dziennie, a raptem na dzień wszystko ucichło, ale następnie były znowu nawroty. Zatem myślę, że kwestia bólu i innych odczuć to sprawa indywidualna.
 
Tak sobie to też tłumaczyłam, że czas najwyższy, żeby przeszło, ale gdzieś ten niepokój zawsze pozostaje.

A nas z D wzięło dziś na wiosenne porządki. Wyrzuciliśmy wszystkie stare sztućce i zastąpiliśmy je nowym pięknym kompletem, który kiedyś dostałam, a którego mi było szkoda.

Poza tym powywalaliśmy całą masę starych kołder, poduszek, jaśków i poszew. Nawet nie przypuszczałam ile tego mam w domu. Np. zostawiłam tylko trzy jaśki, a wyrzuciłam siedem. Skąd się wzięło tyle tego nie mam pojęcia.

Mam ochotę jeszcze coś powyrzucać, ale nie mam pomysłu co. Też tak macie, że jak czasem przyjdzie dzień do wywalania, to połowa rzeczy z domu ląduje na śmietniku? Ja strasznie nie lubię mieć za dużo rzeczy, zwłaszcza takich, których nie używam, przytłacza mnie to.
 
Ja ostatnio często się przeprowadzałam, więc nie mamy za dużo zbędnych rzeczy.. ale 2 dni temu przeglądałam ubrania i z 5kg oddam dla biednych. Bluzek z dziurami mocno spranych, itp..
 
cześć dziewczyny

staram się z Wami być na bieżąco,,

u nas w piątek zamiast być dniem sprzątania po rewolucji u Darii w pokoju ( szafa na całej ścianie postawiona)
to spędziłam ponad 5 godzin na izbie przyjęć z mężem który dostał po wizycie u lekarza
 
Cześć! :-) Antiope mam tą samą fazę właśnie wyrzuciłam połowe butów, zimowe pochowalam baaaardzo wysoko - czas na wiosne. teraz czas na porzadki w garderobie i szafe . Mam nadzieje ze tu tez sporo odpadnie bo po wczorajszej wyprawie zakupowej potrzebuje miejsca wolnego. :)
 
czesc dziewczynki..wczoraj sobie musialm dac na wstrzymanie bo coś troszkę mnie poniosło....no ale palec sie goi jak na burej suce...ale ja sie zawsze "szybko goje" :p wczoraj nocowala u nas kolezanka Mlodej- jest wyznania ortodoksyjnego- a ze my dzis na msze do kosciola a ona chciala z nami no to mowie do niej- dzwon do mamy i pytaj czy mozesz isc do kosciola katolickiego czy nie- mama sie zgodzila i male ortodoksyjne dziecie poszlo z nami do kosciola- oczywiscie siedziala z moja Mloda w pierwszej ławce a ze to msza dzieci pierwszokomunijnych to jak zawsze ksiadz dzieciom z mikrofonem rozne pytania zadawal- i pytsa mojeje mlodej kiedy idzie do komuni- w przyszla niedziele czy za 2 tygodnie...Mloda mowi w przyszła- a ksiadz do ortodoksyjnej kolezanki a Ty??? a ortodoksyjna kolezanka- ja nie wiem- cały kosciól w śmiech....a ksiadz dalej pyta jak nie wiesz? a ona bo ja pierwszy raz - a ksiadz a skąd Ty jestes ( w sesnie z jakiej parafii) a Ortodoksyjne dziecię- z Hannoveru - cały kosciół w śmiech...a ksiadz - a jestes ewenagliczką czy katoliczką? a ona- jestem ortodoksyjna...ksiadz szczelil buraka i mów a to serdecznie witamy u nas:D
i tak to dzis było:p

potem pojechałam do kolezanki do szpitala odwiedzic ja i jej malutką córeczkę- jejuuuuuuuuuuuuu jakie małe śliczne cudenko- taka cudna kuleczka słodka że myślalam że ją zjem!

teraz wrocilam i spac mi sie chce....

milej niedzieli kochane :*
 
reklama
Dzień dobry:)

U nas kolejny fajny dzień z przytulaniem do wc.

Grunt że słoneczko świeci. Młody sąsiadom rozwala krzaki... wiec mam chwile dla siebie:)

dziamdziaki odpusty super sprawa:)

charlene nie wiem jak z gojeniem ale wiem że jestem mniej uważna. Dzis popryskałam sobie gołą stope olejem. I co odrazu poparzenie. Ja nie wiem co ja robie. Wszystko z rąk leci. Pamięc zawodzi.
Chętne to twoje dziecie. Tyle zajęć dodatkowych. Mój chce tylko jaszczurek pająków i robaków w ogródku szukać.

Deli mam nadzieje ze coś dziś kupisz.

Antiope mnie wogóle piersi nie bolały od poczatku. Wiec to pewnie indywidualna kwestia jak z mdłościami.
Co do porządków mam takie postanowienie noworoczne... pozbyć się wszystkich rupieci. I co miesiąc coś wywalam, sprzedaje.
Przed wyjazdem do Anglii zrobiłam mega wyprzedaż na allegro. Masa ubran, masa zabawek, masa przyborów do kuchni i innych...
teraz sprzedaje sofe 2 fotele i ławe. ( kupilismy sofe ale z miejscem do spania. Wiec stary zestaw musi z salonu wylecieć do jutra).

Mam juz naszykowane pare ozdób, bibelotow na sprzedaz.

Die_ Perle grunt ze zabawa w kościele była:) Dobrze księdzu za wścipskość:) Burak.


Dziś ostatni dzień ferii. Jutro czas do szkoły. Młody się juz buntuje. Zobaczymy co bedzie jutro.
 
Do góry